De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Straatsburg - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Straatsburg - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Volledige uitslagen

Straatsburg 2019

FrankrijkFrankrijk - 18 Mei 2019 - 25 Mei 2019 - Gravel


Finale

25 Mei - 14h40Dayana YastremskaverslaatCaroline Garcia6-4 5-7 7-6


Halve Finale

24 Mei - 15h55Caroline GarciaverslaatChloé Paquet6-3 6-4
24 Mei - 14h10Dayana YastremskaverslaatAryna Sabalenka6-4 6-4


Kwartfinales

23 Mei - 11h05Chloé PaquetverslaatDaria Gavrilova6-3 7-6
23 Mei - 14h30Caroline GarciaverslaatMarta Kostyuk3-6 6-3 6-2
23 Mei - 13h10Dayana YastremskaverslaatFiona Ferro6-1 6-3
23 Mei - 17h40Aryna SabalenkaverslaatMónica Puig6-1 3-6 6-2


Achtste finales

22 Mei - 15h20Daria GavrilovaverslaatAmandine Hesse4-6 6-2 7-5
22 Mei - 11h15Chloé PaquetverslaatXinyun Han6-3 6-3
22 Mei - 14h35Caroline GarciaverslaatRebecca Peterson6-2 6-3
22 Mei - 12h25Marta KostyukverslaatSaisai Zheng6-3 6-1
22 Mei - 13h55Dayana YastremskaverslaatSamantha Stosur6-0 6-2
22 Mei - 17h40Fiona FerroverslaatQiang Wang6-7 6-3 6-3
22 Mei - 13h20Mónica PuigverslaatAstra Sharma6-3 6-2
22 Mei - 12h50Aryna SabalenkaverslaatLaura Siegemund6-4 6-3


1/16de finales

22 Mei - 10h10Daria GavrilovaverslaatDiana Marcinkevica7-5 7-5
20 Mei - 14h30Amandine HesseverslaatYafan Wang6-1 6-4
20 Mei - 13h15Xinyun HanverslaatAnna Karolína Schmiedlová6-0 6-2
20 Mei - 11h15Chloé PaquetverslaatSofia Kenin6-3 6-3
22 Mei - 10h10Caroline GarciaverslaatShelby Rogers4-6 6-4 6-3
19 Mei - 16h45Rebecca PetersonverslaatMagda Linette6-7 6-1 6-3
20 Mei - 14h45Marta KostyukverslaatMarie Benoit6-4 6-1
19 Mei - 18h15Saisai ZhengverslaatHarmony Tan7-6 7-6
20 Mei - 12h50Dayana YastremskaverslaatPauline Parmentier6-2 6-4
20 Mei - 10h15Samantha StosurverslaatJessica Pegula6-3 6-1
19 Mei - 17h10Fiona FerroverslaatLuksika Kumkhum6-3 6-1
19 Mei - 16h35Qiang WangverslaatJennifer Brady6-4 6-3
20 Mei - 11h40Astra SharmaverslaatShuai Zhang6-4 6-1
20 Mei - 10h05Mónica PuigverslaatTatjana Maria6-1 6-1
20 Mei - 12h15Laura SiegemundverslaatRenata Zarazua6-4 7-6
19 Mei - 18h30Aryna SabalenkaverslaatLin Zhu6-0 6-1


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

19 Mei - 11h35Astra SharmaverslaatMaria Sanchez6-3 6-2
19 Mei - 15h10Laura SiegemundverslaatValeriya Strakhova1-6 6-1 6-0
19 Mei - 15h25Xinyun HanverslaatDiana Marcinkevica6-2 6-2
19 Mei - 10h30Marie BenoitverslaatEmeline Dartron6-2 7-6
19 Mei - 14h35Marta KostyukverslaatJaqueline Adina Cristian6-1 6-2
19 Mei - 10h25Renata ZarazuaverslaatDiane Parry6-2 3-6 6-2


Kwalificaties - Eerste ronde

18 Mei - 16h25Astra SharmaverslaatRéka-Luca Jani6-2 6-1
18 Mei - 14h50Maria SanchezverslaatAlexandra Cadantu4-6 6-0 6-3
18 Mei - 14h10Laura SiegemundverslaatAndrea Gamiz6-0 6-1
18 Mei - 12h30Valeriya StrakhovaverslaatJamie Loeb6-1 6-1
18 Mei - 10h10Xinyun HanverslaatEri Hozumi6-4 3-6 6-1
18 Mei - 10h10Diana MarcinkevicaverslaatAudrey Albie6-3 6-1
18 Mei - 10h10Emeline DartronverslaatEvita Ramirez6-0 6-1
18 Mei - 13h05Marie BenoitverslaatEllen Perez6-4 6-4
18 Mei - 15h05Marta KostyukverslaatShuyue Ma7-5 6-2
18 Mei - 13h45Jaqueline Adina CristianverslaatAbbie Myers7-6 4-6 6-3
18 Mei - 11h25Diane ParryverslaatSesil Karatantcheva6-4 5-7 6-4
18 Mei - 11h25Renata ZarazuaverslaatKatarzyna Piter7-5 6-1

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden