De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Rotterdam - 2020 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Rotterdam - 2020 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Nederland

Volledige uitslagen

Rotterdam 2020

NederlandNederland - 8 Februari 2020 - 16 Februari 2020 - Indoor


Finale

16 Feb - 15h50Gaël MonfilsverslaatFélix Auger-Aliassime6-2 6-4


Halve Finale

15 Feb - 19h40Gaël MonfilsverslaatFilip Krajinovic6-4 7-6
15 Feb - 15h30Félix Auger-AliassimeverslaatPablo Carreño Busta7-6 6-4


Kwartfinales

14 Feb - 21h50Filip KrajinovicverslaatAndrey Rublev7-6 6-4
14 Feb - 19h40Gaël MonfilsverslaatDaniel Evans7-6 6-2
14 Feb - 13h10Pablo Carreño BustaverslaatJannik Sinner7-5 3-6 7-6
14 Feb - 16h15Félix Auger-AliassimeverslaatAljaz Bedene6-4 7-6


Achtste finales

13 Feb - 21h30Filip KrajinovicverslaatVasek Pospisil6-4 7-6
13 Feb - 13h30Andrey RublevverslaatAlexander Bublik7-5 6-3
13 Feb - 19h45Gaël MonfilsverslaatGilles Simon6-4 6-1
Daniel EvansverslaatKaren Khachanov4-6 6-3 6-4
Pablo Carreño BustaverslaatRoberto Bautista Agut6-4 2-6 7-6
13 Feb - 11h10Jannik SinnerverslaatDavid Goffin7-6 7-5
12 Feb - 21h10Félix Auger-AliassimeverslaatGrigor Dimitrov6-4 6-2
13 Feb - 14h55Aljaz BedeneverslaatStefanos Tsitsipas7-5 6-4


1/16de finales

12 Feb - 19h40Vasek PospisilverslaatDaniil Medvedev6-4 6-3
11 Feb - 22h05Filip KrajinovicverslaatTallon Griekspoor6-4 6-1
11 Feb - 13h20Alexander BublikverslaatGrégoire Barrere6-3 6-7 6-4
11 Feb - 15h10Andrey RublevverslaatNikoloz Basilashvili6-2 6-3
12 Feb - 16h55Gaël MonfilsverslaatJoão Sousa6-3 6-2
12 Feb - 11h10Gilles SimonverslaatMikhail Kukushkin7-6 3-6 6-3
10 Feb - 21h30Daniel EvansverslaatPhilipp Kohlschreiber6-3 7-5
11 Feb - 13h30Karen KhachanovverslaatFabio Fognini6-3 6-3
10 Feb - 16h15Roberto Bautista AgutverslaatMarton Fucsovics4-6 7-6 6-1
10 Feb - 13h10Pablo Carreño BustaverslaatAdrian Mannarino7-5 6-7 6-4
12 Feb - 11h05Jannik SinnerverslaatRadu Albotw.o.
12 Feb - 14h10David GoffinverslaatRobin Haase3-6 7-6 6-4
10 Feb - 19h40Grigor DimitrovverslaatDenis Shapovalov6-3 7-6
11 Feb - 11h10Félix Auger-AliassimeverslaatJan-Lennard Struff6-3 1-6 6-3
11 Feb - 15h20Aljaz BedeneverslaatBenoît Paire6-2 6-4
11 Feb - 19h40Stefanos TsitsipasverslaatHubert Hurkacz6-7 6-3 6-1


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

9 Feb - 11h05Marton FucsovicsverslaatAlexei Popyrin6-2 6-1
9 Feb - 14h30Mikhail KukushkinverslaatYannick Maden6-1 7-6
9 Feb - 13h10Philipp KohlschreiberverslaatSergiy Stakhovsky6-2 6-2
9 Feb - 13h10Grégoire BarrereverslaatEmil Ruusuvuori7-5 7-5


Kwalificaties - Eerste ronde

Marton Fucsovics Bye
8 Feb - 11h05Alexei PopyrinverslaatRyan Nijboer6-2 6-4
Mikhail Kukushkin Bye
8 Feb - 11h10Yannick MadenverslaatMiliaan Niesten0-6 6-1 6-3
8 Feb - 12h40Philipp KohlschreiberverslaatJesper De Jong7-5 7-6
8 Feb - 12h50Sergiy StakhovskyverslaatDavid Novak7-6 6-2
8 Feb - 15h05Grégoire BarrereverslaatBotic Van De Zandschulp6-4 7-6
8 Feb - 14h15Emil RuusuvuoriverslaatSteven Diez4-6 6-3 7-5

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden