De site voor alle sporten

Menu
 

Veldrijden - Superprestige - Diegem - 2019/2020 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

 

Uitslagen 2019/2020

Superprestige - Diegem 2019/2020

BelgiëBelgië - Diegem - 29 December 2019

Klassement Superprestige 2019/2020


Veldrijden Heren-Elite - 29 December 2019


1NEDMathieu van der Poel (NED)Alpecin - Fenix59:41
2BELEli Iserbyt (BEL)Pauwels Sauzen - Bingoal00:09
3BELMichaël Vanthourenhout (BEL)Pauwels Sauzen - Bingoal00:28
4BELTim Merlier (BEL)Creafin - Fristads00:38
5NEDLars van der Haar (NED)Telenet Baloise Lions00:41
6BELLaurens Sweeck (BEL)Pauwels Sauzen - Bingoal00:50
7NEDCorné Van Kessel (NED)Tormans01:09
8BELQuinten Hermans (BEL)Tormans01:33
9NEDDavid van der Poel (NED)Alpecin - Fenix01:49
10GBRThomas Pidcock (GBR)Trinity Racing02:23
11BELGianni Vermeersch (BEL)Creafin - Fristads02:33
12GERMarcel Meisen (GER)Alpecin - Fenix02:38
13GBRBen Turner (GBR)Creafin - Fristads02:43
14NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Team Sunweb02:47
15ITAJakob Dorigoni (ITA)Selle Italia - Guerciotti - Elite02:49
16CZEZdenek Stybar (CZE)03:15
17BELVincent Baestaens (BEL)Group Hens - Maes Containers03:40
18BELToon Vandebosch (BEL)Pauwels Sauzen - Bingoal03:46
19GBRCameron Mason (GBR)03:53
20USACurtis White (USA)Cannondale Cyclocrossworld04:13
21CZETomás Kopecký (CZE)Pauwels Sauzen - Bingoal04:19
22SUILoris Rouiller (SUI)Alpecin - Fenix04:20
23BELArno Van Den Broeck (BEL)04:27
24CANMichael Van den Ham (CAN)Easton - Giant P / B Transitions Lifecare04:33
25GBRBen Tulett (GBR)04:40
26NEDBart Artz (NED)04:44
27USAGage Hecht (USA)05:40
28ITACristian Cominelli (ITA)Cycling Cafe Racing Team05:47
29GERSascha Weber (GER)06:11
30USAEric Brunner (USA)-1 ronde
31GBRCallum MacLeod (GBR)
32USAStephen Hyde (USA)Cannondale Cyclocrossworld
33USAAlex Morton (USA)
34ESPMario Junquera San Millan (ESP)-2 rondeS
35BELKenny Roelandt (BEL)Cycling Team Houtland-Westkust
36NORHenrik Lunder Aalrust (NOR)
37FRAMaxime Gagnaire (FRA)
38FRACyprien Gilles (FRA)
39GBRLewis Askey (GBR)
40BELEdwin De Wit (BEL)Reno Systems Cycling Team
41USAMax Judelson (USA)
42IRLDavid Conroy (IRL)-3 rondeS
43GBRSteven James (GBR)
44CANMalcolm Barton (CAN)
45BELNick Peers (BEL)Young Cycling Talent D&d
46USALane Maher (USA)
47GBRTom Couzens (GBR)
48BELSenna Van Cutsem (BEL)AA-Drink Jongerenteam
49LUXRaphaël Kockelmann (LUX)
50CANBrody Sanderson (CAN)
51ESPAlbert Poblet Dot (ESP)
52SUIGilles Mottiez (SUI)
53BELYelle Leaerts (BEL)Young Cycling Talent D&d
54FRAAxel Laurance (FRA)
55USASam Noel (USA)
56GBRJoe Williams (GBR)
57USAAndrew Giniat (USA)
58FRATony Le Bail (FRA)
59ITARaul Baldestein (ITA)Cycling Cafe Racing Team-4 rondes
60FRAClement Guilbert (FRA)
61LUXPatrick Mersch (LUX)
62CANCameron Jette (CAN)
63GBRJames Madgwick (GBR)Bloodwise-Qsw Cycling Team
64GBRFinn Mansfield (GBR)-
65GBRJoseph Taylor (GBR)
66SWELukas Mörtsell Rörfors (SWE)
67SWEElias Nilsson (SWE)
68LUXCarlos Miguel Moreira Cardoso (LUX)
69GBRHarry Mcgarvie (GBR)
70BELVincent Oger (BEL)Entente Cycliste de Wallonie
71GBRClarke James (GBR)
72ITALoris Tursi (ITA)-5 rondeS
73NEDDennis Brouwer (NED)
74BELLenn Verdijck (BEL)
75GBRRyan Middlemiss (GBR)
76ITAKevin Dalla Pieta' (ITA)

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden