De site voor alle sporten

Menu
 

Veldrijden - Karrantza - 2019/2020

Keuze van een seizoen :

Spanje

Uitslagen Dames

Uitslagen Heren

Karrantza - Uitslagen Heren 2019/2020

SpanjeSpanje - 10 November 2019


Veldrijden Heren-Elite - 10 November 2019


1ESPKevin Suarez Fernandez (ESP)1:01:25
2ESPIsmael Esteban Aguero (ESP)00:35
3BELDieter Vanthourenhout (BEL)Pauwels Sauzen - Bingoal01:16
4ESPIván Feijoo Alberte (ESP)01:41
5ESPXabier Murias Garcia (ESP)02:33
6ESPMario Junquera San Millan (ESP)02:52
7ESPAitor Hernandez Gutierrez (ESP)03:25
8ESPAlejandro Iglesias Fernandez (ESP)03:34
9ESPJon Munitxa Arrinda (ESP)03:37
10ESPIñigo Gomez Elorriaga (ESP)03:44
11ESPMartin Mata Cabello (ESP)04:35
12ESPIsaac Simon Sanchez (ESP)04:45
13ESPAdrián García Montes (ESP)05:21
14ESPDaniel Ania Gonzalez (ESP)05:36
15ESPPau Costa Graell (ESP)06:28
16FRAMaxime Gossard (FRA)06:29
17FRAAudric Pasquet (FRA)06:43
18ESPMiguel Sanchez Prado (ESP)07:11
19ESPAlfredo Teleña Corbeto (ESP)08:04
20ESPCristian Nuñez Ortiz (ESP)08:25
21ESPSaul Calzada Laso (ESP)08:43
22ESPHaritz Felix Azurmendi Dañobeitia (ESP)09:53
23ESPJoseba Leon Gutierrez (ESP)11:23
24ESPJorge Teleña Corbeto (ESP)-1 ronde
25ESPFernando San Emeterio Gandiaga (ESP)
26FRACorentin Quilez (FRA)
27ESPGabriel Ochando Escudero (ESP)
28ESPJon Peña Hernaez (ESP)
29ESPJulio Perez Serdio (ESP)
30ESPGonzalo Inguanzo Macho (ESP)-2 rondes
31ESPAnder Ibarguren Sasturain (ESP)
32ESPAntonio Suarez Fernandez (ESP)
33ESPAdrian Aranda Sanchis (ESP)
34ESPDaniel Eguia Monge (ESP)
35ESPMiguel Angel Quintela Gonzalez (ESP)
36ESPDani Fabre Anguita (ESP)-3 rondes
37ESPAnder Alvarez Ruiz De Vergara (ESP)
38ESPAitor Garmendia Etxeberria (ESP)
39ESPAlberto Sainz Ontalvilla (ESP)
40ESPJonatan San Miguel Lopez (ESP)
41ESPOihan Uroz Bastardo (ESP)
42ESPArmand Pages Lavandero (ESP)
43ESPAlex Aparicio Ibarra (ESP)
44ESPAngel Casillas Martin (ESP)
45ESPAlexander Gutierrez Echezarraga (ESP)
46ESPMiguel Angel Rubio Martinez (ESP)
47ESPNicolas Valle Hoyo (ESP)
48ESPJuan Ortiz Fernandez (ESP)
49ESPAlberto Masa Novo (ESP)
50ESPIker Gomez Aranaga (ESP)
51ESPRoberto Calatayud Reig (ESP)
52ESPIbai Arco Lopez (ESP)-4 rondes
53ESPGorka Anuncibay Gonzalez De Matauco (ESP)
54ESPJulen Bilbao Ayerdi (ESP)
55ESPJesus Garcia Gonzalez (ESP)
56ESPEneko Otero Amelibia (ESP)
57ESPJavier Soler Borrego (ESP)
58ESPInazio Uriguen Arbaiza (ESP)

Veldrijden Heren - Junioren - 10 November 2019


1ESPIgor Arrieta Lizarraga (ESP)43:02
2ESPMiguel Rodriguez Novoa (ESP)00:13
3FRAThomas Bibet (FRA)01:05
4ESPMiguel Diaz Perez (ESP)01:08
5FRAEliote Ponchon (FRA)01:18
6ESPMikel Beraza Menoyo (ESP)01:39
7ESPAitzol Sasieta Antxia (ESP)02:08
8ESPAlain Suarez Fernandez (ESP)02:19
9FRAAurelien Quilez (FRA)02:45
10ESPJorge Fernandez Lorenzo (ESP)02:57
11FRAMatthieu Lavignac (FRA)03:10
12ESPJose Rebollo Martin (ESP)03:17
13ESPAimar Erostarbe Ugarte (ESP)03:18
14ESPAdrian Losarcos Marco (ESP)03:22
15FRABaptiste Fernandes (FRA)03:36
16ESPJulen Aranzabal Dominguez (ESP)04:07
17ESPAlejandro Gonzalez Ortiz (ESP)04:30
18ESPJordi Constantino Garcia (ESP)04:45
19ESPDiego Ruiz De Arcaute Diaz De Alda (ESP)05:19
20ESPUrko Dañobeitia Capetillo (ESP)05:22
21ESPAnder Altuna Maeztu (ESP)05:45
22ESPFabian Rodriguez Fernandez (ESP)05:47
23ESPIker Perez Uña (ESP)06:02
24ESPIñaki Errazquin Eceiza (ESP)06:21
25ESPMarc Cabedo Hernandez (ESP)06:21
26ESPHaritz Ramon Altuna (ESP)06:23
27ESPBrais Fernandez Salgado (ESP)06:29
28ESPOihan Larrazabal Ochoa (ESP)06:39
29ESPJoan Hernandez Sancirilo (ESP)06:46
30ESPMiguel Solera Barreres (ESP)06:46
31ESPRoger Pages Lavandero (ESP)07:15
32FRATino Ourliac (FRA)07:41
33ESPAitor Gallego Ramos (ESP)07:44
34ESPAitor Celada Echavarria (ESP)07:44
35ESPJuan Perez Gomez (ESP)07:55
36ESPUnax Lara Gartzia (ESP)08:01
37ESPAdrian Gonzalez Santiago (ESP)08:10
38ESPAnder Ormazabal Moro (ESP)08:30
39ESPSergio Diego Carrasco (ESP)08:31
40ESPIntxixu Gabiña Fernandez (ESP)08:32
41ESPRoberto Gallo Barcenillla (ESP)09:12
42ESPSergio Bedia Sainz (ESP)09:30
43ESPZoe Del Rio Collazo (ESP)09:36
44ESPRuben Gonzalez Martinez (ESP)10:13
45ESPGaizka Melendez Muñoz (ESP)10:24
46ESPJokin Mendia Fernandez (ESP)-1 ronde
47ESPIñaki Trujillo Diaz (ESP)
48ESPUrko Humara Gomez (ESP)
49ESPHodei Eguinoa Marin (ESP)
50ESPDaniel Obregon Obregon (ESP)
51ESPUnai Esquizabel Duran (ESP)
52ESPEkain Saez De Camara Basterra (ESP)
53ESPXabier Aransolo Olano (ESP)
54ESPHaimar Allende Morante (ESP)
55ESPJavier Justicia Narvaez (ESP)
56ESPPeru Negueruela Martinez (ESP)
57ESPOier Delgado Zamora (ESP)
58ESPIker Reoyo Rodriguez (ESP)
59ESPAnxo Carril Rojas (ESP)
60ESPRaul Gonzalez Comeaux (ESP)-2 rondes
61ESPMikel Atxa Hortala (ESP)
62ESPDavid Calvo Gutierrez (ESP)
63ESPOier Gorostizaga Etaio (ESP)
64ESPAsier Diaz Balzategi (ESP)
65ESPMiguel Angel Arenal Peña (ESP)

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden