De site voor alle sporten

Menu
Tennis - São Paulo - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - São Paulo - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Brazilië

Volledige uitslagen

São Paulo

S„o Paulo 2019

BraziliëBrazilië - São Paulo - 23 Februari 2019 - 3 Maart 2019 - Gravel


Finale

3 Maa - 18h40Guido PellaverslaatChristian Garin7-5 6-3

Halve Finale

2 Maa - 16h40Christian GarinverslaatCasper Ruud6-4 6-4
2 Maa - 18h40Guido PellaverslaatLaslo Djere7-6 7-6

Kwartfinales

1 Maa - 18h50Casper RuudverslaatHugo Dellien6-1 6-1
1 Maa - 16h40Christian GarinverslaatLeonardo Mayer4-6 6-4 6-4
1 Maa - 20h00Guido PellaverslaatMarco Trungelliti6-0 6-3
1 Maa - 23h40Laslo DjereverslaatFélix Auger-Aliassime6-2 3-6 6-3

Achtste finales

28 Feb - 18h40Casper RuudverslaatJoão Sousa6-3 6-4
28 Feb - 16h40Hugo DellienverslaatJuan Ignacio Londero6-4 7-6
27 Feb - 19h40Leonardo MayerverslaatLorenzo Sonego6-1 3-6 6-3
27 Feb - 16h40Christian GarinverslaatJaume Antoni Munar Clar7-6 6-7 7-6
28 Feb - 02h05Marco TrungellitiverslaatThiago Seyboth Wild6-4 7-5
27 Feb - 21h55Guido PellaverslaatRoberto Carballés Baena6-2 6-4
28 Feb - 20h20Félix Auger-AliassimeverslaatAlbert Ramos Viñolas7-6 7-6
28 Feb - 23h40Laslo DjereverslaatMalek Jaziri6-3 3-6 7-6

1/16de finales

João Sousa Bye
27 Feb - 02h05Casper RuudverslaatThiago Monteiro6-3 6-4
26 Feb - 17h30Hugo DellienverslaatPedro Martinez Portero6-1 6-2
26 Feb - 17h00Juan Ignacio LonderoverslaatPaolo Lorenzi7-6 6-1
Leonardo Mayer Bye
26 Feb - 01h15Lorenzo SonegoverslaatFederico Delbonis6-4 6-4
25 Feb - 16h40Christian GarinverslaatPedro Sousa7-6 6-2
26 Feb - 15h35Jaume Antoni Munar ClarverslaatPedro Sakamoto6-3 6-2
25 Feb - 22h05Marco TrungellitiverslaatTaro Daniel6-4 3-6 7-6
26 Feb - 23h45Thiago Seyboth WildverslaatElias Ymer6-3 4-6 6-2
25 Feb - 18h15Roberto Carballés BaenaverslaatMaximilian Marterer3-6 6-1 6-2
Guido Pella Bye
27 Feb - 23h40Félix Auger-AliassimeverslaatPablo Cuevas5-7 6-3 6-3
26 Feb - 18h40Albert Ramos ViñolasverslaatFacundo Bagnis6-1 6-3
27 Feb - 16h35Laslo DjereverslaatAlessandro Giannessi7-6 4-6 6-4
Malek Jaziri Bye

Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

24 Feb - 17h45Pedro SakamotoverslaatCarlos Berlocq7-6 6-4
24 Feb - 20h10Facundo BagnisverslaatAndrej Martin7-6 6-2
24 Feb - 16h10Alessandro GiannessiverslaatKimmer Coppejans6-4 6-2
24 Feb - 20h30Pedro Martinez PorteroverslaatFederico Coria6-1 6-1

Kwalificaties - Eerste ronde

23 Feb - 15h20Carlos BerlocqverslaatGian Marco Moroni1-6 6-3 6-4
23 Feb - 17h40Pedro SakamotoverslaatMatteo Donati6-1 6-4
23 Feb - 20h05Facundo BagnisverslaatAlen Avidzba6-1 6-4
23 Feb - 23h35Andrej MartinverslaatDaniel Gimeno-Traver6-3 6-1
23 Feb - 18h15Alessandro GiannessiverslaatJoão Souza7-6 6-3
23 Feb - 19h05Kimmer CoppejansverslaatJoao Domingues4-6 6-0 6-3
23 Feb - 21h30Pedro Martinez PorteroverslaatJoao Menezes7-6 6-1
24 Feb - 00h55Federico CoriaverslaatFacundo Argüello6-1 6-4

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden