De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Rotterdam - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Rotterdam - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Nederland

Volledige uitslagen

Rotterdam

Rotterdam 2019

NederlandNederland - 9 Februari 2019 - 17 Februari 2019 - Indoor


Finale

17 Feb - 15h50Gaël MonfilsverslaatStanislas Wawrinka6-3 1-6 6-2

Halve Finale

16 Feb - 19h40Stanislas WawrinkaverslaatKei Nishikori6-2 4-6 6-4
16 Feb - 15h10Gaël MonfilsverslaatDaniil Medvedev4-6 6-3 6-4

Kwartfinales

15 Feb - 21h30Kei NishikoriverslaatMarton Fucsovics6-3 6-2
15 Feb - 19h40Stanislas WawrinkaverslaatDenis Shapovalov6-4 7-6
15 Feb - 12h40Gaël MonfilsverslaatDamir Dzumhur6-1 6-2
15 Feb - 14h40Daniil MedvedevverslaatJo-Wilfried Tsonga6-4 6-2

Achtste finales

14 Feb - 19h40Kei NishikoriverslaatErnests Gulbis6-1 6-4
14 Feb - 21h15Marton FucsovicsverslaatNikoloz Basilashvili7-6 6-1
13 Feb - 19h40Stanislas WawrinkaverslaatMilos Raonic6-4 7-6
13 Feb - 21h40Denis ShapovalovverslaatTomás Berdych6-4 6-3
13 Feb - 14h40Gaël MonfilsverslaatAndreas Seppi4-6 6-1 6-3
14 Feb - 11h10Damir DzumhurverslaatMikhail Kukushkin6-4 7-6
14 Feb - 13h15Daniil MedvedevverslaatFernando Verdasco6-2 7-5
14 Feb - 15h10Jo-Wilfried TsongaverslaatTallon Griekspoor7-6 6-1

1/16de finales

12 Feb - 19h40Kei NishikoriverslaatPierre-Hugues Herbert3-6 6-1 6-4
12 Feb - 11h10Ernests GulbisverslaatMarius Copil6-2 6-4
13 Feb - 11h10Marton FucsovicsverslaatMartin Klizan7-6 6-4
11 Feb - 21h10Nikoloz BasilashviliverslaatHyeon Chung4-6 7-6 6-2
12 Feb - 11h10Milos RaonicverslaatPhilipp Kohlschreiber7-6 7-5
11 Feb - 19h40Stanislas WawrinkaverslaatBenoît Paire7-6 6-1
12 Feb - 14h25Tomás BerdychverslaatGilles Simon7-6 6-4
12 Feb - 13h10Denis ShapovalovverslaatFranko Skugor7-5 6-3
12 Feb - 14h55Gaël MonfilsverslaatDavid Goffin7-6 7-5
11 Feb - 13h05Andreas SeppiverslaatPeter Gojowczyk7-6 3-6 6-2
11 Feb - 15h20Mikhail KukushkinverslaatRobin Haase6-2 7-6
13 Feb - 14h40Damir DzumhurverslaatStefanos Tsitsipas6-4 1-6 7-5
13 Feb - 11h10Daniil MedvedevverslaatJérémy Chardy7-6 6-2
12 Feb - 12h40Fernando VerdascoverslaatMatthew Ebden7-5 6-4
13 Feb - 13h05Jo-Wilfried TsongaverslaatThomas Fabbiano6-1 6-4
13 Feb - 22h15Tallon GriekspoorverslaatKaren Khachanov3-6 6-3 6-2

Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

10 Feb - 13h55Gilles SimonverslaatErnests Gulbis7-6 7-6
10 Feb - 13h15Franko SkugorverslaatRyan Nijboer4-6 6-2 6-4
10 Feb - 11h05Thomas FabbianoverslaatMarius Copil7-5 3-6 7-6
10 Feb - 11h05Peter GojowczykverslaatAndrey Rublev6-4 6-7 6-2

Kwalificaties - Eerste ronde

Gilles Simon Bye
9 Feb - 16h55Ernests GulbisverslaatSergiy Stakhovsky6-3 6-4
9 Feb - 15h30Ryan NijboerverslaatJan-Lennard Struff6-4 6-4
9 Feb - 15h20Franko SkugorverslaatIlya Ivashka7-6 6-0
9 Feb - 12h50Marius CopilverslaatScott Griekspoor6-7 7-6 7-6
9 Feb - 11h10Thomas FabbianoverslaatJelle Sels6-1 7-6
9 Feb - 13h35Peter GojowczykverslaatEvgeny Donskoy7-6 6-4
9 Feb - 11h10Andrey RublevverslaatDenis Kudla7-6 6-7 6-2

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden