De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Ronde van Catalonië - Etappe 1Meer
1 | Nichola Schultz (AUS) | 4:11:38 |
2 | Tadej Pogacar (SLO) | zt |
3 | Stephen Williams (GBR) | zt |
Nichola Schultz Nichola Schultz Axel Laurance Israel - Premier Tech |
Tour de Normandie Féminin - Algemeen klassementMeer
1 | Mie Bjørndal Ottestad (NOR) | 10:49:31 |
2 | Josie Nelson (GBR) | 0:01 |
3 | Ellen Van Dijk (NED) | 0:24 |
Tour de Normandie Féminin - Etappe 4Meer
1 | Josie Nelson (GBR) | 3:51:40 |
2 | Ava Holmgren (CAN) | 0:03 |
3 | Mie Bjørndal Ottestad (NOR) | zt |
Mie Bjørndal Ottestad Thalita De Jong Josie Nelson |
Bernaudeau JuniorMeer
1 | Leonardo Meccia (ITA) | 3:06:01 |
2 | Enea Sambinello (ITA) | 0:27 |
3 | Johan Chardon (FRA) | zt |
Vuelta Ciclistica Internacional Femenina a Guatemala - Algemeen klassementMeer
1 | Valentina Basilico (ITA) | 10:31:20 |
2 | Lina Maria Rojas Arguello (COL) | 0:08 |
3 | Natalia Garzón (COL) | 0:11 |
Vuelta Ciclistica Internacional Femenina a Guatemala - Etappe 4Meer
1 | Daniela Campos (POR) | 1:50:50 |
2 | Valentina Basilico (ITA) | zt |
3 | Lina Maria Rojas Arguello (COL) | zt |
Valentina Basilico Valentina Basilico Pato Bike BMC Team |
PopolarissimaMeer
1 | Daniel Skerl (ITA) | 3:36:47 |
2 | Simone Buda (ITA) | zt |
3 | Carlos Alfonso Garcia (MEX) | zt |
Guido Reybrouck Classic - Algemeen klassementMeer
1 | Hector Alvarez (ESP) | 2:46:05 |
2 | Nejc Peterlin (SLO) | zt |
3 | Matijs Van Strijthem (BEL) | zt |
Guido Reybrouck Classic - Etappe 2Meer
1 | Hector Alvarez (ESP) | 2:46:05 |
2 | Nejc Peterlin (SLO) | zt |
3 | Matijs Van Strijthem (BEL) | zt |
GP Slovenian IstriaMeer
1 | Marcin Budzinski (POL) | 3:49:33 |
2 | Max Van Der Meulen (NED) | zt |
3 | Riccardo Zoidl (AUT) | 0:07 |
Cholet Agglo TourMeer
1 | Paul Lapeira (FRA) | 4:22:02 |
2 | Alexis Renard (FRA) | 0:01 |
3 | Tom Van Asbroeck (BEL) | zt |
Dorpenomloop RucphenMeer
1 | Johan Dorussen (NED) | 3:57:30 |
2 | Huub Artz (NED) | zt |
3 | Henrik Pedersen (DEN) | zt |
Classica da Arrabida - Cylin'PortugalMeer
1 | Joseba Lopez Cuesta (ESP) | 4:04:59 |
2 | Alexandre Montez (POR) | zt |
3 | Mathias Bregnhøj (DEN) | zt |
WorldTour Dames - Trofeo Alfredo Binda - Comune di CittiglioMeer
1 | Elisa Balsamo (ITA) | 3:40:09 |
2 | Lotte Kopecky (BEL) | zt |
3 | Puck Pieterse (NED) | 0:01 |
Tour of Rhodes Powered by Rodos Palace - Algemeen klassementMeer
1 | André Drege (NOR) | 10:58:40 |
2 | Alessandro Romele (ITA) | 0:12 |
3 | Colin Stüssi (SUI) | 0:16 |
Tour of Rhodes Powered by Rodos Palace - Etappe 3Meer
1 | Alessandro Romele (ITA) | 3:34:58 |
2 | Gustav Wang (DEN) | zt |
3 | Tyler Stites (USA) | zt |
André Drege Samuel Boardman Alessandro Romele Astana Qazaqstan Development Team |
Piccolo Trofeo Alfredo Binda - Valli del VerbanoMeer
1 | Imogen Wolff (GBR) | 1:58:42 |
2 | Cat Ferguson (GBR) | 0:19 |
3 | Buysser Auke De (BEL) | zt |
Vuelta Ciclistica Internacional Femenina a Guatemala - Etappe 3Meer
1 | Karen Lorena Villamizar Varon (COL) | 3:05:13 |
2 | Lina Maria Rojas Arguello (COL) | zt |
3 | Valentina Basilico (ITA) | zt |
Valentina Basilico Valentina Basilico Pato Bike BMC Team |
Tour of Rhodes Powered by Rodos Palace - Etappe 2Meer
1 | Alessandro Romele (ITA) | 3:46:12 |
2 | Patryk Stosz (POL) | zt |
3 | André Drege (NOR) | zt |
André Drege Samuel Boardman Alessandro Romele Astana Qazaqstan Development Team |