De site voor alle sporten

Menu
FC Torpedo-BelAZ Zhodino

Voetbal - FC Torpedo-BelAZ Zhodino

Wit-RuslandWit-Rusland - Zhodino- Opgericht 1961

  • Uitslagen
  • Identiteit
  • Erelijst

Uitslagen

FC Torpedo-BelAZ Zhodino - Uitslagen

Wit-Rusland Opperste Liga - Regulier Seizoen - 2020

Algemeen klassementPunGWWGVDVDTDS
7de63201220
Klassement thuisPunGWWGVDVDTDS
10de3110010+1
Klassement uitPunGWWGVDVDTDS
10de3210112-1
19 Maart 2020 - 17h00
Speeldag 1
Shakhtyor Soligorsk (11)Shakhtyor Soligorsk0 - 1FC Torpedo-BelAZ ZhodinoFC Torpedo-BelAZ Zhodino (5)
27 Maart 2020 - 16h00
Speeldag 2
FC Torpedo-BelAZ Zhodino (3)FC Torpedo-BelAZ Zhodino1 - 0Belshyna BabruiskBelshyna Babruisk (15)
3 April 2020 - 18h00
Speeldag 3
Dinamo Minsk (11)Dinamo Minsk2 - 0FC Torpedo-BelAZ ZhodinoFC Torpedo-BelAZ Zhodino (7)
18 April 2020 - 17h00
Speeldag 4
FC Torpedo-BelAZ ZhodinoFC Torpedo-BelAZ Zhodino - FC Energetik-BGU MinskFC Energetik-BGU Minsk
25 April 2020 - 17h00
Speeldag 5
FC BATE BorisovFC BATE Borisov - FC Torpedo-BelAZ ZhodinoFC Torpedo-BelAZ Zhodino
2 Mei 2020 - 17h00
Speeldag 6
FC Torpedo-BelAZ ZhodinoFC Torpedo-BelAZ Zhodino - FC Rukh BrestFC Rukh Brest
9 Mei 2020 - 17h00
Speeldag 7
FC MinskFC Minsk - FC Torpedo-BelAZ ZhodinoFC Torpedo-BelAZ Zhodino
16 Mei 2020 - 17h00
Speeldag 8
FC Slavia MozyrFC Slavia Mozyr - FC Torpedo-BelAZ ZhodinoFC Torpedo-BelAZ Zhodino
23 Mei 2020 - 17h00
Speeldag 9
FC Torpedo-BelAZ ZhodinoFC Torpedo-BelAZ Zhodino - FC GorodeyaFC Gorodeya
30 Mei 2020 - 17h00
Speeldag 10
FC Neman GrodnoFC Neman Grodno - FC Torpedo-BelAZ ZhodinoFC Torpedo-BelAZ Zhodino
6 Juni 2020 - 17h00
Speeldag 11
FC Torpedo-BelAZ ZhodinoFC Torpedo-BelAZ Zhodino - FC SmolevichiFC Smolevichi
13 Juni 2020 - 17h00
Speeldag 12
FC SlutskFC Slutsk - FC Torpedo-BelAZ ZhodinoFC Torpedo-BelAZ Zhodino
20 Juni 2020 - 17h00
Speeldag 13
FC Torpedo-BelAZ ZhodinoFC Torpedo-BelAZ Zhodino - FC Dinamo BrestFC Dinamo Brest
27 Juni 2020 - 17h00
Speeldag 14
FC Isloch Minsk RaionFC Isloch Minsk Raion - FC Torpedo-BelAZ ZhodinoFC Torpedo-BelAZ Zhodino
4 Juli 2020 - 17h00
Speeldag 15
FC Torpedo-BelAZ ZhodinoFC Torpedo-BelAZ Zhodino - FC VitebskFC Vitebsk
11 Juli 2020 - 17h00
Speeldag 16
FC Torpedo-BelAZ ZhodinoFC Torpedo-BelAZ Zhodino - Shakhtyor SoligorskShakhtyor Soligorsk
18 Juli 2020 - 17h00
Speeldag 17
Belshyna BabruiskBelshyna Babruisk - FC Torpedo-BelAZ ZhodinoFC Torpedo-BelAZ Zhodino
25 Juli 2020 - 17h00
Speeldag 18
FC Torpedo-BelAZ ZhodinoFC Torpedo-BelAZ Zhodino - Dinamo MinskDinamo Minsk
1 Augustus 2020 - 17h00
Speeldag 19
FC Energetik-BGU MinskFC Energetik-BGU Minsk - FC Torpedo-BelAZ ZhodinoFC Torpedo-BelAZ Zhodino
8 Augustus 2020 - 17h00
Speeldag 20
FC Torpedo-BelAZ ZhodinoFC Torpedo-BelAZ Zhodino - FC BATE BorisovFC BATE Borisov
15 Augustus 2020 - 17h00
Speeldag 21
FC Rukh BrestFC Rukh Brest - FC Torpedo-BelAZ ZhodinoFC Torpedo-BelAZ Zhodino
22 Augustus 2020 - 17h00
Speeldag 22
FC Torpedo-BelAZ ZhodinoFC Torpedo-BelAZ Zhodino - FC MinskFC Minsk
29 Augustus 2020 - 17h00
Speeldag 23
FC Torpedo-BelAZ ZhodinoFC Torpedo-BelAZ Zhodino - FC Slavia MozyrFC Slavia Mozyr
5 September 2020 - 17h00
Speeldag 24
FC GorodeyaFC Gorodeya - FC Torpedo-BelAZ ZhodinoFC Torpedo-BelAZ Zhodino
12 September 2020 - 17h00
Speeldag 25
FC Torpedo-BelAZ ZhodinoFC Torpedo-BelAZ Zhodino - FC Neman GrodnoFC Neman Grodno
19 September 2020 - 17h00
Speeldag 26
FC SmolevichiFC Smolevichi - FC Torpedo-BelAZ ZhodinoFC Torpedo-BelAZ Zhodino
26 September 2020 - 17h00
Speeldag 27
FC Torpedo-BelAZ ZhodinoFC Torpedo-BelAZ Zhodino - FC SlutskFC Slutsk
3 Oktober 2020 - 17h00
Speeldag 28
FC Dinamo BrestFC Dinamo Brest - FC Torpedo-BelAZ ZhodinoFC Torpedo-BelAZ Zhodino
10 Oktober 2020 - 17h00
Speeldag 29
FC Torpedo-BelAZ ZhodinoFC Torpedo-BelAZ Zhodino - FC Isloch Minsk RaionFC Isloch Minsk Raion
17 Oktober 2020 - 17h00
Speeldag 30
FC VitebskFC Vitebsk - FC Torpedo-BelAZ ZhodinoFC Torpedo-BelAZ Zhodino

Vriendschappelijke Wedstrijden Clubs - 2020

29 Januari 2020 - 09h00FC Torpedo-BelAZ ZhodinoFC Torpedo-BelAZ Zhodino0 - 2FC SlutskFC Slutsk (BLR)
31 Januari 2020 - 09h00FC Torpedo-BelAZ ZhodinoFC Torpedo-BelAZ Zhodino1 - 1FC Neman GrodnoFC Neman Grodno (BLR)
8 Februari 2020 - 14h00FK Velez Mostar (BIH)FK Velez Mostar3 - 1FC Torpedo-BelAZ ZhodinoFC Torpedo-BelAZ Zhodino
11 Februari 2020 - 14h00Bruk-Bet Termalica Nieciecza (POL)Bruk-Bet Termalica Nieciecza2 - 3FC Torpedo-BelAZ ZhodinoFC Torpedo-BelAZ Zhodino
14 Februari 2020 - 14h00FC Zorya Luhansk (UKR)FC Zorya Luhansk0 - 0FC Torpedo-BelAZ ZhodinoFC Torpedo-BelAZ Zhodino
17 Februari 2020 - 14h00FC Torpedo-BelAZ ZhodinoFC Torpedo-BelAZ Zhodino2 - 3Nasaf QarshiNasaf Qarshi (UZB)
25 Februari 2020 - 14h00FC Torpedo-BelAZ ZhodinoFC Torpedo-BelAZ Zhodino2 - 1Shagadam FKShagadam FK (TKM)
28 Februari 2020 - 14h30FC Torpedo-BelAZ ZhodinoFC Torpedo-BelAZ Zhodino0 - 1FC Baltika KaliningradFC Baltika Kaliningrad (RUS)
1 Maart 2020 - 14h00FC Torpedo-BelAZ ZhodinoFC Torpedo-BelAZ Zhodino0 - 3FC Inhulets PetroveFC Inhulets Petrove (UKR)

Identiteit

Erelijst

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden