De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - 57° Giro della Regione Friuli Venezia Giulia - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - 57° Giro della Regione Friuli Venezia Giulia - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Italië

Uitslagen 2021

57° Giro della Regione Friuli Venezia Giulia 2021

ItaliëItalië - 3 September 2021 - 5 September 2021


Algemeen klassement - 5 September 2021


1GERJonas Rapp (GER)Hrinkow Advarics Cycleang10:33:18
2ESPJosé Félix Parra Cuerda (ESP)Equipo Kern Pharma0:19
3ITAAntonio Puppio (ITA)Team Qhubeka1:30
4ITAAlessio Martinelli (ITA)Team Colpack Ballan1:32
5SLOKristijan Hocevar (SLO)Adria Mobil1:36
6ITAFilippo Baroncini (ITA)Team Colpack Ballan1:56
7RUSViacheslav Ivanov (RUS)1:57
8DENMattias Nordal (DEN)2:03
9ESPJaime Castrillo Zapater (ESP)Equipo Kern Pharma2:15
10ESPJon Agirre Egaña (ESP)Equipo Kern Pharma2:39
11SUIFabio Christen (SUI)Nippo - Provence - Pts Conti2:43
12GERFelix Engelhardt (GER)Tirol - KTM2:47
13POLPiotr Brozyna (POL)2:51
14ITAMatteo Zurlo (ITA)Zalf - Euromobil - Désirée - Fior3:11
15ITAEdoardo Zambanini (ITA)Zalf - Euromobil - Désirée - Fior3:33
16AUTMartin Messner (AUT)WSA KTM Graz3:48
17ITAGabriele Porta (ITA)zt
18USALogan McLain (USA)Tirol - KTM4:00
19COLJohnatan Cañaveral Vargas (COL)Bardiani - CSF - Faizanè4:07
20ITAEdoardo Sandri (ITA)Cycling Team Friuli ASD4:57
21ITAFrancesco Busatto (ITA)5:03
22POLSzymon Tracz (POL)Nippo - Provence - Pts Contizt
23ITAGiovanni Bortoluzzi (ITA)Work Service - Marchiol - Dynatek5:12
24UKRYaroslav Parashchak (UKR)Iseo Serrature - Rime - Carnovalizt
25ITALuca Covili (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè5:15
26RUSAndrei Stepanov (RUS)5:16
27ITASamuele Zoccarato (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè5:34
28SLONik Cemazar (SLO)6:35
29BELElias Maris (BEL)6:56
30ITAGiuseppe De Laurentiis (ITA)7:24
31NEDNiek Voogt (NED)7:27
32BELEmile Brouwers (BEL)7:57
33SLOGal Glivar (SLO)Adria Mobil8:39
34AUTMichael Konczer (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang8:47
35ITACarlo Francesco Favretto (ITA)9:13
36NEDJordan Habets (NED)9:17
37ITAWalter Calzoni (ITA)10:07
38POLAdam Stachowiak (POL)10:14
39SLOJaka Primozic (SLO)10:29
40BELAbram Stockman (BEL)Sks Sauerland Nrw11:03
41BLRYauhen Sobal (BLR)Minsk Cycling Club11:12
42ITAAlessandro Santaromita (ITA)11:22
43AUTEmanuel Zangerle (AUT)Tirol - KTM11:26
44BELMichiel Stockman (BEL)Sks Sauerland Nrw11:29
45NZLPaul Wright (NZL)Mg.k Vis Vpm11:35
46ITAMattia Petrucci (ITA)Team Colpack Ballan11:43
47AUSConnor Sens (AUS)12:30
48SUIArnaud Tendon (SUI)12:35
49GERTimon Loderer (GER)Hrinkow Advarics Cycleangzt
50RUSEgor Igoshev (RUS)13:12
51ESPIgor Arrieta Lizarraga (ESP)13:26
52ITADavide Botta (ITA)zt
53ITAFederico Iacomoni (ITA)Iseo Serrature - Rime - Carnovali14:09
54SLODavid Per (SLO)Adria Mobil14:11
55ITAGiannicola Di Nella (ITA)14:13
56GBRBen Granger (GBR)14:33
57SUISimon Imboden (SUI)15:09
58DENAsbjørn Hellemose (DEN)15:13
59ITAFilippo d'Aiuto (ITA)15:16
60ITARicardo Tosin (ITA)General Store - Essegibi - F.lli Curia15:18
61POLMarcin Budzinski (POL)15:24
62ITAChristian Danilo Pase (ITA)Work Service - Marchiol - Dynatek15:50
63SLOUros Repse (SLO)15:56
64ITAStefano Di Benedetto (ITA)Work Service - Marchiol - Dynatek16:03
65SUIChristoph Janssen (SUI)16:42
66ITANiccolò Salvietti (ITA)Mg.k Vis Vpmzt
67ITAFrancesco Parravano (ITA)16:59
68ITAGabriele Benedetti (ITA)Zalf - Euromobil - Désirée - Fior17:11
69ITAGiovanni Gazzola (ITA)17:18
70RUSSergei Kurianov (RUS)17:25
71SLOAljaz Jarc (SLO)Adria Mobil17:26
72ITAMichele Gazzoli (ITA)Team Colpack Ballan17:30
73ITAMatteo Baseggio (ITA)General Store - Essegibi - F.lli Curiazt
74MEXLeonardo Rafael Zavala Pantoja (MEX)17:39
75AUSDylan Hopkins (AUS)Ljubljana Gusto Santiczt
76ITAMattia Guasco (ITA)Team Qhubekazt
77COLBrayan Esteban Malaver (COL)zt
78BELArno Debeir (BEL)17:46
79RUSGleb Syritsa (RUS)Lokosphinx18:25
80SUIFélix Stehli (SUI)18:41
81ESPIvan Cobo Cayon (ESP)19:00
82ITARiccardo Verza (ITA)Zalf - Euromobil - Désirée - Fior19:12
83FRAJonathan Couanon (FRA)Nippo - Provence - Pts Conti19:33
84ITAGiosuè Epis (ITA)Iseo Serrature - Rime - Carnovalizt
85MEXMiguel Arroyo Rosario (MEX)19:39
86BELAaron Stockx (BEL)19:42
87ITAKevin Bonaldo (ITA)Team Qhubeka19:55
88AUTMaximilian Kabas (AUT)WSA KTM Graz20:26
89ETHNegasi Haylu Abreha (ETH)Team Qhubeka21:02
90ITAFabio Mazzucco (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè21:33
91ITASamuele Carpene (ITA)General Store - Essegibi - F.lli Curia21:46
92GERJohannes Adamietz (GER)22:07
93ITADavide Bauce (ITA)22:29
94RSAMark Oliver Pritzen (RSA)Team Qhubeka22:41
95ITAGabriele Petrelli (ITA)Cycling Team Friuli ASD23:31
96ITASamuele Zambelli (ITA)Iseo Serrature - Rime - Carnovali23:40
97GBRMatthew Kingston (GBR)23:42
98BELKamiel Bonneu (BEL)23:57
99ITANicholas Agostini (ITA)General Store - Essegibi - F.lli Curia24:11
100ITAFrancesco Di Felice (ITA)24:25
101ITAAndrea Gatti (ITA)24:46
102SLOLuka Ziherl (SLO)24:54
103ITAAndrea Taffarel (ITA)zt
104BLRYauheni Karaliok (BLR)Minsk Cycling Club25:53
105BOLMartin Ceron (BOL)26:37
106GBRNicholas Candy (GBR)26:55
107SLOMatevz Govekar (SLO)Tirol - KTM27:06
108CROViktor Potocki (CRO)Ljubljana Gusto Santic27:15
109ITAEnrico Zanoncello (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè27:20
110NEDDaan Hoeks (NED)27:24
111ITARosola Kevin Pezzo (ITA)27:31
112ITAMarco Cao (ITA)Work Service - Marchiol - Dynatek27:34
113SLOTeo Pecnik (SLO)Ljubljana Gusto Santic27:38
114ITAJacopo Menegotto (ITA)General Store - Essegibi - F.lli Curia27:43
115ITALeandro Masotto (ITA)Iseo Serrature - Rime - Carnovali28:01
116AUTDaniel Auer (AUT)WSA KTM Graz28:06
117RUSIvan Novolodskii (RUS)28:10
118COLNicolàs David Gómez Jaramillo (COL)Team Colpack Ballan28:48
119GBRJoe Baker (GBR)28:57
120ESTMihkel Räim (EST)29:01
121ITACristofer Pellegrini (ITA)29:09
122ITAFrancesco Furlan (ITA)zt
123ITALuca Colnaghi (ITA)29:14
124SLOAnze Skok (SLO)Ljubljana Gusto Santic29:29
125SUIJakob Klahre (SUI)29:35
126ITAFabio Di Guglielmo (ITA)30:02
127NEDJelte Krijnsen (NED)30:54
128RUSVlas Shichkin (RUS)31:18
129GERMichel Gießelmann (GER)31:30
130AUTMaximilian Schmidbauer (AUT)WSA KTM Graz31:31
131SLOAljaz Colnar (SLO)Adria Mobil31:40
132JAPMasahiro Ishigami (JAP)Delkozt
133BLRSiarhei Shauchenka (BLR)Minsk Cycling Club31:42
134ITAGiulio Masotto (ITA)Zalf - Euromobil - Désirée - Fior31:45
135ITARiccardo Dalla Pola (ITA)31:53
136ITAEric Paties Montagner (ITA)Work Service - Marchiol - Dynatek32:04
137BLRDzianis Marchuk (BLR)32:18
138ITAMattia Garzara (ITA)Cycling Team Friuli ASDzt
139ITAMario Cao (ITA)32:27
140ITAYuri Lunardelli (ITA)zt
141SLOTilen Finkst (SLO)Ljubljana Gusto Santic32:34
142ITANicolò Pencedano (ITA)Mg.k Vis Vpm32:50
143SLOLuka Pajek (SLO)Hrinkow Advarics Cycleang32:51
144AUTRainer Kepplinger (AUT)33:00
145MEXJosé Eduardo Miralrio Jaramillo (MEX)33:21
146RUSBogdan Gansevich (RUS)33:40
147ITADaniel Cassol (ITA)35:28
148NEDMathijs Loman (NED)37:22
149SLOLeon Sarc (SLO)38:01

Etappe 1 - Rive díArcano - Tarvisio - 3 September 2021Medium berg


1ITAMatteo Zurlo (ITA)Zalf - Euromobil - Désirée - Fior3:43:33
2ITAFilippo d'Aiuto (ITA)1:02
3ITAAntonio Puppio (ITA)Team Qhubekazt
4ITAFilippo Baroncini (ITA)Team Colpack Ballanzt
5ITAEdoardo Zambanini (ITA)Zalf - Euromobil - Désirée - Fiorzt
6FRAJonathan Couanon (FRA)Nippo - Provence - Pts Conti1:04
7COLJohnatan Cañaveral Vargas (COL)Bardiani - CSF - Faizanèzt
8ITAGiovanni Bortoluzzi (ITA)Work Service - Marchiol - Dynatekzt
9ITAFrancesco Busatto (ITA)zt
10SUIFabio Christen (SUI)Nippo - Provence - Pts Contizt
11SLODavid Per (SLO)Adria Mobilzt
12GERFelix Engelhardt (GER)Tirol - KTMzt
13UKRYaroslav Parashchak (UKR)Iseo Serrature - Rime - Carnovalizt
14POLPawel Bernas (POL)zt
15GERJonas Rapp (GER)Hrinkow Advarics Cycleangzt
16POLSzymon Tracz (POL)Nippo - Provence - Pts Contizt
17ITALuca Covili (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
18ESPJon Agirre Egaña (ESP)Equipo Kern Pharmazt
19ITAAlessio Martinelli (ITA)Team Colpack Ballanzt
20ITARicardo Tosin (ITA)General Store - Essegibi - F.lli Curiazt
21ESPJosé Félix Parra Cuerda (ESP)Equipo Kern Pharmazt
22ITARiccardo Verza (ITA)Zalf - Euromobil - Désirée - Fiorzt
23ITANicolo Buratti (ITA)zt
24SLOKristijan Hocevar (SLO)Adria Mobil1:08
25BELElias Maris (BEL)zt
26AUTMartin Messner (AUT)WSA KTM Grazzt
27ITAGabriele Porta (ITA)zt
28POLPiotr Brozyna (POL)zt
29RUSViacheslav Ivanov (RUS)zt
30RUSAndrei Stepanov (RUS)zt
31ITASamuele Zoccarato (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
32DENMattias Nordal (DEN)zt
33DENAsbjørn Hellemose (DEN)zt
34ITADavide Botta (ITA)zt
35SLONik Cemazar (SLO)1:12
36ESPIvan Cobo Cayon (ESP)zt
37BELMichiel Stockman (BEL)Sks Sauerland Nrw1:16
38USALogan McLain (USA)Tirol - KTMzt
39ITAMattia Petrucci (ITA)Team Colpack Ballan1:30
40AUTMichael Konczer (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang1:34
41ESPJaime Castrillo Zapater (ESP)Equipo Kern Pharmazt
42ETHNegasi Haylu Abreha (ETH)Team Qhubeka3:01
43RUSEgor Igoshev (RUS)3:25
44ITAMichele Gazzoli (ITA)Team Colpack Ballanzt
45ITAFrancesco Di Felice (ITA)zt
46SUIArnaud Tendon (SUI)zt
47ITAMatteo Baseggio (ITA)General Store - Essegibi - F.lli Curiazt
48AUSDylan Hopkins (AUS)Ljubljana Gusto Santiczt
49NEDJordan Habets (NED)zt
50NZLPaul Wright (NZL)Mg.k Vis Vpmzt
51BELEmile Brouwers (BEL)zt
52AUTEmanuel Zangerle (AUT)Tirol - KTMzt
53ITACarlo Francesco Favretto (ITA)zt
54NEDNiek Voogt (NED)zt
55BELAbram Stockman (BEL)Sks Sauerland Nrwzt
56ITAAlessandro Santaromita (ITA)zt
57GERTimon Loderer (GER)Hrinkow Advarics Cycleangzt
58SLOGal Glivar (SLO)Adria Mobilzt
59ITAFabio Mazzucco (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
60ITASamuele Carpene (ITA)General Store - Essegibi - F.lli Curiazt
61ITAMattia Guasco (ITA)Team Qhubekazt
62POLAdam Stachowiak (POL)zt
63MEXLeonardo Rafael Zavala Pantoja (MEX)zt
64COLBrayan Esteban Malaver (COL)zt
65SLOJaka Primozic (SLO)zt
66ITAGiuseppe De Laurentiis (ITA)zt
67ITAFederico Iacomoni (ITA)Iseo Serrature - Rime - Carnovalizt
68AUSConnor Sens (AUS)zt
69BLRYauhen Sobal (BLR)Minsk Cycling Clubzt
70SUIMarco Ghirlanda (SUI)zt
71ITAEdoardo Sandri (ITA)Cycling Team Friuli ASD3:39
72GERJohannes Adamietz (GER)zt
73ITAChristian Danilo Pase (ITA)Work Service - Marchiol - Dynatek3:45
74BLRYauheni Karaliok (BLR)Minsk Cycling Club4:15
75BELKamiel Bonneu (BEL)5:24
76MEXMiguel Arroyo Rosario (MEX)5:25
77GBRMatthew Kingston (GBR)zt
78RUSGleb Syritsa (RUS)Lokosphinx5:27
79SUIChristoph Janssen (SUI)5:28
80SLOAljaz Jarc (SLO)Adria Mobilzt
81ITAGiosuè Epis (ITA)Iseo Serrature - Rime - Carnovalizt
82MEXEdgar David Cadena Martinez (MEX)zt
83GBRBen Granger (GBR)zt
84BELAaron Stockx (BEL)zt
85SLOMatevz Govekar (SLO)Tirol - KTMzt
86ITAPietro Aimonetto (ITA)Cycling Team Friuli ASDzt
87BELArno Debeir (BEL)zt
88CROViktor Potocki (CRO)Ljubljana Gusto Santiczt
89ITASamuele Zambelli (ITA)Iseo Serrature - Rime - Carnovalizt
90ITAGiannicola Di Nella (ITA)zt
91ITANiccolò Salvietti (ITA)Mg.k Vis Vpmzt
92POLMarcin Budzinski (POL)zt
93SLOUros Repse (SLO)zt
94RSAMark Oliver Pritzen (RSA)Team Qhubekazt
95BOLMartin Ceron (BOL)5:50
96ITAKevin Bonaldo (ITA)Team Qhubekazt
97ITANicholas Agostini (ITA)General Store - Essegibi - F.lli Curiazt
98ITAGabriele Benedetti (ITA)Zalf - Euromobil - Désirée - Fiorzt
99ITAGabriele Petrelli (ITA)Cycling Team Friuli ASD6:07
100ITAStefano Di Benedetto (ITA)Work Service - Marchiol - Dynatekzt
101ITAEnrico Zanoncello (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè9:12
102ITAGiovanni Gazzola (ITA)zt
103AUTMaximilian Kabas (AUT)WSA KTM Grazzt
104ITAWalter Calzoni (ITA)zt
105SLOAnze Skok (SLO)Ljubljana Gusto Santiczt
106ITAFabio Di Guglielmo (ITA)zt
107ESPIgor Arrieta Lizarraga (ESP)zt
108SLOTeo Pecnik (SLO)Ljubljana Gusto Santiczt
109SUIJakob Klahre (SUI)zt
110NEDDaan Hoeks (NED)zt
111ITARosola Kevin Pezzo (ITA)zt
112SUISimon Imboden (SUI)zt
113ITAAndrea Gatti (ITA)zt
114BLRSiarhei Shauchenka (BLR)Minsk Cycling Clubzt
115BLRMark Grinkevich (BLR)zt
116ITADavide Bauce (ITA)zt
117RUSSergei Kurianov (RUS)zt
118ITAFrancesco Parravano (ITA)zt
119ITAMarco Cao (ITA)Work Service - Marchiol - Dynatek9:19
120ITALeandro Masotto (ITA)Iseo Serrature - Rime - Carnovalizt
121ITAJacopo Menegotto (ITA)General Store - Essegibi - F.lli Curiazt
122SLOLuka Ziherl (SLO)10:40
123RUSIvan Novolodskii (RUS)zt
124RUSIvan Yatsenko (RUS)zt
125SLOLuka Pajek (SLO)Hrinkow Advarics Cycleangzt
126SUIFélix Stehli (SUI)zt
127ITAAndrea Taffarel (ITA)zt
128MEXJosé Eduardo Miralrio Jaramillo (MEX)zt
129ITALuca Marziale (ITA)zt
130AUTMaximilian Schmidbauer (AUT)WSA KTM Grazzt
131BLRDzianis Marchuk (BLR)zt
132COLNicolàs David Gómez Jaramillo (COL)Team Colpack Ballanzt
133JAPMasahiro Ishigami (JAP)Delkozt
134SLOTilen Finkst (SLO)Ljubljana Gusto Santiczt
135ITAMattia Garzara (ITA)Cycling Team Friuli ASDzt
136RUSVlas Shichkin (RUS)zt
137ESTMihkel Räim (EST)zt
138ITAMario Cao (ITA)zt
139ITAYuri Lunardelli (ITA)zt
140GBRJoe Baker (GBR)zt
141AUTDaniel Auer (AUT)WSA KTM Grazzt
142SLOAljaz Colnar (SLO)Adria Mobilzt
143ITAFrancesco Furlan (ITA)zt
144ITANicolò Pencedano (ITA)Mg.k Vis Vpm10:47
145ITACristofer Pellegrini (ITA)10:54
146ITAGiulio Masotto (ITA)Zalf - Euromobil - Désirée - Fiorzt
147ITALuca Colnaghi (ITA)zt
148AUTRainer Kepplinger (AUT)zt
149ITAEric Paties Montagner (ITA)Work Service - Marchiol - Dynatekzt
150RUSBogdan Gansevich (RUS)10:59
151ITARiccardo Dalla Pola (ITA)11:02
152GERMichel Gießelmann (GER)11:13
153GBRNicholas Candy (GBR)12:41
154AUTFelix Ritzinger (AUT)WSA KTM Graz12:42
155NEDJelte Krijnsen (NED)zt
156RUSOleg Senokosov (RUS)zt
157ITADaniel Cassol (ITA)13:50
158NEDMathijs Loman (NED)15:35
159CZELubos Pelanek (CZE)zt
160SLOLeon Sarc (SLO)16:14
161SUILars Heiniger (SUI)25:19
162ITANicola Tosin (ITA)
163GERLars Kulbe (GER)Sks Sauerland Nrw
164ITAAlex Mattaloni (ITA)
165MAAFederico Olei (MAA)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Casarsa della Delizia - Piancavallo - 4 September 2021Berg


1GERJonas Rapp (GER)Hrinkow Advarics Cycleang3:34:34
2ESPJosé Félix Parra Cuerda (ESP)Equipo Kern Pharma0:10
3ITAAntonio Puppio (ITA)Team Qhubeka1:32
4ITAAlessio Martinelli (ITA)Team Colpack Ballanzt
5SLOKristijan Hocevar (SLO)Adria Mobilzt
6ESPJaime Castrillo Zapater (ESP)Equipo Kern Pharma1:36
7RUSViacheslav Ivanov (RUS)1:44
8ITAFilippo Baroncini (ITA)Team Colpack Ballan1:49
9ITAWalter Calzoni (ITA)1:50
10DENMattias Nordal (DEN)zt
11ITAEdoardo Sandri (ITA)Cycling Team Friuli ASD2:13
12ESPJon Agirre Egaña (ESP)Equipo Kern Pharma2:30
13SUIFabio Christen (SUI)Nippo - Provence - Pts Conti2:43
14GERFelix Engelhardt (GER)Tirol - KTM3:35
15ITAGabriele Porta (ITA)zt
16POLPiotr Brozyna (POL)zt
17ITAEdoardo Zambanini (ITA)Zalf - Euromobil - Désirée - Fiorzt
18AUTMartin Messner (AUT)WSA KTM Grazzt
19USALogan McLain (USA)Tirol - KTM3:39
20COLJohnatan Cañaveral Vargas (COL)Bardiani - CSF - Faizanè4:07
21ITAMatteo Zurlo (ITA)Zalf - Euromobil - Désirée - Fior5:03
22ITAGiovanni Bortoluzzi (ITA)Work Service - Marchiol - Dynatekzt
23ITAGiuseppe De Laurentiis (ITA)zt
24ITAFrancesco Busatto (ITA)zt
25RUSAndrei Stepanov (RUS)zt
26POLSzymon Tracz (POL)Nippo - Provence - Pts Contizt
27UKRYaroslav Parashchak (UKR)Iseo Serrature - Rime - Carnovalizt
28NEDNiek Voogt (NED)5:06
29ESPIgor Arrieta Lizarraga (ESP)5:09
30ITALuca Covili (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè5:15
31BELEmile Brouwers (BEL)5:36
32SLONik Cemazar (SLO)6:18
33SLOGal Glivar (SLO)Adria Mobilzt
34ITASamuele Zoccarato (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
35SUISimon Imboden (SUI)6:52
36BELElias Maris (BEL)zt
37ITACarlo Francesco Favretto (ITA)zt
38NEDJordan Habets (NED)7:44
39POLAdam Stachowiak (POL)zt
40AUTMichael Konczer (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang8:08
41SLOJaka Primozic (SLO)zt
42ITAFrancesco Parravano (ITA)8:42
43BELAbram Stockman (BEL)Sks Sauerland Nrwzt
44BLRYauhen Sobal (BLR)Minsk Cycling Clubzt
45ITAAlessandro Santaromita (ITA)9:01
46ITAGiovanni Gazzola (ITA)zt
47NZLPaul Wright (NZL)Mg.k Vis Vpm9:05
48AUTEmanuel Zangerle (AUT)Tirol - KTMzt
49SUIFélix Stehli (SUI)zt
50RUSSergei Kurianov (RUS)9:08
51ITAGiannicola Di Nella (ITA)9:40
52AUSConnor Sens (AUS)10:00
53GBRBen Granger (GBR)zt
54SUIArnaud Tendon (SUI)10:14
55GERTimon Loderer (GER)Hrinkow Advarics Cycleangzt
56ITAStefano Di Benedetto (ITA)Work Service - Marchiol - Dynatek10:51
57POLMarcin Budzinski (POL)zt
58RUSEgor Igoshev (RUS)zt
59ITAMattia Petrucci (ITA)Team Colpack Ballan11:08
60SLOUros Repse (SLO)11:23
61ITAFederico Iacomoni (ITA)Iseo Serrature - Rime - Carnovali11:48
62ITANiccolò Salvietti (ITA)Mg.k Vis Vpm12:09
63SUIChristoph Janssen (SUI)zt
64BELMichiel Stockman (BEL)Sks Sauerland Nrwzt
65AUTMaximilian Kabas (AUT)WSA KTM Grazzt
66ITAChristian Danilo Pase (ITA)Work Service - Marchiol - Dynatek13:00
67SLOAljaz Jarc (SLO)Adria Mobil13:02
68ITAGabriele Benedetti (ITA)Zalf - Euromobil - Désirée - Fior13:13
69ITADavide Botta (ITA)zt
70BELArno Debeir (BEL)zt
71SLODavid Per (SLO)Adria Mobil14:02
72RUSGleb Syritsa (RUS)Lokosphinxzt
73SLOLuka Ziherl (SLO)15:09
74ITAMattia Guasco (ITA)Team Qhubekazt
75ITAGiosuè Epis (ITA)Iseo Serrature - Rime - Carnovalizt
76ITAKevin Bonaldo (ITA)Team Qhubekazt
77ITAMichele Gazzoli (ITA)Team Colpack Ballanzt
78ITARicardo Tosin (ITA)General Store - Essegibi - F.lli Curiazt
79DENAsbjørn Hellemose (DEN)zt
80ITAMatteo Baseggio (ITA)General Store - Essegibi - F.lli Curiazt
81MEXLeonardo Rafael Zavala Pantoja (MEX)zt
82AUSDylan Hopkins (AUS)Ljubljana Gusto Santiczt
83ITAAndrea Taffarel (ITA)zt
84GBRNicholas Candy (GBR)zt
85ITADavide Bauce (ITA)zt
86BELAaron Stockx (BEL)zt
87MEXMiguel Arroyo Rosario (MEX)zt
88COLBrayan Esteban Malaver (COL)zt
89ITAFilippo d'Aiuto (ITA)zt
90ITAAndrea Gatti (ITA)16:38
91RSAMark Oliver Pritzen (RSA)Team Qhubeka18:08
92RUSIvan Novolodskii (RUS)18:25
93ESPIvan Cobo Cayon (ESP)18:52
94ETHNegasi Haylu Abreha (ETH)Team Qhubeka18:56
95ITAEnrico Zanoncello (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè19:12
96COLNicolàs David Gómez Jaramillo (COL)Team Colpack Ballanzt
97ITARiccardo Verza (ITA)Zalf - Euromobil - Désirée - Fiorzt
98ITAFabio Mazzucco (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
99ITAPietro Aimonetto (ITA)Cycling Team Friuli ASD19:16
100ITANicholas Agostini (ITA)General Store - Essegibi - F.lli Curiazt
101ITALeandro Masotto (ITA)Iseo Serrature - Rime - Carnovalizt
102SUIMarco Ghirlanda (SUI)zt
103ITASamuele Carpene (ITA)General Store - Essegibi - F.lli Curiazt
104ITASamuele Zambelli (ITA)Iseo Serrature - Rime - Carnovalizt
105NEDJelte Krijnsen (NED)zt
106NEDDaan Hoeks (NED)zt
107ITAGabriele Petrelli (ITA)Cycling Team Friuli ASDzt
108ESTMihkel Räim (EST)zt
109ITAMarco Cao (ITA)Work Service - Marchiol - Dynatek19:19
110ITACristofer Pellegrini (ITA)zt
111ITAJacopo Menegotto (ITA)General Store - Essegibi - F.lli Curiazt
112SLOTeo Pecnik (SLO)Ljubljana Gusto Santic19:21
113GBRJoe Baker (GBR)zt
114GBRMatthew Kingston (GBR)zt
115GERJohannes Adamietz (GER)19:23
116ITARosola Kevin Pezzo (ITA)zt
117ITAFrancesco Furlan (ITA)19:24
118ITALuca Colnaghi (ITA)zt
119AUTDaniel Auer (AUT)WSA KTM Graz19:26
120FRAJonathan Couanon (FRA)Nippo - Provence - Pts Conti19:33
121BELKamiel Bonneu (BEL)19:37
122GERMichel Gießelmann (GER)20:28
123RUSIvan Yatsenko (RUS)20:58
124BOLMartin Ceron (BOL)21:18
125SUIJakob Klahre (SUI)zt
126SLOAnze Skok (SLO)Ljubljana Gusto Santic21:21
127RUSVlas Shichkin (RUS)21:33
128ITAGiulio Masotto (ITA)Zalf - Euromobil - Désirée - Fior21:55
129ITAFrancesco Di Felice (ITA)zt
130AUTMaximilian Schmidbauer (AUT)WSA KTM Grazzt
131JAPMasahiro Ishigami (JAP)Delkozt
132SLOAljaz Colnar (SLO)Adria Mobilzt
133ITARiccardo Dalla Pola (ITA)zt
134ITAEric Paties Montagner (ITA)Work Service - Marchiol - Dynatek22:05
135SLOMatevz Govekar (SLO)Tirol - KTM22:42
136CROViktor Potocki (CRO)Ljubljana Gusto Santiczt
137NEDMathijs Loman (NED)zt
138ITADaniel Cassol (ITA)zt
139ITAFabio Di Guglielmo (ITA)zt
140SLOLuka Pajek (SLO)Hrinkow Advarics Cycleangzt
141ITAMattia Garzara (ITA)Cycling Team Friuli ASDzt
142BLRDzianis Marchuk (BLR)zt
143BLRYauheni Karaliok (BLR)Minsk Cycling Clubzt
144SLOLeon Sarc (SLO)zt
145ITAMario Cao (ITA)zt
146ITAYuri Lunardelli (ITA)zt
147AUTRainer Kepplinger (AUT)zt
148ITANicolò Pencedano (ITA)Mg.k Vis Vpm22:58
149SLOTilen Finkst (SLO)Ljubljana Gusto Santiczt
150BLRSiarhei Shauchenka (BLR)Minsk Cycling Club23:34
151MEXJosé Eduardo Miralrio Jaramillo (MEX)23:36
152RUSBogdan Gansevich (RUS)zt
153SUILars Heiniger (SUI)
154ITANicolo Buratti (ITA)
155BLRMark Grinkevich (BLR)
156RUSOleg Senokosov (RUS)
157MEXEdgar David Cadena Martinez (MEX)
158POLPawel Bernas (POL)
159AUTFelix Ritzinger (AUT)WSA KTM Graz
OTLCZELubos Pelanek (CZE)-
OTLITALuca Marziale (ITA)-

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Mortegliano - Pordenone - 5 September 2021Ontsnapping


1AUTDaniel Auer (AUT)WSA KTM Graz3:13:11
2BELMichiel Stockman (BEL)Sks Sauerland Nrw0:04
3ITADavide Bauce (ITA)0:08
4ITAGabriele Benedetti (ITA)Zalf - Euromobil - Désirée - Fiorzt
5NEDJordan Habets (NED)zt
6ITAGabriele Petrelli (ITA)Cycling Team Friuli ASDzt
7ITASamuele Zoccarato (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
8GERFelix Engelhardt (GER)Tirol - KTMzt
9ITAFabio Di Guglielmo (ITA)zt
10ITAMatteo Zurlo (ITA)Zalf - Euromobil - Désirée - Fiorzt
11POLPiotr Brozyna (POL)zt
12SLOMatevz Govekar (SLO)Tirol - KTM0:56
13ITAGiulio Masotto (ITA)Zalf - Euromobil - Désirée - Fiorzt
14ITARiccardo Verza (ITA)Zalf - Euromobil - Désirée - Fiorzt
15ITASamuele Zambelli (ITA)Iseo Serrature - Rime - Carnovalizt
16ITAMatteo Baseggio (ITA)General Store - Essegibi - F.lli Curiazt
17ITAKevin Bonaldo (ITA)Team Qhubekazt
18ITAGiosuè Epis (ITA)Iseo Serrature - Rime - Carnovalizt
19RUSGleb Syritsa (RUS)Lokosphinxzt
20ITAMichele Gazzoli (ITA)Team Colpack Ballanzt
21ITALuca Colnaghi (ITA)zt
22COLNicolàs David Gómez Jaramillo (COL)Team Colpack Ballanzt
23ITARosola Kevin Pezzo (ITA)zt
24BLRDzianis Marchuk (BLR)zt
25SUIArnaud Tendon (SUI)zt
26DENAsbjørn Hellemose (DEN)zt
27ITAEnrico Zanoncello (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
28NEDDaan Hoeks (NED)zt
29GERJonas Rapp (GER)Hrinkow Advarics Cycleangzt
30NEDJelte Krijnsen (NED)zt
31GERTimon Loderer (GER)Hrinkow Advarics Cycleangzt
32ESPIvan Cobo Cayon (ESP)zt
33ITAMarco Cao (ITA)Work Service - Marchiol - Dynatekzt
34GBRMatthew Kingston (GBR)zt
35ITAAntonio Puppio (ITA)Team Qhubekazt
36COLJohnatan Cañaveral Vargas (COL)Bardiani - CSF - Faizanèzt
37BLRSiarhei Shauchenka (BLR)Minsk Cycling Clubzt
38BELAbram Stockman (BEL)Sks Sauerland Nrwzt
39SLOAnze Skok (SLO)Ljubljana Gusto Santiczt
40ITACarlo Francesco Favretto (ITA)zt
41ITAFrancesco Busatto (ITA)zt
42ITAFabio Mazzucco (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
43GBRJoe Baker (GBR)zt
44ITAAlessio Martinelli (ITA)Team Colpack Ballanzt
45FRAJonathan Couanon (FRA)Nippo - Provence - Pts Contizt
46BELEmile Brouwers (BEL)zt
47SLOTilen Finkst (SLO)Ljubljana Gusto Santiczt
48AUTEmanuel Zangerle (AUT)Tirol - KTMzt
49ITAAndrea Gatti (ITA)zt
50BELKamiel Bonneu (BEL)zt
51SLOJaka Primozic (SLO)zt
52SLOAljaz Jarc (SLO)Adria Mobilzt
53SLOGal Glivar (SLO)Adria Mobilzt
54BELElias Maris (BEL)zt
55ITACristofer Pellegrini (ITA)zt
56ITAMattia Garzara (ITA)Cycling Team Friuli ASDzt
57ITALuca Covili (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
58ITAFederico Iacomoni (ITA)Iseo Serrature - Rime - Carnovalizt
59ITARiccardo Dalla Pola (ITA)zt
60SUIFélix Stehli (SUI)zt
61SUIFabio Christen (SUI)Nippo - Provence - Pts Contizt
62AUTMaximilian Schmidbauer (AUT)WSA KTM Grazzt
63BLRYauheni Karaliok (BLR)Minsk Cycling Clubzt
64NEDNiek Voogt (NED)zt
65RUSEgor Igoshev (RUS)zt
66ITAGiuseppe De Laurentiis (ITA)zt
67SLOKristijan Hocevar (SLO)Adria Mobilzt
68ITADaniel Cassol (ITA)zt
69ITAAlessandro Santaromita (ITA)zt
70POLSzymon Tracz (POL)Nippo - Provence - Pts Contizt
71ESPJosé Félix Parra Cuerda (ESP)Equipo Kern Pharma1:05
72MEXLeonardo Rafael Zavala Pantoja (MEX)zt
73RUSAndrei Stepanov (RUS)zt
74DENMattias Nordal (DEN)zt
75SLOLuka Ziherl (SLO)zt
76SUIChristoph Janssen (SUI)zt
77SLOUros Repse (SLO)zt
78RUSVlas Shichkin (RUS)zt
79ITAMario Cao (ITA)zt
80ESPJon Agirre Egaña (ESP)Equipo Kern Pharmazt
81MEXJosé Eduardo Miralrio Jaramillo (MEX)zt
82ESPIgor Arrieta Lizarraga (ESP)zt
83ITAFilippo Baroncini (ITA)Team Colpack Ballanzt
84ITAGiannicola Di Nella (ITA)zt
85ITAFrancesco Di Felice (ITA)zt
86BLRYauhen Sobal (BLR)Minsk Cycling Clubzt
87AUTMaximilian Kabas (AUT)WSA KTM Grazzt
88AUTMartin Messner (AUT)WSA KTM Grazzt
89ITANiccolò Salvietti (ITA)Mg.k Vis Vpmzt
90POLMarcin Budzinski (POL)zt
91RUSViacheslav Ivanov (RUS)zt
92ITARicardo Tosin (ITA)General Store - Essegibi - F.lli Curiazt
93AUSDylan Hopkins (AUS)Ljubljana Gusto Santiczt
94SLODavid Per (SLO)Adria Mobilzt
95BELAaron Stockx (BEL)zt
96SLOAljaz Colnar (SLO)Adria Mobilzt
97SLONik Cemazar (SLO)zt
98ESPJaime Castrillo Zapater (ESP)Equipo Kern Pharmazt
99ITAGiovanni Bortoluzzi (ITA)Work Service - Marchiol - Dynatekzt
100SLOTeo Pecnik (SLO)Ljubljana Gusto Santiczt
101ITAChristian Danilo Pase (ITA)Work Service - Marchiol - Dynatekzt
102GBRNicholas Candy (GBR)zt
103CROViktor Potocki (CRO)Ljubljana Gusto Santiczt
104AUTMichael Konczer (AUT)Hrinkow Advarics Cycleangzt
105SUISimon Imboden (SUI)zt
106ITANicolò Pencedano (ITA)Mg.k Vis Vpmzt
107ITAGabriele Porta (ITA)zt
108ESTMihkel Räim (EST)zt
109ITANicholas Agostini (ITA)General Store - Essegibi - F.lli Curiazt
110ITAEdoardo Sandri (ITA)Cycling Team Friuli ASDzt
111JAPMasahiro Ishigami (JAP)Delkozt
112BELArno Debeir (BEL)zt
113RUSIvan Novolodskii (RUS)zt
114MEXMiguel Arroyo Rosario (MEX)zt
115ITASamuele Carpene (ITA)General Store - Essegibi - F.lli Curiazt
116ITAGiovanni Gazzola (ITA)zt
117ITAStefano Di Benedetto (ITA)Work Service - Marchiol - Dynatekzt
118ITAFilippo d'Aiuto (ITA)zt
119POLAdam Stachowiak (POL)zt
120ITAWalter Calzoni (ITA)zt
121NZLPaul Wright (NZL)Mg.k Vis Vpmzt
122GBRBen Granger (GBR)zt
123ITADavide Botta (ITA)zt
124ITAAndrea Taffarel (ITA)zt
125UKRYaroslav Parashchak (UKR)Iseo Serrature - Rime - Carnovalizt
126COLBrayan Esteban Malaver (COL)zt
127ETHNegasi Haylu Abreha (ETH)Team Qhubekazt
128ITAFrancesco Parravano (ITA)zt
129RUSSergei Kurianov (RUS)zt
130ITAJacopo Menegotto (ITA)General Store - Essegibi - F.lli Curiazt
131ITAFrancesco Furlan (ITA)zt
132USALogan McLain (USA)Tirol - KTMzt
133RUSBogdan Gansevich (RUS)zt
134ITAMattia Guasco (ITA)Team Qhubekazt
135ITAYuri Lunardelli (ITA)zt
136GERJohannes Adamietz (GER)zt
137ITAEric Paties Montagner (ITA)Work Service - Marchiol - Dynatekzt
138RSAMark Oliver Pritzen (RSA)Team Qhubekazt
139ITAMattia Petrucci (ITA)Team Colpack Ballanzt
140AUSConnor Sens (AUS)zt
141SUIJakob Klahre (SUI)zt
142SLOLeon Sarc (SLO)zt
143NEDMathijs Loman (NED)zt
144AUTRainer Kepplinger (AUT)1:24
145ITALeandro Masotto (ITA)Iseo Serrature - Rime - Carnovali1:26
146BOLMartin Ceron (BOL)1:29
147SLOLuka Pajek (SLO)Hrinkow Advarics Cycleangzt
148ITAEdoardo Zambanini (ITA)Zalf - Euromobil - Désirée - Fior0:56
149GERMichel Gießelmann (GER)1:49
150SUIMarco Ghirlanda (SUI)
151ITAPietro Aimonetto (ITA)Cycling Team Friuli ASD
152RUSIvan Yatsenko (RUS)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Uitslagen voor etappe

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden