De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Duitsland - 26 Februari 1998
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 5 Nederlagen
EK Teams Gemengd - Groep 2 , 14 Februari 2023 | ||||
---|---|---|---|---|
Groep 2 | M. Seidel - J. Völker | verslagen door | L. Corvée - R. Labar | 18-21 21-16 24-22 |
EK Teams Gemengd - Finaleronde van 17 Februari tot 18 Februari 2023 | ||||
Halve Finale | M. Seidel - J. Völker | verslagen door | C. Popov - T. Popov | 23-21 21-15 |
German Open - Heren Dubbel van 7 Maart tot 12 Maart 2023 | ||||
1/16de finales | B. Geiss - J. Völker | verslagen door | M. Lamsfuss - M. Seidel | 19-21 21-14 21-18 |
Spanje Masters - Heren Dubbel van 28 Maart tot 2 April 2023 | ||||
1/16de finales | B. Geiss - J. Völker | verslagen door | X. Ren - Q. Tan | 11-4 ab. |
Orleans Masters - Gemengd Dubbel van 4 April tot 9 April 2023 | ||||
1/16de finales | J. Völker - S. Kuespert | verslaat | R. Kapoor - N. Reddy | 21-18 21-18 |
Achtste finales | J. Völker - S. Kuespert | verslagen door | V. Chiu - J. Gai | 21-14 21-14 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 11 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 5 Nederlagen
Sudirman Cup - Groep B van 26 September tot 30 September 2021 | ||||
---|---|---|---|---|
Groep B | J. Völker - L. Efler | verslagen door | J. Lee - Y. Hsu | 25-23 11-21 21-17 |
Groep B | J. Völker - L. Efler | verslaat | E. Maublanc - M. Gaillard | 21-3 21-8 |
Thomas Cup - Groep B , 9 Oktober 2021 | ||||
Groep B | M. Seidel - J. Völker | verslaat | F. Delrue - W. Villeger | 22-20 15-21 21-15 |
Groep B | D. Hess - J. Völker | verslagen door | M. Christiansen - F. Søgaard Mortensen | 21-12 21-11 |
Groep B | D. Hess - J. Völker | verslagen door | M. Kang - W. Kim | 21-8 21-13 |
Denmark Open - Heren Dubbel van 19 Oktober tot 24 Oktober 2021 | ||||
1/16de finales | J. Jansen - J. Völker | verslagen door | P. Kusumawardana - Y. Rambitan | 21-15 21-19 |
WK Heren - Dubbel van 12 December tot 19 December 2021 | ||||
1/32ste finales | B. Geiss - J. Völker | verslaat | J. Solís - A. Marroquín | w.o. |
1/16de finales | B. Geiss - J. Völker | verslaat | F. Alfian - M. Ardianto | w.o. |
Achtste finales | B. Geiss - J. Völker | verslagen door | V. Goh - W. Tan | 21-14 14-21 21-17 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlagen
Spanje Masters - Heren Dubbel van 17 Februari tot 23 Februari 2020 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | B. Geiss - J. Völker | verslaat | S. Alcala - I. Valenzuela | 21-9 21-9 |
Achtste finales | B. Geiss - J. Völker | verslagen door | A. Chia - W. Soh | 21-15 21-18 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 5 Overwinningen / 12 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 5 Nederlagen
Spanje Masters - Heren Dubbel van 28 Augustus tot 2 September 2018 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | B. Geiss - J. Völker | verslagen door | F. Colberg - J. Fischer Nielsen | w.o. |
Dutch Open - Heren Dubbel van 9 Oktober tot 14 Oktober 2018 | ||||
1/16de finales | P. Kaesbauer - J. Völker | verslagen door | J. Maas - R. Tabeling | 21-16 21-16 |
SaarLorLux Open - Dubbel Heren van 30 Oktober tot 4 November 2018 | ||||
1/16de finales | B. Geiss - J. Völker | verslagen door | R. Eidestedt - P. Kaesbauer | 25-23 21-17 |
SaarLorLux Open - Gemengd Dubbel van 30 Oktober tot 4 November 2018 | ||||
1/16de finales | J. Völker - J. Petrikowski | verslagen door | G. Mittelheisser - L. Palermo | 21-16 21-10 |
Schotse Open - Heren Dubbel van 21 November tot 25 November 2018 | ||||
1/16de finales | B. Geiss - J. Völker | verslaat | Z. Russ - S. Stallwood | 21-17 19-21 21-18 |
Achtste finales | B. Geiss - J. Völker | verslagen door | M. Lamsfuss - M. Seidel | 21-15 21-7 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 2 Nederlagen
EK Junioren - Heren Dubbel van 7 April tot 16 April 2017 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | H. Graalmann - J. Völker | verslagen door | D. Lundgaard - J. Toft | 21-19 15-21 21-15 |
Roemenië International - Heren Dubbel van 25 Mei tot 28 Mei 2017 | ||||
Halve Finale | D. Hess - J. Völker | verslagen door | D. Nikolov - I. Rusev | 21-12 21-16 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
Estland International - Gemengd Dubbel van 14 Januari tot 17 Januari 2016 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | J. Völker - J. Petrikowski | verslagen door | A. Parakhodin - A. Chervyakova | 14-21 21-17 21-13 |