De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Groot-Brittannië - 2007
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 1 Nederlaag
Australian Open Junior Dames van 20 Januari tot 27 Januari 2024 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslaat | Kristiana Sidorova | 1-6 6-2 6-3 | |
1/16de finales | verslaat | Vittoria Paganetti | 6-7 6-4 6-2 | |
Achtste finales | verslaat | Lea Nilsson | 3-6 6-4 7-6 | |
Kwartfinales | verslagen door | Iva Ivanova | 6-4 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 4 Nederlagen
Roland Garros Junior Dames van 4 Juni tot 11 Juni 2023 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslagen door | Kaitlin Quevedo | 2-6 6-3 6-2 | |
Wimbledon Dames van 27 Juni tot 16 Juli 2023 (Gras) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Storm Hunter-Sanders | 7-5 6-4 | |
Wimbledon Junior Dames van 8 Juli tot 16 Juli 2023 (Gras) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Cara Maria Mester | 7-6 6-4 | |
1/16de finales | verslaat | Kaitlin Quevedo | 7-6 7-6 | |
Achtste finales | verslagen door | Nikola Bartunkova | 6-3 6-2 | |
US Open Junior Dames van 3 September tot 10 September 2023 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Emerson Jones | 7-6 2-6 6-1 | |
1/16de finales | verslagen door | Aspen Schuman | 6-3 2-6 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 2 Nederlagen
Wimbledon Dames van 21 Juni tot 10 Juli 2022 (Gras) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Hanna Chang | 6-4 6-3 | |
Wimbledon Junior Dames van 2 Juli tot 10 Juli 2022 (Gras) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Carolina Kuhl | 7-6 6-3 | |
1/16de finales | verslaat | Lucia Peyre | 6-2 6-0 | |
Achtste finales | verslagen door | Isabella Kruger | 6-4 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Wimbledon Junior Dames van 5 Juli tot 11 Juli 2021 (Gras) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslagen door | Polina Kudermetova | 6-4 1-6 6-3 |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 1 Nederlagen
Australian Open Dubbel Dames Junioren van 21 Januari tot 27 Januari 2024 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | H. Klugman - M. Xu | verslaat | K. Fakih - A. Schuman | 6-3 6-3 |
Achtste finales | H. Klugman - M. Xu | verslaat | L. Nilsson - H. Oluwadare | 6-3 6-2 |
Kwartfinales | H. Klugman - M. Xu | verslaat | A. Arystankekova - Y. Perapekhina | 6-2 6-2 |
Halve Finale | H. Klugman - M. Xu | verslagen door | J. Pastikova - J. Stusek | 6-3 1-6 10-8 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 5 Overwinningen / 3 Nederlagen
Roland Garros Dubbel Dames Junioren van 4 Juni tot 11 Juni 2023 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | R. Stoiber - M. Xu | verslaat | T. Kostovic - S. Zhiyenbayeva | 6-1 6-3 |
Achtste finales | R. Stoiber - M. Xu | verslaat | J. Lim - L. Taylor | 6-2 5-7 10-2 |
Kwartfinales | R. Stoiber - M. Xu | verslagen door | A. Korneeva - S. Saito | 6-7 7-5 10-8 |
Wimbledon Dubbel Dames Junioren van 10 Juli tot 17 Juli 2023 (Gras) | ||||
1/16de finales | R. Stoiber - M. Xu | verslaat | R. Cooling - H. Rylatt | 3-6 6-4 10-4 |
Achtste finales | R. Stoiber - M. Xu | verslagen door | A. Kovackova - L. Samsonova | 6-2 4-6 10-5 |
US Open Dubbel Dames Junioren van 5 September tot 10 September 2023 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | H. Klugman - M. Xu | verslaat | E. Perelygina - E. Sartz-Lunde | 6-1 6-1 |
Achtste finales | H. Klugman - M. Xu | verslaat | C. Esquiva Banuls - E. Jones | 6-0 6-1 |
Kwartfinales | H. Klugman - M. Xu | verslagen door | R. Jamrichova - K. Quevedo | w.o. |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
Wimbledon Dubbel Dames Junioren van 5 Juli tot 10 Juli 2022 (Gras) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | T. Neilson-Gatenby - M. Xu | verslagen door | K. Tomajkova - N. Vargova | 6-4 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlagen
Wimbledon Dubbel Dames Junioren van 6 Juli tot 11 Juli 2021 (Gras) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | K. Bilchev - M. Xu | verslaat | M. Laki - L. Radivojevic | 2-0 ab. |
Achtste finales | K. Bilchev - M. Xu | verslagen door | R. Brantmeier - E. Kalieva | 6-4 6-2 |