De site voor alle sporten

Menu
 

Veldrijden - Superprestige - Ruddervoorde - 2019/2020 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

 

Uitslagen 2019/2020

Ruddervoorde

Superprestige - Ruddervoorde 2019/2020

BelgiëBelgië - Ruddervoorde - 3 November 2019

Klassement Superprestige 2019/2020


Veldrijden Heren-Elite - 3 November 2019


1NEDMathieu van der Poel (NED)Alpecin - Fenix1:03:56
2BELLaurens Sweeck (BEL)Pauwels Sauzen - Bingoal00:23
3BELToon Aerts (BEL)Telenet Baloise Lions00:36
4BELTim Merlier (BEL)Creafin - Fristads00:44
5BELEli Iserbyt (BEL)Pauwels Sauzen - Bingoal01:38
6GBRThomas Pidcock (GBR)Trinity Racing01:49
7NEDCorné Van Kessel (NED)Tormans02:06
8BELTom Meeusen (BEL)Group Hens - Maes Containers02:26
9BELQuinten Hermans (BEL)Tormans02:32
10BELDiether Sweeck (BEL)Pauwels Sauzen - Bingoal02:51
11NEDLars van der Haar (NED)Telenet Baloise Lions03:01
12BELGianni Vermeersch (BEL)Creafin - Fristads03:25
13GERMarcel Meisen (GER)Alpecin - Fenix03:32
14FRAAntoine Benoist (FRA)Corendon - Circus03:54
15BELDaan Soete (BEL)Pauwels Sauzen - Bingoal04:14
16BELMichaël Vanthourenhout (BEL)Pauwels Sauzen - Bingoal04:14
17NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Team Sunweb05:10
18BELToon Vandebosch (BEL)Pauwels Sauzen - Bingoal05:19
19GBRBen Turner (GBR)Creafin - Fristads05:35
20NEDStan Godrie (NED)05:45
21NEDRyan Kamp (NED)05:55
22CZEMichael Boros (CZE)05:57
23GBRThomas Mein (GBR)Tarteletto- Isorex06:09
24BELJarno Bellens (BEL)Pauwels Sauzen - Bingoal06:18
25BELYentl Bekaert (BEL)Telenet Baloise Lions06:26
26BELRobin Alderweireld (BEL)Cyclocross Team MJ Wood07:12
27GBRCameron Mason (GBR)07:48
28BELGerben Kuypers (BEL)Tarteletto- Isorex-1 ronde
29BELAnton Ferdinande (BEL)Pauwels Sauzen - Bingoal
30BELJelle Camps (BEL)Pauwels Sauzen - Bingoal
31BELJoran Wyseure (BEL)Acrog-Pauwels Sauzen - Balen BC
32BELAndreas Goeman (BEL)Telenet Baloise Lions
33BELArno Debeir (BEL)Pauwels Sauzen - Bingoal
34BELArne Vrachten (BEL)
35NEDBart Artz (NED)
36NEDDavid van der Poel (NED)Alpecin - Fenix-2 rondeS
37NEDKyle Agterberg (NED)
38BELVictor Vandebosch (BEL)Pauwels Sauzen - Bingoal
39NEDPim Ronhaar (NED)
40BELKenneth Van Compernolle (BEL)Asfra Racing Team
41BELArno Van Den Broeck (BEL)
42BELKenny Roelandt (BEL)Cycling Team Houtland-Westkust-3 rondeS
43BELMathieu Willemyns (BEL)DL Chemicals - Ruwomat - Hikoki
44BELDario Tielen (BEL)C.t. Keukens Buysse Knesselare Vzw
45BELYelle Leaerts (BEL)Young Cycling Talent D&d
46NEDKlaas Groenen (NED)
47JAPYu Takenouchi (JAP)Toyoframe-4 rondeS
48NEDThymen Arensman (NED)
49USAAndrew Juiliano (USA)
50BELJenko Bonne (BEL)Tarteletto - Isorex
51NEDPete Uptegrove (NED)
52BELCédric Vandesompel (BEL)AA-Drink Jongerenteam
53NEDNoah Vreeswijk (NED)
54BELMaarten Clauwaert (BEL)Vetrapo Cycling Team
55GBRJoe Williams (GBR)
56BELEdwin De Wit (BEL)Reno Systems Cycling Team
57NEDKelvin Bakx (NED)Mijnbadlivgiant Offroad Team
58SWEJonatan Ostlund (SWE)
59LATAlekss Krasts (LAT)
60BELGianni Quintelier (BEL)Individueel
61USATyler Cloutier (USA)
62GBRJames Swadling (GBR)
63USAMax Judelson (USA)
64SWELukas Mörtsell Rörfors (SWE)-5 rondeS
65GBRRyan Middlemiss (GBR)-6 rondeS

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden