De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - Moskou - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Rusland

Volledige uitslagen

Moskou 2019

RuslandRusland - 12 Oktober 2019 - 20 Oktober 2019 - Indoor


Finale

20 Okt - 16h35Andrey RublevverslaatAdrian Mannarino6-4 6-0


Halve Finale

19 Okt - 19h25Andrey RublevverslaatMarin Cilic7-5 6-4
19 Okt - 17h20Adrian MannarinoverslaatAndreas Seppi6-3 6-4


Kwartfinales

18 Okt - 20h35Andrey RublevverslaatNikola Milojevic6-2 6-3
18 Okt - 17h30Marin CilicverslaatJérémy Chardy6-4 4-6 7-6
18 Okt - 12h40Adrian MannarinoverslaatDusan Lajovic7-6 6-1
18 Okt - 15h40Andreas SeppiverslaatKaren Khachanov3-6 6-3 6-3


Achtste finales

17 Okt - 15h05Nikola MilojevicverslaatAlen Avidzba7-5 6-0
17 Okt - 16h45Andrey RublevverslaatEgor Gerasimov7-6 6-7 6-2
17 Okt - 21h50Marin CilicverslaatIvo Karlovic6-1 7-6
17 Okt - 18h55Jérémy ChardyverslaatMiomir Kecmanovic6-3 6-4
16 Okt - 13h40Adrian MannarinoverslaatMikhail Kukushkin7-6 6-2
16 Okt - 15h50Dusan LajovicverslaatLukas Rosol6-4 6-7 6-3
16 Okt - 11h40Andreas SeppiverslaatRoberto Carballés Baena5-7 6-1 6-3
16 Okt - 18h00Karen KhachanovverslaatPhilipp Kohlschreiber3-6 6-3 7-6


1/16de finales

Nikola Milojevic Bye
16 Okt - 11h45Alen AvidzbaverslaatAlibek Kachmazov6-1 4-6 6-1
16 Okt - 10h10Egor GerasimovverslaatThomas Fabbiano6-3 6-4
15 Okt - 17h40Andrey RublevverslaatAlexander Bublik6-1 3-6 6-4
Marin Cilic Bye
15 Okt - 16h25Ivo KarlovicverslaatAljaz Bedene6-4 6-7 7-6
15 Okt - 14h55Jérémy ChardyverslaatNicolás Jarry6-4 6-2
15 Okt - 10h10Miomir KecmanovicverslaatArtem Dubrivnyy6-1 7-5
14 Okt - 21h15Adrian MannarinoverslaatDamir Dzumhur7-6 6-0
15 Okt - 11h40Mikhail KukushkinverslaatEvgeny Donskoy6-4 6-3
14 Okt - 17h05Lukas RosolverslaatJuan Ignacio Londero6-7 7-6 6-3
Dusan Lajovic Bye
14 Okt - 14h05Andreas SeppiverslaatCristian Garín3-6 7-6 7-6
15 Okt - 10h10Roberto Carballés BaenaverslaatRicardas Berankis6-2 4-6 6-3
15 Okt - 13h05Philipp KohlschreiberverslaatPierre-Hugues Herbert6-3 7-6
Karen Khachanov Bye


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

13 Okt - 11h05Egor GerasimovverslaatRudolf Molleker6-3 4-6 6-3
13 Okt - 14h55Damir DzumhurverslaatSebastian Ofner6-2 6-2
13 Okt - 13h20Artem DubrivnyyverslaatFilip Horansky6-4 7-5
13 Okt - 13h05Lukas RosolverslaatNikola Milojevic7-5 6-7 6-3


Kwalificaties - Eerste ronde

12 Okt - 12h25Egor GerasimovverslaatElliot Benchetrit6-0 6-3
12 Okt - 10h30Rudolf MollekerverslaatMaxime Janvier4-6 6-1 6-3
12 Okt - 16h55Damir DzumhurverslaatAlexey Vatutin6-4 6-3
12 Okt - 15h00Sebastian OfnerverslaatMirza Basic7-6 3-6 6-3
12 Okt - 11h45Artem DubrivnyyverslaatIlya Ivashka5-7 6-2 6-2
12 Okt - 13h55Filip HoranskyverslaatEvgeny Karlovskiy4-6 6-3 6-0
12 Okt - 15h30Lukas RosolverslaatRoman Safiullin6-3 6-4
12 Okt - 13h30Nikola MilojevicverslaatRoberto Marcora6-3 6-3

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden