De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Eastbourne - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Eastbourne - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Groot-Brittannië

Volledige uitslagen

Eastbourne 2019

Groot-BrittanniëGroot-Brittannië - 21 Juni 2019 - 29 Juni 2019 - Gras


Finale

29 Jun - 13h35Karolina PliskovaverslaatAngelique Kerber6-1 6-4


Halve Finale

28 Jun - 12h00Angelique KerberverslaatOns Jabeurw.o.
28 Jun - 14h05Karolina PliskovaverslaatKiki Bertens6-1 6-2


Kwartfinales

27 Jun - 12h10Ons JabeurverslaatAlizé Cornet1-6 7-5 6-3
27 Jun - 14h05Angelique KerberverslaatSimona Halep6-4 6-3
27 Jun - 15h30Kiki BertensverslaatAryna Sabalenka6-4 3-6 6-4
27 Jun - 18h05Karolina PliskovaverslaatEkaterina Alexandrova6-2 6-0


Achtste finales

26 Jun - 12h40Ons JabeurverslaatJohanna Konta6-3 6-2
26 Jun - 12h45Alizé CornetverslaatShuai Zhang6-2 6-2
26 Jun - 14h25Angelique KerberverslaatRebecca Peterson7-6 6-0
26 Jun - 15h50Simona HalepverslaatPolona Hercog6-1 4-6 6-3
26 Jun - 18h50Aryna SabalenkaverslaatCaroline Wozniacki2-6 6-4 7-6
26 Jun - 17h15Kiki BertensverslaatAnna-Lena Friedsam6-3 6-3
26 Jun - 15h55Ekaterina AlexandrovaverslaatJelena Ostapenko6-3 2-1 ab.
26 Jun - 14h40Karolina PliskovaverslaatElise Mertens6-1 6-2


1/16de finales

25 Jun - 12h20Ons JabeurverslaatMandy Minella2-6 6-2 6-1
25 Jun - 15h40Johanna KontaverslaatMaria Sakkari6-4 7-6
25 Jun - 15h15Shuai ZhangverslaatDaria Gavrilova6-3 6-1
25 Jun - 13h40Alizé CornetverslaatElina Svitolina6-3 7-6
25 Jun - 17h30Angelique KerberverslaatSamantha Stosur6-4 6-4
25 Jun - 16h55Rebecca PetersonverslaatLesya Tsurenko7-6 6-4
25 Jun - 17h35Polona HercogverslaatPauline Parmentier2-6 6-2 7-6
25 Jun - 18h55Simona HalepverslaatSu-Wei Hsieh6-2 6-0
25 Jun - 17h25Aryna SabalenkaverslaatTamara Zidansek6-2 6-3
25 Jun - 20h05Caroline WozniackiverslaatAndrea Petkovic6-4 6-4
25 Jun - 13h50Anna-Lena FriedsamverslaatAnett Kontaveit6-3 6-4
25 Jun - 12h10Kiki BertensverslaatYulia Putintseva6-4 6-1
25 Jun - 18h20Jelena OstapenkoverslaatSloane Stephens1-6 6-0 6-3
25 Jun - 19h05Ekaterina AlexandrovaverslaatBelinda Bencic6-7 6-2 6-3
25 Jun - 14h55Elise MertensverslaatMarketa Vondrousova6-1 5-7 6-2
24 Jun - 16h35Karolina PliskovaverslaatMargarita Gasparyan6-3 6-3


Eerste ronde

Mandy Minella Bye
24 Jun - 12h10Ons JabeurverslaatEvgeniya Rodina1-6 7-6 7-5
23 Jun - 16h20Maria SakkariverslaatJessica Pegula6-2 6-1
23 Jun - 16h00Johanna KontaverslaatDayana Yastremska6-2 6-4
24 Jun - 17h00Daria GavrilovaverslaatViktorija Golubic6-0 6-7 7-6
23 Jun - 12h10Shuai ZhangverslaatKatie Swan7-6 4-6 6-4
23 Jun - 14h20Alizé CornetverslaatHeather Watson7-5 6-2
Elina Svitolina Bye
Angelique Kerber Bye
25 Jun - 12h15Samantha StosurverslaatSofia Kenin6-2 6-3
23 Jun - 15h20Rebecca PetersonverslaatAliaksandra Sasnovich4-6 6-3 6-2
25 Jun - 13h35Lesya TsurenkoverslaatZarina Diyas6-2 6-2
23 Jun - 17h50Pauline ParmentierverslaatMagda Linette7-6 2-6 6-4
25 Jun - 14h50Polona HercogverslaatBarbora Strýcová7-6 0-1 ab.
24 Jun - 16h45Su-Wei HsiehverslaatCamila Giorgi6-3 4-6 6-4
Simona Halep Bye
Aryna Sabalenka Bye
24 Jun - 16h15Tamara ZidansekverslaatCarla Suárez Navarro4-6 7-5 7-5
23 Jun - 17h25Andrea PetkovicverslaatDarya Kasatkina5-7 6-4 6-2
24 Jun - 18h00Caroline WozniackiverslaatKirsten Flipkens6-3 6-4
23 Jun - 12h10Anett KontaveitverslaatHarriet Dart3-6 6-4 6-2
23 Jun - 17h20Anna-Lena FriedsamverslaatFiona Ferro6-2 6-2
24 Jun - 12h10Yulia PutintsevaverslaatDanielle Rose Collins5-0 ab.
Kiki Bertens Bye
Sloane Stephens Bye
24 Jun - 15h10Jelena OstapenkoverslaatMihaela Buzarnescu6-4 6-4
23 Jun - 15h45Ekaterina AlexandrovaverslaatAjla Tomljanovic6-2 7-6
25 Jun - 12h05Belinda BencicverslaatVeronika Kudermetova6-3 6-4
24 Jun - 12h10Marketa VondrousovaverslaatSaisai Zheng6-2 6-3
23 Jun - 17h35Elise MertensverslaatMónica Puig6-4 7-6
23 Jun - 15h00Margarita GasparyanverslaatKaterina Siniaková6-3 6-3
Karolina Pliskova Bye


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

22 Jun - 14h15Dayana YastremskaverslaatViktorija Golubic6-4 6-1
22 Jun - 14h10Veronika KudermetovaverslaatZarina Diyas7-6 7-5
22 Jun - 12h10Polona HercogverslaatPauline Parmentier4-6 6-1 6-4
22 Jun - 15h40Samantha StosurverslaatMagda Linette6-4 6-4
22 Jun - 12h05Fiona FerroverslaatDaria Gavrilova6-3 6-0
22 Jun - 13h20Jessica PegulaverslaatMandy Minella6-2 0-0 ab.


Kwalificaties - Eerste ronde

21 Jun - 15h00Dayana YastremskaverslaatFreya Christie6-0 7-6
21 Jun - 15h20Viktorija GolubicverslaatTimea Bacsinszky6-4 7-6
21 Jun - 15h50Veronika KudermetovaverslaatBernarda Pera4-6 6-3 6-3
21 Jun - 17h30Zarina DiyasverslaatAlicia Barnett6-1 6-1
21 Jun - 13h10Polona HercogverslaatJil Belen Teichmann7-5 6-4
21 Jun - 13h35Pauline ParmentierverslaatLizette Cabrera7-5 7-5
21 Jun - 16h20Samantha StosurverslaatIga Swiatek6-0 6-3
21 Jun - 17h40Magda LinetteverslaatUrszula Radwanska7-6 6-1
21 Jun - 12h10Daria GavrilovaverslaatVera Lapko6-4 6-0
21 Jun - 12h10Fiona FerroverslaatEugenie Bouchard6-2 6-0
21 Jun - 12h10Jessica PegulaverslaatStefanie Vögele6-3 7-5
21 Jun - 13h30Mandy MinellaverslaatAstra Sharma2-6 7-5 6-2

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden