De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Paraguay - 21 Januari 1992
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 3 Nederlagen
Australian Open Dames van 10 Januari tot 30 Januari 2022 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Daria Snigur | 6-3 3-6 6-2 | |
Roland Garros Dames van 16 Mei tot 4 Juni 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Anastasia Tikhonova | 7-5 4-6 7-6 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Nastasja Mariana Schunk | 6-3 6-1 | |
Wimbledon Dames van 21 Juni tot 10 Juli 2022 (Gras) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Su-jeong Jang | 7-6 6-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 7 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 5 Nederlagen
Auckland van 3 Januari tot 12 Januari 2020 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Ann Li | 6-3 6-3 | |
Australian Open Dames van 14 Januari tot 2 Februari 2020 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Danielle Lao | 6-2 7-6 | |
Newport Beach van 27 Januari tot 2 Februari 2020 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Quinn Gleason | 7-5 2-6 6-2 | |
Achtste finales | verslagen door | Nadia Podoroska | 6-0 3-6 6-3 | |
Acapulco van 22 Februari tot 1 Maart 2020 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Lara Arruabarrena-Vecino | 7-6 3-6 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Kaja Juvan | 6-2 6-3 | |
Indian Wells 125k van 2 Maart tot 8 Maart 2020 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Olga Danilovic | 1-6 6-4 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 7 Overwinningen / 9 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 9 Overwinningen / 19 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 26 Overwinningen / 20 Nederlagen
Hobart van 9 Januari tot 15 Januari 2017 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Sara Sorribes Tormo | 6-1 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Barbara Haas | 7-6 2-6 6-3 | |
Kwalificaties - Derde ronde | verslagen door | Jana Fett | 6-4 2-6 6-4 | |
1/16de finales | verslaat | Cindy Burger | 6-0 3-6 6-3 | |
Achtste finales | verslaat | Andrea Petkovic | 6-3 0-6 6-4 | |
Kwartfinales | verslagen door | Jana Fett | 6-1 6-4 | |
Acapulco van 27 Februari tot 5 Maart 2017 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Victoria Rodriguez | 6-1 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Chloé Paquet | 7-5 6-3 | |
Indian Wells van 6 Maart tot 19 Maart 2017 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Risa Ozaki | 6-4 6-4 | |
Miami van 20 Maart tot 2 April 2017 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Irina Khromacheva | 6-4 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Irina Falconi | 6-3 6-3 | |
Eerste ronde | verslaat | Misaki Doi | 6-2 6-4 | |
Tweede ronde | verslagen door | Dominika Cibulkova | 6-3 6-2 | |
Charleston van 1 April tot 9 April 2017 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Caroline Dolehide | 6-3 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Amanda Carreras | 2-6 7-6 6-4 | |
Eerste ronde | verslagen door | Shelby Rogers | 6-7 6-3 7-6 | |
Bogotá van 10 April tot 16 April 2017 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Beatriz Haddad Maia | 2-6 6-3 6-4 | |
Achtste finales | verslagen door | Johanna Larsson | 6-4 6-4 | |
Roland Garros Dames van 22 Mei tot 11 Juni 2017 (Gravel) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Lucie Safarova | 6-1 6-4 | |
Tweede ronde | verslaat | Anastasia Pavlyuchenkova | 7-6 2-6 6-4 | |
1/16de finales | verslaat | Mariana Duque Mariño | 3-6 7-6 6-3 | |
Achtste finales | verslagen door | Karolina Pliskova | 2-6 6-3 6-4 | |
Majorca Open van 19 Juni tot 25 Juni 2017 (Gras) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Jamie Loeb | 5-7 7-5 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Tereza Martincova | 3-6 6-4 6-3 | |
1/16de finales | verslagen door | Varvara Lepchenko | 3-6 6-3 7-6 | |
Eastbourne van 23 Juni tot 2 Juli 2017 (Gras) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Sara Errani | 6-1 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Yingying Duan | 7-6 6-2 | |
Eerste ronde | verslaat | Su-Wei Hsieh | 4-6 6-3 6-3 | |
1/16de finales | verslagen door | Elena Vesnina | 6-3 6-3 | |
Wimbledon Dames van 27 Juni tot 16 Juli 2017 (Gras) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Barbora Strýcová | 6-3 6-3 | |
Stanford van 29 Juli tot 6 Augustus 2017 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Hao-Ching Chan | 6-3 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Sachia Vickery | 6-3 4-6 7-5 | |
1/16de finales | verslaat | Kristie Ahn | 2-6 7-5 6-1 | |
Achtste finales | verslagen door | Catherine Bellis | 7-6 6-2 | |
Montreal/Toronto van 5 Augustus tot 13 Augustus 2017 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Carol Zhao | 7-6 2-6 6-1 | |
Cincinnati van 14 Augustus tot 20 Augustus 2017 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Irina Falconi | 2-6 6-0 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Petra Martic | 6-3 3-6 7-5 | |
Eerste ronde | verslagen door | Yulia Putintseva | 6-4 3-6 6-3 | |
US Open Dames van 22 Augustus tot 10 September 2017 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Nicole Gibbs | 6-0 1-6 6-1 | |
Seoul van 18 September tot 24 September 2017 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Peangtarn Plipuech | 6-3 6-2 | |
Achtste finales | verslaat | Kristie Ahn | 4-6 6-4 6-3 | |
Kwartfinales | verslagen door | Jelena Ostapenko | 6-3 6-1 | |
Peking van 28 September tot 8 Oktober 2017 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Xinyu Gao | 6-4 2-6 6-1 | |
Linz van 7 Oktober tot 15 Oktober 2017 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Natalia Vikhlyantseva | 6-0 6-2 | |
Luxemburg van 14 Oktober tot 22 Oktober 2017 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslaat | Sorana Cirstea | 7-5 3-2 ab. | |
Achtste finales | verslagen door | Pauline Parmentier | 7-5 6-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 13 Overwinningen / 18 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 5 Overwinningen / 6 Nederlagen
Australian Open Dames van 14 Januari tot 1 Februari 2015 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Misa Eguchi | 6-4 6-3 | |
Rio de Janeiro Open van 16 Februari tot 22 Februari 2015 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslaat | Paula Cristina Gonçalves | 6-2 7-5 | |
Achtste finales | verslaat | Roberta Vinci | 6-2 6-3 | |
Kwartfinales | verslagen door | Anna Karolína Schmiedlová | 6-3 6-1 | |
Roland Garros Dames van 24 Mei tot 7 Juni 2015 (Gravel) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Virginie Razzano | 2-6 6-4 6-2 | |
Panamerikaanse Spelen Dames van 11 Juli tot 16 Juli 2015 (Keuzevakken) | ||||
Achtste finales | verslaat | Paula Cristina Gonçalves | 6-4 6-1 | |
Kwartfinales | verslagen door | Lauren Davis | 6-2 3-6 6-3 | |
Florianopolis van 27 Juli tot 2 Augustus 2015 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Paula Cristina Gonçalves | 6-0 6-3 | |
Achtste finales | verslagen door | Anastasija Sevastova | 7-6 4-6 6-4 | |
Carlsbad van 23 November tot 29 November 2015 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Gabriela Cé | 6-0 6-3 | |
Achtste finales | verslagen door | Nicole Gibbs | 6-3 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 3 Nederlagen
Rio de Janeiro Open van 19 Februari tot 23 Februari 2014 (Indoor) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Paula Cristina Gonçalves | 7-5 7-6 | |
Achtste finales | verslagen door | Irina-Camelia Begu | 6-3 5-7 6-1 | |
Bucharest Open van 8 Juli tot 13 Juli 2014 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Çagla Büyükakçay | 6-2 6-3 | |
Coupe Banque Nationale - Quebec City van 10 September tot 14 September 2014 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Mirjana Lucic-Baroni | 6-3 6-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Olympische Spelen Dames van 27 Juli tot 5 Augustus 2012 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslagen door | Varvara Lepchenko | 7-5 6-7 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Panamerikaanse Spelen Dames van 17 Oktober tot 22 Oktober 2011 (Keuzevakken) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | verslagen door | Christina McHale | 7-5 6-3 |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 1 (Panamerikaanse Spelen - Dames Dubbel)
Samenvatting : 3 Overwinningen / 1 Nederlagen
Panamerikaanse Spelen - Dames Dubbel van 29 Juli tot 4 Augustus 2019 (Keuzevakken) | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | V. Cepede Royg - M. González Benítez | verslaat | C. Paredes - M. Reasco Gonzalez | 6-1 6-2 |
Kwartfinales | V. Cepede Royg - M. González Benítez | verslaat | G. Olmos - R. Zarazua | 6-7 6-3 10-4 |
Halve Finale | V. Cepede Royg - M. González Benítez | verslaat | C. Alves - L. Stefani | 7-5 6-7 10-4 |
Finale | V. Cepede Royg - M. González Benítez | verslagen door | C. Dolehide - U. Arconada | 6-0 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 0 Nederlagen
World Group II - Play-Offs II van 21 April tot 22 April 2018 (Keuzevakken) | ||||
---|---|---|---|---|
World Group II - Play-Offs II | V. Cepede Royg - M. González Benítez | verslaat | G. Garcia Perez - M. Martínez Sánchez | 6-3 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
Wimbledon Dubbel Dames van 5 Juli tot 16 Juli 2017 (Gras) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | V. Cepede Royg - I. Olaru | verslagen door | H. Chan - M. Niculescu | 6-4 3-6 6-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 1 Nederlagen
Panamerikaanse Spelen - Gemengd Dubbel van 11 Juli tot 16 Juli 2015 (Keuzevakken) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | V. Cepede Royg - D. Galeano | verslaat | B. Austin - S. Vickery | 6-0 6-3 |
Halve Finale | V. Cepede Royg - D. Galeano | verslagen door | G. Andreozzi - M. Irigoyen | 1-6 6-3 10-7 |
Om 3e/4e plaats | V. Cepede Royg - D. Galeano | verslaat | M. Duque Mariño - E. Struvay | 6-3 7-5 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
Panamerikaanse Spelen - Gemengd Dubbel van 17 Oktober tot 22 Oktober 2011 (Keuzevakken) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | V. Cepede Royg - D. Galeano | verslagen door | A. De La Peña - S. González | 7-5 6-0 |