De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Sydney - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Sydney - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Australië

Volledige uitslagen

Sydney 2019

AustraliëAustralië - Sydney - 5 Januari 2019 - 13 Januari 2019 - Hardcourt


Finale

12 Jan - 10h10Alex De MinaurverslaatAndreas Seppi7-5 7-6

Halve Finale

11 Jan - 06h50Andreas SeppiverslaatDiego Sebastian Schwartzman7-6 6-4
12 Jan - 02h10Alex De MinaurverslaatGilles Simon6-3 6-2

Kwartfinales

10 Jan - 03h10Andreas SeppiverslaatStefanos Tsitsipas4-6 6-4 6-4
10 Jan - 04h50Diego Sebastian SchwartzmanverslaatYoshihito Nishioka6-1 3-6 7-6
10 Jan - 12h50Gilles SimonverslaatJohn Millman7-5 3-6 7-6
10 Jan - 07h15Alex De MinaurverslaatJordan Thompson7-6 6-3

Achtste finales

9 Jan - 06h35Stefanos TsitsipasverslaatGuido Andreozzi6-3 6-4
9 Jan - 05h10Andreas SeppiverslaatMartin Klizan7-6 6-2
9 Jan - 03h15Diego Sebastian SchwartzmanverslaatGuillermo Garcia-Lopez6-2 6-3
9 Jan - 02h10Yoshihito NishiokaverslaatAndrey Rublev6-3 6-1
9 Jan - 09h10John MillmanverslaatMarton Fucsovics6-3 6-4
9 Jan - 09h35Gilles SimonverslaatSam Querrey7-6 6-7 6-4
9 Jan - 03h05Alex De MinaurverslaatReilly Opelka6-4 7-6
8 Jan - 08h00Jordan ThompsonverslaatTaro Daniel3-6 7-6 6-0

1/16de finales

Stefanos Tsitsipas Bye
7 Jan - 10h25Guido AndreozziverslaatMatthew Ebden3-6 6-3 6-4
6 Jan - 02h10Martin KlizanverslaatAlexei Popyrin7-6 4-6 7-6
8 Jan - 01h10Andreas SeppiverslaatJérémy Chardy7-5 2-6 6-4
Diego Sebastian Schwartzman Bye
8 Jan - 01h10Guillermo Garcia-LopezverslaatDenis Kudla7-5 6-4
7 Jan - 12h55Yoshihito NishiokaverslaatRyan Harrison6-4 6-2
8 Jan - 02h10Andrey RublevverslaatLucas Pouille6-2 6-3
8 Jan - 07h00Marton FucsovicsverslaatJames Duckworth3-6 6-3 6-4
8 Jan - 05h25John MillmanverslaatFrances Tiafoe4-6 7-6 7-5
7 Jan - 05h15Sam QuerreyverslaatMalek Jaziri6-1 4-1 ab.
Gilles Simon Bye
7 Jan - 08h40Alex De MinaurverslaatDusan Lajovic6-4 6-3
7 Jan - 07h40Reilly OpelkaverslaatAlbert Ramos Viñolas6-3 6-4
6 Jan - 05h40Jordan ThompsonverslaatAdrian Mannarino6-3 6-3
Taro Daniel Bye

Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

6 Jan - 09h10Guillermo Garcia-LopezverslaatAlex Bolt7-6 6-3
6 Jan - 07h50Andrey RublevverslaatGuido Andreozzi7-5 6-2
6 Jan - 06h45Yoshihito NishiokaverslaatChristian Garin6-3 7-5
6 Jan - 06h00Reilly OpelkaverslaatTaro Daniel6-7 6-4 6-4

Kwalificaties - Eerste ronde

6 Jan - 01h10Guillermo Garcia-LopezverslaatAljaz Bedene5-7 6-4 7-6
6 Jan - 01h10Alex BoltverslaatJaume Antoni Munar Clar3-6 7-5 6-3
5 Jan - 03h05Andrey RublevverslaatEvgeny Donskoy6-1 6-4
6 Jan - 01h10Guido AndreozziverslaatChristopher O'Connell4-6 6-4 6-3
5 Jan - 03h40Yoshihito NishiokaverslaatJason Murray Kubler5-7 6-1 6-3
5 Jan - 00h15Christian GarinverslaatPedro Sousa6-3 6-3
5 Jan - 01h50Taro DanielverslaatLukas Rosol6-4 7-5
5 Jan - 01h35Reilly OpelkaverslaatPablo Andújar6-1 7-5

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden