De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Pune - 2020 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Pune - 2020 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

India

Volledige uitslagen

Pune 2020

IndiaIndia - Pune - 1 Februari 2020 - 9 Februari 2020 - Hardcourt


Finale

9 Feb - 12h40Jirí VeselýverslaatEgor Gerasimov7-6 5-7 6-3


Halve Finale

8 Feb - 16h00Egor GerasimovverslaatJames Duckworth7-6 6-4
8 Feb - 12h35Jirí VeselýverslaatRicardas Berankis6-7 7-6 7-6


Kwartfinales

7 Feb - 16h25James DuckworthverslaatRoberto Marcora6-3 7-6
7 Feb - 18h10Egor GerasimovverslaatSoon Woo Kwon4-6 7-6 6-4
7 Feb - 11h10Jirí VeselýverslaatIlya Ivashka2-6 6-1 7-6
7 Feb - 13h55Ricardas BerankisverslaatYuichi Sugita4-6 7-6 6-2


Achtste finales

6 Feb - 16h15Roberto MarcoraverslaatBenoît Paire6-4 6-4
6 Feb - 11h10James DuckworthverslaatTaro Daniel6-7 7-6 6-3
6 Feb - 14h20Soon Woo KwonverslaatPrajnesh Gunneswaran6-3 7-6
6 Feb - 14h00Egor GerasimovverslaatNikola Milojevic2-6 6-3 6-2
Jirí VeselýverslaatSalvatore Caruso7-6 6-4
5 Feb - 15h00Ilya IvashkaverslaatStefano Travaglia7-6 7-6
Yuichi SugitaverslaatViktor Troickiw.o.
Ricardas BerankisverslaatCedrik-Marcel Stebe7-6 6-1


1/16de finales

Benoît Paire Bye
4 Feb - 11h05Roberto MarcoraverslaatLukas Rosol6-3 6-2
5 Feb - 13h05Taro DanielverslaatSasi Kumar Mukund6-2 7-6
4 Feb - 11h05James DuckworthverslaatPeter Gojowczyk7-6 6-4
Soon Woo Kwon Bye
4 Feb - 14h15Prajnesh GunneswaranverslaatYannick Maden7-6 7-6
4 Feb - 12h20Nikola MilojevicverslaatAntoine Hoang7-6 6-4
4 Feb - 11h05Egor GerasimovverslaatPaolo Lorenzi6-2 6-3
3 Feb - 16h35Salvatore CarusoverslaatRamkumar Ramanathan3-6 6-4 7-5
4 Feb - 12h45Jirí VeselýverslaatArjun Kadhe6-2 6-4
4 Feb - 12h35Ilya IvashkaverslaatEvgeny Donskoy6-3 6-2
Stefano Travaglia Bye
3 Feb - 12h30Yuichi SugitaverslaatThomas Fabbiano6-3 6-0
3 Feb - 14h00Viktor TroickiverslaatSumit Nagal6-2 6-7 6-1
3 Feb - 11h10Cedrik-Marcel StebeverslaatIvo Karlovic6-3 6-4
Ricardas Berankis Bye


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

2 Feb - 10h35Lukas RosolverslaatMatthew Ebden6-2 7-5
2 Feb - 10h35Roberto MarcoraverslaatBlaz Rola6-4 7-6
2 Feb - 12h15Viktor TroickiverslaatEvgeny Karlovskiy6-2 6-4
2 Feb - 11h55Nikola MilojevicverslaatRobin Haase6-3 6-3


Kwalificaties - Eerste ronde

1 Feb - 10h35Matthew EbdenverslaatZhizhen Zhang6-3 6-2
1 Feb - 13h55Lukas RosolverslaatErnests Gulbis6-4 6-4
1 Feb - 10h35Blaz RolaverslaatMalek Jaziri6-7 7-6 7-6
1 Feb - 10h35Roberto MarcoraverslaatFilippo Baldi6-3 6-2
1 Feb - 12h00Evgeny KarlovskiyverslaatAslan Karatsev4-6 6-4 6-4
1 Feb - 14h30Viktor TroickiverslaatNicola Kuhn6-1 6-4
1 Feb - 15h15Nikola MilojevicverslaatSaketh Myneni6-3 6-2
1 Feb - 11h50Robin HaaseverslaatFrederico Ferreira Silva3-6 7-6 6-4

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden