De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Bronx - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Bronx - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Verenigde Staten

Volledige uitslagen

Bronx 2019

Verenigde StatenVerenigde Staten - 18 Augustus 2019 - 24 Augustus 2019 - Hardcourt


Finale

24 Aug - 20h00Camila GiorgitegenMagda Linette


Halve Finale

23 Aug - 21h00Camila GiorgiverslaatQiang Wang4-6 6-4 7-6
23 Aug - 19h10Magda LinetteverslaatKaterina Siniaková7-6 6-2


Kwartfinales

22 Aug - 23h20Qiang WangverslaatAnna Blinkova0-6 6-1 6-4
22 Aug - 23h10Camila GiorgiverslaatAlizé Cornet6-2 6-1
22 Aug - 20h00Magda LinetteverslaatKarolina Muchova6-7 6-4 7-6
22 Aug - 17h05Katerina SiniakováverslaatBernarda Pera4-6 7-6 6-3


Achtste finales

21 Aug - 20h15Qiang WangverslaatFiona Ferro6-1 6-4
21 Aug - 21h40Anna BlinkovaverslaatMihaela Buzarnescu1-6 6-3 6-3
20 Aug - 17h10Camila GiorgiverslaatAndrea Petkovic3-6 7-5 7-6
20 Aug - 22h15Alizé CornetverslaatLin Zhu7-6 4-0 ab.
21 Aug - 17h05Karolina MuchovaverslaatKristie Ahn6-3 6-1
21 Aug - 18h55Magda LinetteverslaatAliaksandra Sasnovich6-1 6-4
20 Aug - 23h40Katerina SiniakováverslaatAnastasia Potapova6-0 3-0 ab.
20 Aug - 20h00Bernarda PeraverslaatBarbora Strýcová3-6 6-2 6-1


1/16de finales

Qiang Wang Bye
19 Aug - 22h10Fiona FerroverslaatViktorija Golubic6-0 6-1
19 Aug - 21h20Mihaela BuzarnescuverslaatLaura Siegemund3-6 6-0 6-4
19 Aug - 21h00Anna BlinkovaverslaatCoco Vandeweghe6-3 6-0
19 Aug - 16h10Andrea PetkovicverslaatShuai Zhang6-3 6-4
19 Aug - 17h45Camila GiorgiverslaatMargarita Gasparyan6-3 6-2
19 Aug - 01h30Alizé CornetverslaatKateryna Kozlova6-4 6-2
19 Aug - 17h45Lin ZhuverslaatYulia Putintseva7-6 6-4
19 Aug - 19h55Karolina MuchovaverslaatViktoria Kuzmova7-5 6-2
19 Aug - 19h15Kristie AhnverslaatJil Belen Teichmann6-3 6-4
19 Aug - 21h30Magda LinetteverslaatKaia Kanepi6-2 7-5
19 Aug - 20h00Aliaksandra SasnovichverslaatPolona Hercog6-3 6-2
19 Aug - 16h05Katerina SiniakováverslaatYafan Wang6-3 6-2
19 Aug - 17h35Anastasia PotapovaverslaatAlison Van Uytvanck4-6 6-4 6-2
18 Aug - 20h55Bernarda PeraverslaatVeronika Kudermetova6-0 6-2
Barbora Strýcová Bye


Kwalificaties - Derde ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

18 Aug - 16h05Jil Belen TeichmannverslaatLaura Siegemund0-6 7-6 7-6
18 Aug - 18h35Fiona FerroverslaatElizabeth Mandlik4-6 6-4 6-3
18 Aug - 16h05Lin ZhuverslaatViktorija Golubic3-6 6-1 7-5
18 Aug - 16h10Anastasia PotapovaverslaatFrancesca Di Lorenzo6-4 4-6 6-2
18 Aug - 18h20Kaia KanepiverslaatNadiia Kichenok6-7 6-1 6-2
18 Aug - 19h10Magda LinetteverslaatAnna Blinkova7-6 7-6


Kwalificaties - Tweede ronde

17 Aug - 16h10Jil Belen TeichmannverslaatBelinda Woolcock6-3 6-4
17 Aug - 16h05Laura SiegemundverslaatClaire Liu6-4 6-1
17 Aug - 22h30Fiona FerroverslaatJana Fett6-4 6-0
17 Aug - 22h00Elizabeth MandlikverslaatYingying Duan6-3 0-6 6-2
17 Aug - 16h10Viktorija GolubicverslaatAstra Sharma2-6 6-4 6-3
17 Aug - 17h40Lin ZhuverslaatPauline Parmentier6-1 6-2
17 Aug - 18h30Anastasia PotapovaverslaatZhaoxuan Yang3-6 6-3 6-3
17 Aug - 17h45Francesca Di LorenzoverslaatWhitney Osuigwe6-4 3-6 2-0 ab.
17 Aug - 19h05Kaia KanepiverslaatMayo Hibi6-3 6-4
17 Aug - 20h35Nadiia KichenokverslaatNatalia Vikhlyantseva6-4 1-6 6-4
17 Aug - 20h20Magda LinetteverslaatSophie Chang6-3 6-3
17 Aug - 20h50Anna BlinkovaverslaatMaria Sanchez6-2 6-4


Kwalificaties - Eerste ronde

16 Aug - 18h00Jil Belen TeichmannverslaatHiroko Kuwata6-2 6-1
16 Aug - 16h10Belinda WoolcockverslaatNika Kukharchuk6-4 7-6
16 Aug - 16h10Claire LiuverslaatAleksandra Krunic7-5 7-5
16 Aug - 16h10Laura SiegemundverslaatNatasha Subhash6-0 6-2
16 Aug - 20h05Fiona FerroverslaatGrace Min6-2 6-4
16 Aug - 22h25Jana FettverslaatRenata Voracova6-3 6-3
16 Aug - 21h10Elizabeth MandlikverslaatJennifer Elie6-4 6-4
16 Aug - 23h05Yingying DuanverslaatOksana Kalashnikova6-2 6-1
16 Aug - 16h10Viktorija GolubicverslaatLidziya Marozava6-3 6-1
16 Aug - 16h10Astra SharmaverslaatAliona Bolsova Zadoinov3-6 6-1 6-1
16 Aug - 18h05Lin ZhuverslaatAlexa Noel6-4 6-2
16 Aug - 17h25Pauline ParmentierverslaatSamantha Stosur6-2 6-3
16 Aug - 17h30Anastasia PotapovaverslaatLyudmyla Kichenok6-0 6-1
16 Aug - 18h15Zhaoxuan YangverslaatJunri Namigata4-6 6-2 7-6
16 Aug - 20h30Whitney Osuigwe Bye
16 Aug - 19h15Francesca Di LorenzoverslaatZarina Diyasw.o.
16 Aug - 21h25Kaia KanepiverslaatEugenie Bouchard6-4 3-6 6-3
16 Aug - 21h05Mayo HibiverslaatXiao-Di You6-1 2-0 ab.
16 Aug - 19h10Nadiia KichenokverslaatElysia Bolton7-6 7-6
16 Aug - 19h15Natalia VikhlyantsevaverslaatShuko Aoyama7-5 6-4
16 Aug - 21h50Magda LinetteverslaatGabriela Dabrowski6-1 6-2
16 Aug - 22h10Sophie ChangverslaatGalina Voskoboeva6-4 6-2
16 Aug - 23h45Maria SanchezverslaatPanna Udvardy6-4 6-2
16 Aug - 20h40Anna BlinkovaverslaatEmily Webley-Smith6-2 6-0

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Help

Statistieken

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden