De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Seoul - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Seoul - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Zuid-Korea

Volledige uitslagen

Seoul 2019

Zuid-KoreaZuid-Korea - 14 September 2019 - 22 September 2019 - Hardcourt


Kwartfinales

20 Sep - 06h30Paula Badosa GiberttegenYafan Wang
20 Sep - 05h10Karolina MuchovategenPriscilla Hon
20 Sep - 09h30Kirsten FlipkenstegenMagda Linette
20 Sep - 08h00Kristie AhntegenEkaterina Alexandrova


Achtste finales

19 Sep - 08h55Paula Badosa GibertverslaatPatricia Maria Tig6-4 6-2
18 Sep - 05h10Yafan WangverslaatYsaline Bonaventure4-6 6-3 6-0
19 Sep - 07h30Karolina MuchovaverslaatTimea Babos6-2 6-3
19 Sep - 05h10Priscilla HonverslaatAjla Tomljanovic6-3 5-7 6-1
18 Sep - 07h15Kirsten FlipkensverslaatMargarita Gasparyan6-3 7-5
18 Sep - 05h10Magda LinetteverslaatAnastasia Potapova7-5 7-6
18 Sep - 07h40Kristie AhnverslaatAna Bogdan0-6 6-4 7-6
18 Sep - 10h10Ekaterina AlexandrovaverslaatKristyna Pliskova3-6 6-3 6-4


1/16de finales

17 Sep - 09h20Patricia Maria TigverslaatDanka Kovinic6-4 3-6 7-6
17 Sep - 07h00Paula Badosa GibertverslaatJil Belen Teichmann6-4 6-4
16 Sep - 07h10Ysaline BonaventureverslaatJessica Pegula5-7 6-2 6-4
16 Sep - 06h35Yafan WangverslaatDanielle Lao6-4 7-6
17 Sep - 07h20Karolina MuchovaverslaatAlison Van Uytvanck6-4 3-6 6-2
17 Sep - 07h10Timea BabosverslaatJelena Ostapenko6-3 6-3
17 Sep - 05h15Priscilla HonverslaatMihaela Buzarnescu6-3 6-4
17 Sep - 08h35Ajla TomljanovicverslaatStefanie Vögele6-0 6-2
16 Sep - 05h05Margarita GasparyanverslaatTatjana Maria7-5 6-4
17 Sep - 08h35Kirsten FlipkensverslaatDenisa Allertova6-2 7-5
17 Sep - 05h10Anastasia PotapovaverslaatNa-Lae Han7-6 6-1
16 Sep - 05h10Magda LinetteverslaatIrina-Camelia Begu6-1 6-4
17 Sep - 05h10Ana BogdanverslaatPolona Hercog6-3 3-6 6-1
16 Sep - 08h05Kristie AhnverslaatTimea Bacsinszky6-0 6-0
16 Sep - 06h50Kristyna PliskovaverslaatJi-Hee Choi6-1 6-4
16 Sep - 05h05Ekaterina AlexandrovaverslaatGreet Minnen6-4 6-3


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

15 Sep - 05h10Timea BabosverslaatJaqueline Adina Cristian6-2 6-2
15 Sep - 05h10Danielle LaoverslaatDanka Kovinic6-3 6-3
15 Sep - 05h10Greet MinnenverslaatSohyun Park6-2 6-2
15 Sep - 06h30Priscilla HonverslaatDestanee Aiava7-6 6-2
15 Sep - 06h40Patricia Maria TigverslaatUlrikke Eikeri6-0 6-2
15 Sep - 07h05Ana BogdanverslaatLara Arruabarrena-Vecino6-3 6-2


Kwalificaties - Eerste ronde

14 Sep - 05h35Timea BabosverslaatJiho Shin6-1 6-1
14 Sep - 06h15Jaqueline Adina CristianverslaatYeong Won Jeong6-1 6-0
14 Sep - 04h10Danka KovinicverslaatAlexandra Cadantu6-1 6-2
14 Sep - 04h10Danielle LaoverslaatSusanne Celik6-3 7-5
14 Sep - 04h10Greet MinnenverslaatJana Fett4-6 6-2 6-1
14 Sep - 04h05Sohyun ParkverslaatXiao-Di You7-5 6-3
14 Sep - 06h40Priscilla HonverslaatYu Jin Ahn6-3 6-1
14 Sep - 07h45Destanee AiavaverslaatUrszula Radwanska1-6 7-6 6-1
14 Sep - 07h15Patricia Maria TigverslaatSamantha Murray6-4 6-2
14 Sep - 07h30Ulrikke EikeriverslaatSu-jeong Jang6-2 6-2
14 Sep - 06h20Ana BogdanverslaatDabin Kim6-1 6-0
14 Sep - 06h35Lara Arruabarrena-VecinoverslaatNaiktha Bains6-0 6-3

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden