De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - Luxemburg - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Luxemburg

Volledige uitslagen

Luxemburg 2019

LuxemburgLuxemburg - 12 Oktober 2019 - 20 Oktober 2019 - Indoor


Kwartfinales

Laura SiegemundtegenElena Rybakina


Achtste finales

Elise MertenstegenJelena Ostapenko
16 Okt - 12h00Antonia LottnertegenAndrea Petkovic
16 Okt - 12h10Margarita GasparyanverslaatMonica Niculescu6-2 7-5
Tatjana MariategenAnna Blinkova
16 Okt - 13h20Laura SiegemundverslaatViktoria Kuzmova6-2 6-3
16 Okt - 12h10Elena RybakinaverslaatDenisa Allertova6-2 6-1
Mónica PuigtegenKristyna Pliskova
Sorana CirsteategenJulia Görges


1/16de finales

15 Okt - 18h10Elise MertensverslaatBibiane Schoofs6-0 6-3
16 Okt - 20h40Jelena OstapenkoverslaatCaty McNally7-5 7-6
15 Okt - 13h50Antonia LottnerverslaatTamara Korpatsch4-6 6-3 6-2
15 Okt - 19h30Andrea PetkovicverslaatCamila Giorgi0-6 6-4 6-4
15 Okt - 16h00Monica NiculescuverslaatAlison Van Uytvanck4-2 ab.
14 Okt - 16h00Margarita GasparyanverslaatJil Belen Teichmann2-6 7-6 6-3
14 Okt - 18h25Tatjana MariaverslaatShelby Rogers6-3 1-6 6-4
16 Okt - 15h10Anna BlinkovaverslaatCori Gauff6-4 6-0
14 Okt - 13h05Viktoria KuzmovaverslaatKatie Volynets6-7 7-6 6-1
15 Okt - 12h10Laura SiegemundverslaatMarta Kostyuk4-6 7-5 6-2
14 Okt - 20h45Denisa AllertovaverslaatMandy Minella7-6 6-7 7-6
15 Okt - 16h00Elena RybakinaverslaatChloé Paquet6-2 7-6
15 Okt - 14h50Mónica PuigverslaatFiona Ferro6-1 6-0
15 Okt - 00h00Kristyna PliskovaverslaatAliona Bolsova Zadoinov6-2 7-6
15 Okt - 12h10Sorana CirsteaverslaatPauline Parmentier6-3 6-4
16 Okt - 18h05Julia GörgesverslaatMisaki Doi5-7 6-1 6-3


Kwalificaties - Derde ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

14 Okt - 13h55Antonia LottnerverslaatRenata Voracova7-6 6-2
14 Okt - 11h10Monica NiculescuverslaatElena Gabriela Ruse6-1 6-1
14 Okt - 11h10Chloé PaquetverslaatYsaline Bonaventure1-6 7-5 6-2
14 Okt - 13h20Marta KostyukverslaatStefanie Vögelew.o.


Kwalificaties - Tweede ronde

13 Okt - 16h00Antonia LottnerverslaatNina Stojanovic0-6 6-4 6-0
13 Okt - 16h40Renata VoracovaverslaatVarvara Lepchenko7-5 7-6
13 Okt - 12h25Monica NiculescuverslaatEden Silva3-6 6-2 6-2
13 Okt - 13h00Elena Gabriela RuseverslaatBibiane Schoofs6-2 6-4
13 Okt - 10h10Ysaline BonaventureverslaatJessika Ponchet4-6 6-1 7-5
13 Okt - 10h10Chloé PaquetverslaatKatarzyna Piter7-6 6-7 6-3
13 Okt - 14h20Stefanie VögeleverslaatLesley Pattinama Kerkhove6-2 4-6 7-6
13 Okt - 14h40Marta KostyukverslaatKaja Juvan6-0 6-4


Kwalificaties - Eerste ronde

12 Okt - 19h45Nina StojanovicverslaatPemra Ozgen6-2 6-3
12 Okt - 19h05Antonia LottnerverslaatRichel Hogenkamp6-2 7-5
12 Okt - 21h00Renata VoracovaverslaatLuisa Stefani6-4 7-6
12 Okt - 20h25Varvara LepchenkoverslaatKatharina Hobgarski6-2 6-7 6-3
12 Okt - 14h15Monica NiculescuverslaatAmandine Hesse7-6 6-4
12 Okt - 14h50Eden SilvaverslaatVictoria Muntean7-5 3-6 6-1
12 Okt - 12h25Elena Gabriela RuseverslaatStephanie Wagner6-7 6-2 6-0
12 Okt - 12h10Bibiane SchoofsverslaatDiana Marcinkevica7-6 7-5
12 Okt - 09h40Ysaline BonaventureverslaatQuirine Lemoine6-1 6-2
12 Okt - 09h40Jessika PonchetverslaatDalila Jakupovic6-2 6-3
12 Okt - 11h00Katarzyna PiterverslaatLaura Ioana Paar Andrei6-2 6-4
12 Okt - 10h50Chloé PaquetverslaatElizabeth Mandlik6-3 6-2
12 Okt - 16h15Stefanie VögeleverslaatEleonora Molinaro6-1 6-3
12 Okt - 17h05Lesley Pattinama KerkhoveverslaatClaudia Coppola6-2 6-3
12 Okt - 18h25Marta KostyukverslaatDespina Papamichail6-4 6-3
12 Okt - 17h35Kaja JuvanverslaatTatiana Golovin6-3 6-1

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden