De site voor alle sporten

Menu
Tennis - 's-Hertogenbosch - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - 's-Hertogenbosch - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Nederland

Volledige uitslagen

's-Hertogenbosch

's-Hertogenbosch 2019

NederlandNederland - 8 Juni 2019 - 16 Juni 2019 - Gras


Finale

16 Jun - 12h05Alison RiskeverslaatKiki Bertens0-6 7-6 7-5

Halve Finale

15 Jun - 14h40Kiki BertensverslaatElena Rybakina6-4 6-4
15 Jun - 11h30Alison RiskeverslaatVeronika Kudermetova6-4 3-6 7-6

Kwartfinales

Kiki BertensverslaatNatalia Vikhlyantseva6-3 6-3
14 Jun - 19h05Elena RybakinaverslaatKirsten Flipkens6-4 6-4
14 Jun - 14h50Alison RiskeverslaatEkaterina Alexandrova7-5 6-3
14 Jun - 12h25Veronika KudermetovaverslaatGreet Minnen4-6 7-5 6-3

Achtste finales

14 Jun - 14h35Kiki BertensverslaatArantxa Rus7-5 6-3
14 Jun - 11h45Natalia VikhlyantsevaverslaatPaula Badosa Gibert6-1 6-1
12 Jun - 16h30Kirsten FlipkensverslaatLesya Tsurenko7-6 7-5
13 Jun - 12h45Elena RybakinaverslaatAlison Van Uytvanck6-3 6-4
14 Jun - 11h45Alison RiskeverslaatPolona Hercog6-4 7-6
13 Jun - 11h10Ekaterina AlexandrovaverslaatYsaline Bonaventure6-3 6-4
12 Jun - 16h30Greet MinnenverslaatMargarita Gasparyan6-4 6-4
13 Jun - 12h55Veronika KudermetovaverslaatDestanee Aiava6-3 6-1

1/16de finales

11 Jun - 15h00Kiki BertensverslaatJohanna Larsson6-3 6-1
10 Jun - 14h20Arantxa RusverslaatBibiane Schoofs7-5 6-4
10 Jun - 14h10Paula Badosa GibertverslaatPriscilla Hon6-4 6-3
12 Jun - 16h30Natalia VikhlyantsevaverslaatAnna Kalinskaya6-2 6-3
11 Jun - 11h10Lesya TsurenkoverslaatKristyna Pliskova6-4 6-4
11 Jun - 11h10Kirsten FlipkensverslaatAleksandra Krunic6-3 3-6 6-1
10 Jun - 12h35Elena RybakinaverslaatVarvara Lepchenko6-1 6-2
11 Jun - 11h15Alison Van UytvanckverslaatYafan Wang7-6 6-3
11 Jun - 12h45Polona HercogverslaatChristina McHale6-4 6-4
11 Jun - 13h30Alison RiskeverslaatKarolina Muchova6-7 6-3 6-2
11 Jun - 15h50Ysaline BonaventureverslaatFiona Ferro6-2 2-6 6-0
11 Jun - 16h15Ekaterina AlexandrovaverslaatElise Mertens6-4 6-2
10 Jun - 11h10Margarita GasparyanverslaatViktoria Kuzmova2-6 7-6 6-4
10 Jun - 14h35Greet MinnenverslaatMona Barthel7-5 6-4
10 Jun - 16h20Veronika KudermetovaverslaatOns Jabeur6-3 6-4
11 Jun - 13h00Destanee AiavaverslaatAryna Sabalenka7-6 1-6 6-4

Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

9 Jun - 14h10Greet MinnenverslaatFiona Ferro6-4 6-3
9 Jun - 14h50Elena RybakinaverslaatChristina McHale6-2 7-6
9 Jun - 12h30Ysaline BonaventureverslaatAntonia Lottner7-6 4-6 6-4
9 Jun - 11h10Paula Badosa GibertverslaatFanny Stollar6-4 6-2
9 Jun - 15h20Varvara LepchenkoverslaatAnna Kalinskaya6-2 7-6
9 Jun - 11h10Priscilla HonverslaatMarina Melnikova6-3 6-3

Kwalificaties - Eerste ronde

8 Jun - 18h55Fiona FerroverslaatNoa Liauw A Fong7-5 6-4
8 Jun - 18h20Greet MinnenverslaatSabine Lisicki6-7 6-1 6-4
8 Jun - 17h10Christina McHaleverslaatRosalie Van der Hoek6-3 6-3
8 Jun - 19h20Elena RybakinaverslaatBarbora Stefkova7-6 6-0
8 Jun - 17h05Ysaline BonaventureverslaatArianne Hartono6-3 1-6 7-6
8 Jun - 13h05Antonia LottnerverslaatLesley Kerkhove6-1 6-2
8 Jun - 11h05Paula Badosa GibertverslaatKatarzyna Kawa3-6 6-3 6-4
8 Jun - 11h10Fanny StollarverslaatTamara Korpatsch6-4 4-6 6-3
8 Jun - 17h25Varvara LepchenkoverslaatIndy De Vroome6-1 6-4
8 Jun - 17h15Anna KalinskayaverslaatMichaela Honcova6-3 3-6 6-0
8 Jun - 15h35Priscilla HonverslaatDalma Galfi7-6 6-4
8 Jun - 15h35Marina MelnikovaverslaatGeorgina Garcia Perez7-6 4-1 ab.

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden