De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Keuze van een seizoen :
Brazilië - Rio de Janeiro - 15 Februari 2020 - 23 Februari 2020 - Indoor
23 Feb - 21h40 | Cristian Garín | verslaat | Gianluca Mager | 7-6 7-5 |
23 Feb - 02h40 | Gianluca Mager | verslaat | Attila Balázs | 7-6 4-6 7-6 |
23 Feb - 02h40 | Cristian Garín | verslaat | Borna Coric | 6-4 7-5 |
21 Feb - 19h10 | Cristian Garín | verslaat | Federico Coria | 2-6 6-3 7-5 |
21 Feb - 23h10 | Borna Coric | verslaat | Lorenzo Sonego | 7-6 6-3 |
21 Feb - 23h20 | Gianluca Mager | verslaat | Dominic Thiem | 7-6 7-5 |
21 Feb - 23h45 | Attila Balázs | verslaat | Pedro Martinez Portero | 2-6 6-4 6-2 |
19 Feb - 20h40 | Cristian Garín | verslaat | Federico Delbonis | 6-4 6-3 |
19 Feb - 22h25 | Pedro Martinez Portero | verslaat | Pablo Andújar | 6-1 6-4 |
19 Feb - 23h10 | Attila Balázs | verslaat | Thiago Monteiro | 1-6 6-1 6-4 |
20 Feb - 01h20 | Federico Coria | verslaat | Carlos Alcaraz Garfia | 6-4 4-6 6-4 |
20 Feb - 20h40 | Lorenzo Sonego | verslaat | Dusan Lajovic | 7-6 7-6 |
20 Feb - 20h40 | Gianluca Mager | verslaat | Joao Domingues | 6-3 7-6 |
20 Feb - 23h15 | Borna Coric | verslaat | Thiago Seyboth Wild | 6-3 1-6 7-6 |
21 Feb - 02h00 | Dominic Thiem | verslaat | Jaume Antoni Munar Clar | 6-7 6-3 6-4 |
17 Feb - 20h40 | Cristian Garín | verslaat | Andrej Martin | 4-6 7-5 7-6 |
17 Feb - 20h40 | Federico Delbonis | verslaat | Roberto Carballés Baena | 6-2 6-4 |
17 Feb - 20h45 | Pablo Andújar | verslaat | Fernando Verdasco | 6-3 6-3 |
17 Feb - 22h50 | Pedro Martinez Portero | verslaat | Hugo Dellien | 3-6 6-2 7-5 |
17 Feb - 23h10 | Thiago Seyboth Wild | verslaat | Alejandro Davidovich Fokina | 5-7 7-6 7-5 |
18 Feb - 00h05 | Federico Coria | verslaat | Corentin Moutet | 1-6 7-6 7-6 |
18 Feb - 03h25 | Carlos Alcaraz Garfia | verslaat | Albert Ramos Viñolas | 7-6 4-6 7-6 |
18 Feb - 20h40 | Dusan Lajovic | verslaat | Marco Cecchinato | 6-4 6-7 6-1 |
18 Feb - 20h40 | Borna Coric | verslaat | Juan Ignacio Londero | 7-6 7-5 |
18 Feb - 20h40 | Attila Balázs | verslaat | Pablo Cuevas | 6-4 6-3 |
18 Feb - 20h40 | Jaume Antoni Munar Clar | verslaat | Salvatore Caruso | 7-5 6-4 |
18 Feb - 22h30 | Lorenzo Sonego | verslaat | Leonardo Mayer | 6-1 5-7 6-4 |
18 Feb - 23h00 | Joao Domingues | verslaat | Federico Gaio | 7-6 6-4 |
18 Feb - 23h10 | Gianluca Mager | verslaat | Casper Ruud | 7-6 7-5 |
18 Feb - 23h10 | Dominic Thiem | verslaat | Felipe Meligeni Alves | 6-2 4-6 6-1 |
19 Feb - 01h45 | Thiago Monteiro | verslaat | Guido Pella | 5-7 6-4 7-6 |
De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd
16 Feb - 20h35 | Federico Coria | verslaat | Jozef Kovalík | 6-2 6-4 |
16 Feb - 20h35 | Joao Domingues | verslaat | Federico Gaio | 3-6 7-6 7-5 |
16 Feb - 20h35 | Pedro Martinez Portero | verslaat | Filip Horansky | 6-4 6-2 |
16 Feb - 20h35 | Gianluca Mager | verslaat | Attila Balázs | 6-0 6-2 |
15 Feb - 14h00 | Filip Horansky | verslaat | Mario Vilella Martinez | 7-6 6-3 |
15 Feb - 20h05 | Federico Gaio | verslaat | Joao Menezes | 6-7 6-4 6-3 |
15 Feb - 20h05 | Attila Balázs | verslaat | Orlando Luz | 6-3 6-3 |
15 Feb - 20h05 | Federico Coria | verslaat | Carlos Taberner | 7-6 6-1 |
15 Feb - 20h05 | Pedro Martinez Portero | verslaat | Mateus De Carvalho Cardoso Alves | 6-2 6-3 |
15 Feb - 21h45 | Joao Domingues | verslaat | Alessandro Giannessi | 7-5 3-1 ab. |
15 Feb - 22h05 | Gianluca Mager | verslaat | Andrea Collarini | 6-1 6-2 |
15 Feb - 23h05 | Jozef Kovalík | verslaat | Pedro Boscardin Dias | 6-3 6-1 |