De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Nürnberger Versicherungscup - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Nürnberger Versicherungscup - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Duitsland

Volledige uitslagen

Nürnberger Versicherungscup

Nürnberger Versicherungscup 2019

DuitslandDuitsland - Nuremberg - 18 Mei 2019 - 25 Mei 2019 - Gravel


Finale

25 Mei - 13h40Yulia PutintsevaverslaatTamara Zidansek4-6 6-4 6-2

Halve Finale

24 Mei - 13h40Yulia PutintsevaverslaatSorana Cirstea6-4 7-5
24 Mei - 15h55Tamara ZidansekverslaatKaterina Siniaková7-6 6-2

Kwartfinales

23 Mei - 13h15Yulia PutintsevaverslaatAnna-Lena Friedsam7-5 6-7 7-6
23 Mei - 13h10Sorana CirsteaverslaatNina Stojanovic4-6 6-4 6-2
23 Mei - 18h50Tamara ZidansekverslaatVeronika Kudermetova6-4 2-6 6-3
23 Mei - 17h00Katerina SiniakováverslaatMadison Brengle1-6 6-4 6-0

Achtste finales

22 Mei - 13h35Yulia PutintsevaverslaatMona Barthel7-6 6-1
22 Mei - 15h40Anna-Lena FriedsamverslaatAndrea Petkovic6-3 6-1
22 Mei - 12h40Nina StojanovicverslaatSara Sorribes Tormo6-1 0-6 6-3
22 Mei - 16h35Sorana CirsteaverslaatLaura Ioana Paar Andrei6-4 6-7 6-0
22 Mei - 10h50Veronika KudermetovaverslaatEkaterina Alexandrova6-0 6-4
22 Mei - 18h30Tamara ZidansekverslaatAjla Tomljanovic6-3 6-4
22 Mei - 13h30Madison BrengleverslaatKristyna Pliskova7-6 6-0
22 Mei - 17h20Katerina SiniakováverslaatJohanna Larsson4-6 6-0 6-3

1/16de finales

19 Mei - 16h55Yulia PutintsevaverslaatDalila Jakupovic6-2 3-0 ab.
20 Mei - 11h10Mona BarthelverslaatPaula Ormaechea6-3 3-6 6-2
21 Mei - 10h10Anna-Lena FriedsamverslaatIrina-Camelia Begu4-6 6-3 6-3
21 Mei - 12h35Andrea PetkovicverslaatÇagla Büyükakçay6-3 6-2
21 Mei - 13h40Nina StojanovicverslaatAlison Riske7-6 2-6 6-2
19 Mei - 16h10Sara Sorribes TormoverslaatVera Lapko7-6 3-1 ab.
21 Mei - 12h40Laura Ioana Paar AndreiverslaatQuirine Lemoine6-1 6-3
22 Mei - 10h40Sorana CirsteaverslaatKirsten Flipkens7-6 6-2
21 Mei - 12h05Ekaterina AlexandrovaverslaatJana Cepelova6-4 6-2
21 Mei - 11h10Veronika KudermetovaverslaatVitalia Diatchenko6-4 6-7 6-2
21 Mei - 12h05Tamara ZidansekverslaatMisaki Doi7-6 3-6 6-4
22 Mei - 12h40Ajla TomljanovicverslaatSabine Lisicki6-2 7-5
19 Mei - 15h00Madison BrengleverslaatEvgeniya Rodina7-6 6-3
22 Mei - 10h35Kristyna PliskovaverslaatJule Niemeier6-1 6-3
22 Mei - 10h40Johanna LarssonverslaatSvetlana Kuznetsova7-5 6-4
22 Mei - 10h40Katerina SiniakováverslaatMandy Minella1-6 6-3 6-2

Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

19 Mei - 12h25Jana CepelovaverslaatKatharina Gerlach3-6 6-4 6-4
19 Mei - 10h40Nina StojanovicverslaatDejana Radanovic7-6 5-7 6-1
19 Mei - 13h55Quirine LemoineverslaatValentyna Ivakhnenko6-1 6-2
19 Mei - 10h40Jule NiemeierverslaatDestanee Aiava6-2 7-5
19 Mei - 10h40Laura Ioana Paar AndreiverslaatRaluca Georgiana Serban3-6 7-5 6-2
19 Mei - 13h15Çagla BüyükakçayverslaatKatharina Hobgarski6-3 6-3

Kwalificaties - Eerste ronde

18 Mei - 14h15Jana CepelovaverslaatOlga Doroshina6-4 6-3
18 Mei - 14h40Katharina GerlachverslaatPemra Ozgen6-3 6-0
18 Mei - 12h20Dejana RadanovicverslaatAnastassia Grymalska6-3 6-4
18 Mei - 13h50Nina StojanovicverslaatMarina Melnikova6-4 6-2
18 Mei - 15h20Quirine LemoineverslaatAnastasiya Komardina6-1 4-6 6-3
18 Mei - 11h45Valentyna IvakhnenkoverslaatStephanie Wagner3-6 7-5 6-0
18 Mei - 10h10Destanee AiavaverslaatMira Antonitsch6-4 2-6 6-4
18 Mei - 10h10Jule NiemeierverslaatAshley Kratzer6-1 6-4
18 Mei - 10h10Raluca Georgiana SerbanverslaatSara Errani6-4 6-3
18 Mei - 12h00Laura Ioana Paar AndreiverslaatNadia Podoroska6-4 6-2
18 Mei - 16h10Çagla BüyükakçayverslaatEmma Navarro6-4 7-5
18 Mei - 16h10Katharina HobgarskiverslaatElitsa Kostova2-6 6-2 6-2

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden