De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Umag - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Umag - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Kroatië

Volledige uitslagen

Umag 2019

KroatiëKroatië - Umag - 14 Juli 2019 - 21 Juli 2019 - Gravel


Finale

21 Jul - 20h10Dusan LajovicverslaatAttila Balázs7-5 7-5


Halve Finale

20 Jul - 17h40Attila BalázsverslaatLaslo Djere6-2 6-4
20 Jul - 20h05Dusan LajovicverslaatSalvatore Caruso7-5 ab.


Kwartfinales

19 Jul - 17h40Attila BalázsverslaatStefano Travaglia3-6 7-6 6-3
19 Jul - 17h35Laslo DjereverslaatLeonardo Mayer6-4 6-7 6-3
Dusan LajovicverslaatAljaz Bedene5-7 6-3 6-3
19 Jul - 23h40Salvatore CarusoverslaatFacundo Bagnis6-4 6-0


Achtste finales

17 Jul - 16h40Attila BalázsverslaatFilip Krajinovic6-3 6-7 7-6
17 Jul - 17h20Leonardo MayerverslaatJirí Veselý3-6 6-4 6-4
17 Jul - 19h45Stefano TravagliaverslaatFabio Fognini6-1 2-1 ab.
17 Jul - 19h55Laslo DjereverslaatPaolo Lorenzi6-3 3-6 6-4
18 Jul - 17h05Facundo BagnisverslaatNino Serdarusic6-3 6-3
18 Jul - 17h35Dusan LajovicverslaatAndrey Rublev6-4 6-3
18 Jul - 20h10Salvatore CarusoverslaatBorna Coric6-2 3-6 6-1
18 Jul - 22h15Aljaz BedeneverslaatJannik Sinner7-6 6-3


1/16de finales

Fabio Fognini Bye
16 Jul - 16h10Stefano TravagliaverslaatThomas Fabbiano6-3 6-2
16 Jul - 18h55Attila BalázsverslaatViktor Galovic6-0 6-7 7-6
16 Jul - 20h40Filip KrajinovicverslaatTaro Daniel7-5 7-6
Laslo Djere Bye
16 Jul - 16h10Paolo LorenziverslaatPeter Torebko5-7 6-4 7-6
15 Jul - 18h10Jirí VeselýverslaatCedrik-Marcel Stebe7-6 3-6 7-6
16 Jul - 19h40Leonardo MayerverslaatPablo Andújar6-1 7-5
15 Jul - 19h50Aljaz BedeneverslaatMarco Cecchinato6-3 6-2
15 Jul - 21h30Jannik SinnerverslaatPedro Sousa1-6 6-3 6-4
16 Jul - 19h10Andrey RublevverslaatRobin Haase6-3 6-2
Dusan Lajovic Bye
16 Jul - 16h10Facundo BagnisverslaatMartin Klizan4-6 6-3 7-5
16 Jul - 16h35Nino SerdarusicverslaatMarco Trungelliti6-3 6-3
16 Jul - 23h10Salvatore CarusoverslaatCorentin Moutet7-5 6-0
Borna Coric Bye


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

15 Jul - 16h10Peter TorebkoverslaatDaniel Altmaier6-3 7-5
15 Jul - 16h10Attila BalázsverslaatRudolf Molleker6-2 6-4
15 Jul - 16h15Marco TrungellitiverslaatStefano Napolitano6-7 6-2 6-3
15 Jul - 16h40Salvatore CarusoverslaatTommy Robredo5-7 6-4 6-3


Kwalificaties - Eerste ronde

14 Jul - 10h05Peter TorebkoverslaatFilippo Baldi7-6 6-3
14 Jul - 10h05Marco TrungellitiverslaatAlexander Zhurbin7-5 7-5
14 Jul - 10h05Attila BalázsverslaatAdmir Kalender6-0 6-3
14 Jul - 10h10Salvatore CarusoverslaatNik Razborsek6-3 6-2
14 Jul - 11h35Tommy RobredoverslaatMiljan Zekic6-2 6-3
14 Jul - 11h55Daniel AltmaierverslaatCarlos Berlocq6-2 6-4
14 Jul - 12h05Stefano NapolitanoverslaatJavier Barranco Cosano7-6 3-6 6-2
14 Jul - 12h10Rudolf MollekerverslaatFabrizio Ornago6-7 7-5 6-2

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden