De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
China - 12 Mei 1996
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 2 Nederlagen
Australian Open Dames van 8 Januari tot 28 Januari 2024 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Zeynep Sonmez | 7-5 6-2 | |
San Luis Potosi van 25 Maart tot 31 Maart 2024 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Victoria Rodriguez | 6-2 7-5 | |
1/16de finales | verslaat | Alizé Cornet | 6-4 4-2 ab. | |
Achtste finales | verslagen door | Laura Pigossi | 5-7 6-2 7-5 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 7 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 9 Overwinningen / 10 Nederlagen
Australian Open Dames van 10 Januari tot 30 Januari 2022 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Anna Blinkova | 6-2 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Caroline Dolehide | 6-3 6-2 | |
Bogotá van 2 April tot 10 April 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Hanna Chang | 6-2 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Laura Pigossi | 6-2 6-3 | |
Rome van 7 Mei tot 15 Mei 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Kristina Kucova | 6-2 1-6 6-4 | |
Rabat van 14 Mei tot 21 Mei 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Ingrid Neel | 7-6 7-5 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Yvonne Cavalle-Reimers | 6-2 6-4 | |
1/16de finales | verslagen door | Martina Trevisan | 6-0 6-4 | |
Hamburg van 18 Juli tot 23 Juli 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Anastasia Gasanova | 6-4 6-2 | |
Tokio - Pan Pacific Open van 17 September tot 25 September 2022 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Haruna Arakawa | 3-6 6-1 6-0 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Carol Zhao | 6-1 7-5 | |
1/16de finales | verslagen door | Despina Papamichail | 6-4 6-2 | |
Tampico van 24 Oktober tot 30 Oktober 2022 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Bianca Jolie Fernandez | w.o. | |
1/16de finales | verslaat | Anna-Lena Friedsam | 7-6 6-4 | |
Achtste finales | verslagen door | Leylah Annie Fernandez | 6-3 6-2 | |
Colina van 7 November tot 13 November 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Bethanie Mattek-Sands | 7-6 6-2 | |
Montevideo van 21 November tot 27 November 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Whitney Osuigwe | 6-4 6-4 | |
1/16de finales | verslaat | Réka-Luca Jani | 6-1 6-4 | |
Achtste finales | verslagen door | Irina Maria Bara | 6-4 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 7 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 4 Nederlagen
Australian Open Dames van 14 Januari tot 2 Februari 2020 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Eugenie Bouchard | 4-6 7-6 6-1 | |
Hua Hin van 8 Februari tot 16 Februari 2020 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Ellen Perez | 7-6 6-2 | |
Achtste finales | verslagen door | Patricia Maria Tig | 6-1 6-3 | |
Dubai van 15 Februari tot 23 Februari 2020 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Polona Hercog | 6-3 6-3 | |
Roland Garros Dames van 21 September tot 11 Oktober 2020 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Varvara Lepchenko | 6-1 6-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 7 Overwinningen / 7 Nederlagen
Anning van 20 April tot 28 April 2019 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Meng-Yi Chen | 6-1 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Peangtarn Plipuech | 6-4 3-6 6-4 | |
Washington van 27 Juli tot 4 Augustus 2019 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Fanny Stollar | 2-6 6-3 7-5 | |
Bronx van 18 Augustus tot 24 Augustus 2019 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Mayo Hibi | 6-1 2-0 ab. | |
Zhengzhou van 7 September tot 15 September 2019 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Ellen Perez | 7-6 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Zuzana Zlochova | 6-3 7-6 | |
Kwalificaties - Derde ronde | verslaat | Samantha Murray Sharan | 5-7 6-0 6-3 | |
1/16de finales | verslagen door | Jelena Ostapenko | 6-3 0-6 6-2 | |
Seoul van 14 September tot 22 September 2019 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Sohyun Park | 7-5 6-3 | |
Peking van 26 September tot 6 Oktober 2019 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Christina McHale | 6-3 6-0 | |
Tianjin van 5 Oktober tot 13 Oktober 2019 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Shilin Xu | 6-0 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Yanina Wickmayer | 7-6 6-4 | |
Kwalificaties - Derde ronde | verslaat | Fang Ying Xun | 6-2 7-6 | |
1/16de finales | verslagen door | Shuai Peng | 6-2 7-6 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 4 Nederlagen
Zhengzhou van 16 April tot 22 April 2018 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Hanyu Guo | 6-2 3-6 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Ayano Shimizu | 6-2 6-4 | |
1/16de finales | verslaat | Yue Yuan | 6-3 5-7 6-2 | |
Achtste finales | verslagen door | Mai Minokoshi | 7-5 4-1 ab. | |
Anning van 30 April tot 5 Mei 2018 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Hanyu Guo | 6-0 6-1 | |
Achtste finales | verslagen door | Saisai Zheng | 6-2 6-7 6-3 | |
Tianjin van 8 Oktober tot 14 Oktober 2018 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Yuxuan Zhang | 4-6 6-2 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 3 Nederlagen
Nanchang van 24 Juli tot 30 Juli 2017 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Riko Sawayanagi | 3-6 6-2 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Nicha Lertpitaksinchai | 6-1 7-5 | |
1/16de finales | verslagen door | Fangzhou Liu | 6-3 1-6 6-4 | |
Guangzhou van 18 September tot 24 September 2017 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Shuai Zhang | 6-1 6-0 | |
Tianjin van 9 Oktober tot 15 Oktober 2017 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Sara Errani | 6-2 6-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 4 Nederlagen
Nanchang van 1 Augustus tot 7 Augustus 2016 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Erika Sema | 6-1 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Nicha Lertpitaksinchai | 6-4 6-4 | |
Dalian van 6 September tot 11 September 2016 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Tamira Paszek | 7-5 5-7 6-1 | |
Guangzhou van 19 September tot 25 September 2016 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Nadiia Kichenok | 6-4 2-6 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Lidziya Marozava | 6-2 6-3 | |
1/16de finales | verslagen door | Jelena Jankovic | 6-2 6-1 | |
Tianjin van 10 Oktober tot 16 Oktober 2016 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Shelby Rogers | 7-6 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 2 Nederlagen
Australian Open Junior Dames van 13 Januari tot 26 Januari 2014 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslagen door | Anastasia Shaulskaya | 6-2 6-4 | |
Roland Garros Junior Dames van 1 Juni tot 7 Juni 2014 (Gravel) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Katarina Jokic | 7-6 4-6 6-3 |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
United Cup - Finaleronde van 3 Januari tot 7 Januari 2024 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | X. You - F. Sun | verslagen door | K. Piter - J. Zielinski | 6-3 5-7 10-7 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlagen
Roland Garros Dubbel Dames Junioren van 1 Juni tot 8 Juni 2014 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | Z. Sun - X. You | verslaat | E. Cascino - D. Gonzalez | 6-3 6-3 |
Achtste finales | Z. Sun - X. You | verslagen door | E. Ruse - I. Shymanovich | 6-2 6-4 |