De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Umag - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Umag - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Kroatië

Volledige uitslagen

Umag 2018

KroatiëKroatië - Umag - 16 Juli 2018 - 22 Juli 2018 - Gravel


Finale

22 Jul - 20h05Marco CecchinatoverslaatGuido Pella6-2 7-6


Halve Finale

Guido PellaverslaatRobin Haase6-3 1-6 6-2
Marco CecchinatoverslaatMarco Trungelliti6-2 6-1


Kwartfinales

20 Jul - 19h10Guido PellaverslaatDusan Lajovic7-6 7-5
20 Jul - 17h30Robin HaaseverslaatAndrey Rublev6-3 7-6
20 Jul - 21h40Marco CecchinatoverslaatLaslo Djere6-4 6-1
Marco TrungellitiverslaatEvgeny Donskoy6-1 6-4


Achtste finales

18 Jul - 17h05Laslo DjereverslaatMaximilian Marterer7-6 6-3
18 Jul - 17h30Marco CecchinatoverslaatJirí Veselý2-6 7-5 7-5
18 Jul - 19h10Dusan LajovicverslaatAlbert Ramos Viñolas6-3 1-6 6-0
18 Jul - 20h15Guido PellaverslaatAljaz Bedene5-7 6-4 6-4
19 Jul - 17h30Robin HaaseverslaatMartin Klizan3-6 6-4 6-3
19 Jul - 19h10Marco TrungellitiverslaatMarton Fucsovics5-7 6-4 6-2
19 Jul - 20h10Andrey RublevverslaatFélix Auger-Aliassime6-4 6-7 6-3
19 Jul - 22h55Evgeny DonskoyverslaatDamir Dzumhur7-6 3-6 6-4


1/16de finales

Albert Ramos Viñolas Bye
17 Jul - 17h10Dusan LajovicverslaatNikoloz Basilashvili7-5 6-2
16 Jul - 17h40Guido PellaverslaatTaro Daniel1-6 6-3 6-3
17 Jul - 20h15Aljaz BedeneverslaatJoão Sousa7-6 4-6 6-4
Andrey Rublev Bye
17 Jul - 17h15Félix Auger-AliassimeverslaatAndrej Martin6-4 6-3
17 Jul - 22h25Martin KlizanverslaatNicolás Jarry6-2 6-0
17 Jul - 17h10Robin HaaseverslaatRogerio Dutra Da Silva4-6 7-5 6-3
17 Jul - 17h30Maximilian MartererverslaatNino Serdarusic3-6 7-5 6-3
16 Jul - 21h10Laslo DjereverslaatPablo Cuevas6-4 1-6 6-3
17 Jul - 19h10Jirí VeselýverslaatStefano Travaglia6-3 3-6 6-2
Marco Cecchinato Bye
17 Jul - 19h35Marton FucsovicsverslaatBenoît Paire6-1 6-3
17 Jul - 23h00Marco TrungellitiverslaatFranko Skugor6-3 6-4
17 Jul - 17h10Evgeny DonskoyverslaatPaolo Lorenzi6-3 6-4
Damir Dzumhur Bye


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

16 Jul - 17h10Martin KlizanverslaatKenny De Schepper6-4 6-2
16 Jul - 17h10Stefano TravagliaverslaatPedja Krstin1-6 6-3 6-2
16 Jul - 17h10Marco TrungellitiverslaatAlexey Vatutin3-2 ab.
16 Jul - 18h45Rogerio Dutra Da SilvaverslaatAndrej Martin6-2 5-7 6-2


Kwalificaties - Eerste ronde

15 Jul - 10h10Kenny De SchepperverslaatZsombor Piros6-2 7-6
15 Jul - 10h15Martin KlizanverslaatDanilo Petrovic2-6 7-6 6-4
15 Jul - 10h15Andrej MartinverslaatRoberto Quiroz6-2 7-6
15 Jul - 10h15Stefano TravagliaverslaatGian Marco Moroni7-6 7-6
15 Jul - 12h00Pedja KrstinverslaatEnrique Lopez Perez3-1 ab.
15 Jul - 12h10Alexey VatutinverslaatNik Razborsek6-2 6-3
15 Jul - 13h00Marco TrungellitiverslaatFacundo Bagnis7-6 6-3
15 Jul - 13h10Rogerio Dutra Da SilvaverslaatAdmir Kalender6-3 6-2

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden