De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - St Petersburg - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Rusland

Volledige uitslagen

St Petersburg 2019

RuslandRusland - 15 September 2019 - 22 September 2019 - Indoor


Kwartfinales

Daniil MedvedevtegenAndrey Rublev
Matteo BerrettinitegenEgor Gerasimov
Casper RuudtegenBorna Coric
Mikhail KukushkintegenJoão Sousa


Achtste finales

19 Sep - 18h15Daniil MedvedevverslaatEvgeny Donskoy7-5 6-3
19 Sep - 19h55Andrey RublevverslaatRicardas Berankis6-4 6-7 6-1
19 Sep - 15h00Matteo BerrettiniverslaatRoberto Carballés Baena6-1 6-2
18 Sep - 20h05Egor GerasimovverslaatAdrian Mannarino6-3 6-1
19 Sep - 14h10Casper RuudverslaatSalvatore Caruso6-3 6-4
19 Sep - 12h10Borna CoricverslaatMarton Fucsovics6-7 7-5 3-0 ab.
18 Sep - 15h35Mikhail KukushkinverslaatDamir Dzumhur7-6 6-2
19 Sep - 16h20João SousaverslaatKaren Khachanov7-6 6-4


1/16de finales

Daniil Medvedev Bye
17 Sep - 16h20Evgeny DonskoyverslaatMatteo Viola6-2 6-1
17 Sep - 17h40Ricardas BerankisverslaatDudi Sela6-3 6-0
17 Sep - 17h45Andrey RublevverslaatIlya Ivashka4-6 6-0 6-4
Matteo Berrettini Bye
17 Sep - 14h30Roberto Carballés BaenaverslaatMartin Klizan6-2 7-5
17 Sep - 14h30Egor GerasimovverslaatLukas Rosol7-5 6-2
16 Sep - 15h25Adrian MannarinoverslaatStefano Travaglia7-5 6-2
18 Sep - 17h45Casper RuudverslaatAlexander Bublik6-7 6-4 6-2
18 Sep - 14h50Salvatore CarusoverslaatThomas Fabbiano2-6 6-3 6-3
18 Sep - 13h45Marton FucsovicsverslaatAlexey Vatutin7-5 6-1
Borna Coric Bye
16 Sep - 17h05Mikhail KukushkinverslaatJannik Sinner6-3 7-6
17 Sep - 12h15Damir DzumhurverslaatJanko Tipsarevic5-7 6-3 ab.
18 Sep - 12h10João SousaverslaatJozef Kovalík6-2 6-3
Karen Khachanov Bye


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

16 Sep - 10h10Lukas RosolverslaatDamir Dzumhur4-6 7-6 6-4
16 Sep - 12h40Egor GerasimovverslaatRoman Safiullin7-5 6-7 6-4
16 Sep - 13h20Alexey VatutinverslaatErnests Gulbis3-6 6-3 6-2
16 Sep - 12h10Ilya IvashkaverslaatMatteo Viola6-4 6-2


Kwalificaties - Eerste ronde

15 Sep - 10h10Damir DzumhurverslaatAslan Karatsev6-3 7-6
15 Sep - 10h10Lukas RosolverslaatEvgeny Karlovskiy6-4 3-6 6-4
15 Sep - 15h30Egor GerasimovverslaatAlejandro Tabilo6-0 6-4
15 Sep - 13h00Roman SafiullinverslaatKonstantin Kravchuk6-4 6-1
15 Sep - 14h35Ernests GulbisverslaatAmir Weintraub6-1 6-0
15 Sep - 16h40Alexey VatutinverslaatAleksandr Nedovyesov1-6 6-3 7-5
15 Sep - 15h00Ilya IvashkaverslaatEvgenii Tyurnev6-1 6-2
15 Sep - 12h15Matteo ViolaverslaatAlexander Vasilenko6-2 5-7 6-2

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden