De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - Stockholm - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Zweden

Volledige uitslagen

Stockholm 2019

ZwedenZweden - 13 Oktober 2019 - 20 Oktober 2019 - Indoor


Finale

20 Okt - 15h10Denis ShapovalovverslaatFilip Krajinovic6-4 6-4


Halve Finale

19 Okt - 17h45Denis ShapovalovverslaatYuichi Sugita7-5 6-2
19 Okt - 15h10Filip KrajinovicverslaatPablo Carreño Busta4-6 6-3 6-3


Kwartfinales

18 Okt - 19h55Yuichi SugitaverslaatJanko Tipsarevic6-2 4-6 7-6
18 Okt - 18h40Denis ShapovalovverslaatCedrik-Marcel Stebe6-0 6-3
18 Okt - 14h10Filip KrajinovicverslaatYoshihito Nishioka6-3 6-4
18 Okt - 15h45Pablo Carreño BustaverslaatSam Querrey4-6 6-1 6-4


Achtste finales

17 Okt - 16h05Janko TipsarevicverslaatFabio Fognini6-1 6-1
17 Okt - 13h55Yuichi SugitaverslaatStefano Travaglia7-6 6-4
17 Okt - 18h40Denis ShapovalovverslaatAlexei Popyrin6-4 7-6
17 Okt - 20h35Cedrik-Marcel StebeverslaatMikael Ymer6-0 7-6
16 Okt - 21h20Filip KrajinovicverslaatDaniel Evans7-5 2-6 6-3
16 Okt - 13h50Yoshihito NishiokaverslaatTaylor Fritz7-5 6-4
17 Okt - 12h10Pablo Carreño BustaverslaatGianluca Mager6-3 7-6
16 Okt - 18h40Sam QuerreyverslaatGrigor Dimitrov6-7 6-3 7-6


1/16de finales

Fabio Fognini Bye
14 Okt - 20h45Janko TipsarevicverslaatCorentin Moutet6-2 6-4
15 Okt - 18h40Yuichi SugitaverslaatElias Ymer7-6 6-2
14 Okt - 15h45Stefano TravagliaverslaatReilly Opelka7-5 4-6 6-4
Denis Shapovalov Bye
15 Okt - 18h45Alexei PopyrinverslaatOscar Otte7-6 7-6
16 Okt - 15h30Mikael YmerverslaatJoão Sousa7-5 6-4
15 Okt - 16h45Cedrik-Marcel StebeverslaatBrayden Schnur6-2 3-6 6-1
14 Okt - 18h40Daniel EvansverslaatBernard Tomic6-4 1-6 6-3
15 Okt - 20h45Filip KrajinovicverslaatCasper Ruud6-3 7-5
15 Okt - 12h10Yoshihito NishiokaverslaatRadu Albot3-6 6-4 6-1
Taylor Fritz Bye
15 Okt - 14h45Pablo Carreño BustaverslaatJohn Millman6-4 6-3
15 Okt - 14h50Gianluca MagerverslaatPablo Andújar5-7 6-1 6-1
15 Okt - 16h30Sam QuerreyverslaatDennis Novak7-6 6-4
Grigor Dimitrov Bye


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

14 Okt - 12h05Tommy PaulverslaatLucas Renard6-4 6-3
14 Okt - 12h10Alexei PopyrinverslaatYuichi Sugita1-6 6-2 6-3
14 Okt - 13h30Cedrik-Marcel StebeverslaatOscar Otte6-4 4-6 6-1
14 Okt - 13h50Dennis NovakverslaatGianluca Mager6-1 7-5


Kwalificaties - Eerste ronde

13 Okt - 14h10Tommy PaulverslaatMarkus Eriksson6-1 6-1
13 Okt - 11h10Lucas RenardverslaatErnests Gulbis7-5 ab.
13 Okt - 11h10Alexei PopyrinverslaatTobias Kamke7-5 7-6
13 Okt - 12h50Yuichi SugitaverslaatEnzo Couacaud6-2 6-4
13 Okt - 15h10Cedrik-Marcel StebeverslaatHyeon Chung3-6 6-3 6-3
13 Okt - 14h10Oscar OtteverslaatTommy Robredo6-0 4-6 6-1
13 Okt - 17h30Gianluca MagerverslaatSimon Yitbarek6-2 7-5
13 Okt - 15h45Dennis NovakverslaatViktor Troicki7-5 6-1

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden