De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Barcelona - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Barcelona - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Spanje

Volledige uitslagen

Barcelona

Barcelona 2019

SpanjeSpanje - Barcelona - 20 April 2019 - 28 April 2019 - Gravel


Finale

28 Apr - 16h15Dominic ThiemverslaatDaniil Medvedev6-4 6-0

Halve Finale

27 Apr - 16h30Dominic ThiemverslaatRafael Nadal6-4 6-4
27 Apr - 13h40Daniil MedvedevverslaatKei Nishikori6-4 3-6 7-5

Kwartfinales

26 Apr - 16h50Rafael NadalverslaatJan-Lennard Struff7-5 7-5
26 Apr - 18h55Dominic ThiemverslaatGuido Pella7-5 6-2
26 Apr - 14h25Kei NishikoriverslaatRoberto Carballés Baena6-4 7-5
26 Apr - 12h40Daniil MedvedevverslaatNicolás Jarry6-3 6-4

Achtste finales

25 Apr - 14h55Rafael NadalverslaatDavid Ferrer6-3 6-3
25 Apr - 18h00Jan-Lennard StruffverslaatStefanos Tsitsipas6-4 3-6 6-2
25 Apr - 13h00Dominic ThiemverslaatJaume Antoni Munar Clar7-5 6-1
25 Apr - 19h45Guido PellaverslaatBenoît Paire7-5 6-3
25 Apr - 17h25Roberto Carballés BaenaverslaatChristian Garin6-4 7-6
25 Apr - 11h15Kei NishikoriverslaatFélix Auger-Aliassime6-1 6-3
25 Apr - 11h10Daniil MedvedevverslaatMackenzie McDonald6-3 6-2
25 Apr - 14h15Nicolás JarryverslaatGrigor Dimitrov2-6 6-4 7-6

1/16de finales

24 Apr - 15h00Rafael NadalverslaatLeonardo Mayer6-7 6-4 6-2
24 Apr - 13h15David FerrerverslaatLucas Pouille6-3 6-1
23 Apr - 18h00Jan-Lennard StruffverslaatDavid Goffin7-6 6-3
23 Apr - 20h05Stefanos TsitsipasverslaatMarton Fucsovics6-3 6-4
23 Apr - 18h20Dominic ThiemverslaatDiego Sebastian Schwartzman6-3 6-3
23 Apr - 16h20Jaume Antoni Munar ClarverslaatFrances Tiafoe6-4 6-3
24 Apr - 18h10Benoît PaireverslaatPablo Carreño Busta6-4 6-7 6-1
24 Apr - 16h05Guido PellaverslaatKaren Khachanov6-2 7-6
24 Apr - 13h15Roberto Carballés BaenaverslaatNicola Kuhn6-7 6-4 6-2
24 Apr - 20h50Christian GarinverslaatDenis Shapovalov7-5 6-2
24 Apr - 11h10Félix Auger-AliassimeverslaatMalek Jaziri6-3 7-6
23 Apr - 12h00Kei NishikoriverslaatTaylor Fritz7-5 6-2
24 Apr - 11h10Daniil MedvedevverslaatAlbert Ramos Viñolas6-3 2-6 6-1
24 Apr - 12h40Mackenzie McDonaldverslaatGilles Simon6-3 6-2
24 Apr - 18h15Grigor DimitrovverslaatFernando Verdasco6-2 6-7 6-3
23 Apr - 15h30Nicolás JarryverslaatAlexander Zverev3-6 7-5 7-6

Eerste ronde

Rafael Nadal Bye
22 Apr - 11h10Leonardo MayerverslaatMarius Copil6-3 6-7 7-5
23 Apr - 14h05David FerrerverslaatMischa Zverev6-3 6-1
Lucas Pouille Bye
David Goffin Bye
22 Apr - 12h35Jan-Lennard StruffverslaatHugo Dellien6-3 6-1
22 Apr - 11h10Marton FucsovicsverslaatDenis Kudla6-4 6-1
Stefanos Tsitsipas Bye
Dominic Thiem Bye
22 Apr - 16h40Diego Sebastian SchwartzmanverslaatYoshihito Nishioka4-6 6-4 6-2
22 Apr - 12h50Jaume Antoni Munar ClarverslaatPedro Sousa2-6 6-4 6-0
Frances Tiafoe Bye
Pablo Carreño Busta Bye
22 Apr - 18h00Benoît PaireverslaatJuan Ignacio Londero7-5 6-2
23 Apr - 17h20Guido PellaverslaatJoão Sousa3-6 7-6 6-2
Karen Khachanov Bye
Roberto Carballés Baena Bye
23 Apr - 12h15Nicola KuhnverslaatFederico Delbonis7-6 4-6 6-2
23 Apr - 15h20Christian GarinverslaatMartin Klizan7-5 6-4
Denis Shapovalov Bye
Félix Auger-Aliassime Bye
23 Apr - 12h25Malek JaziriverslaatGuido Andreozzi6-7 6-4 6-2
22 Apr - 14h05Taylor FritzverslaatReilly Opelka6-3 6-4
Kei Nishikori Bye
Daniil Medvedev Bye
23 Apr - 15h05Albert Ramos ViñolasverslaatCameron Norrie6-2 6-2
22 Apr - 11h10Mackenzie McDonaldverslaatTaro Daniel6-2 6-2
Gilles Simon Bye
Grigor Dimitrov Bye
22 Apr - 14h55Fernando VerdascoverslaatFeliciano López6-4 6-3
22 Apr - 15h15Nicolás JarryverslaatMarcel Granollers-Pujol7-5 4-6 6-4
Alexander Zverev Bye

Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

21 Apr - 16h15Diego Sebastian SchwartzmanverslaatRoberto Carballés Baena6-4 6-4
21 Apr - 12h25Federico DelbonisverslaatGuillermo Garcia-Lopez6-3 6-0
21 Apr - 14h05Hugo DellienverslaatAntoine Hoang6-4 6-4
21 Apr - 15h50Albert Ramos ViñolasverslaatAlejandro Davidovich Fokina7-5 7-5
21 Apr - 12h55Marcel Granollers-PujolverslaatNicolás Jarry6-7 7-5 6-4
21 Apr - 12h30Pedro SousaverslaatGuido Andreozzi6-4 6-2

Kwalificaties - Eerste ronde

20 Apr - 18h05Diego Sebastian SchwartzmanverslaatJozef Kovalík6-4 6-4
20 Apr - 17h10Roberto Carballés BaenaverslaatPedro Martinez Portero7-5 6-1
20 Apr - 13h05Federico DelbonisverslaatThiago Monteiro7-6 6-3
20 Apr - 12h20Guillermo Garcia-LopezverslaatCarlos Berlocq6-4 6-3
20 Apr - 16h35Hugo DellienverslaatGrégoire Barrere6-7 7-6 7-6
20 Apr - 14h10Antoine HoangverslaatAndrey Rublev5-7 7-6 7-6
20 Apr - 16h15Albert Ramos ViñolasverslaatAlexei Popyrin6-2 7-6
20 Apr - 15h00Alejandro Davidovich FokinaverslaatDenis Istomin6-4 6-4
20 Apr - 10h10Nicolás JarryverslaatChun Hsin Tseng6-4 3-6 7-6
20 Apr - 10h10Marcel Granollers-PujolverslaatDaniel Evans6-3 4-6 7-5
20 Apr - 13h25Guido AndreozziverslaatTommy Robredo3-6 6-3 7-6
20 Apr - 10h10Pedro SousaverslaatCarlos Alcaraz Garfia6-7 6-3 6-1

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden