De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Metz - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Metz - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Volledige uitslagen

Metz 2021

FrankrijkFrankrijk - 19 September 2021 - 26 September 2021 - Indoor


Finale

26 Sep - 15h40Hubert HurkaczverslaatPablo Carreño Busta7-6 6-3


Halve Finale

25 Sep - 14h10Hubert HurkaczverslaatPeter Gojowczyk6-4 7-6
25 Sep - 16h05Pablo Carreño BustaverslaatGaël Monfils7-5 7-6


Kwartfinales

24 Sep - 14h10Peter GojowczykverslaatMarcos Giron3-6 6-1 6-3
24 Sep - 15h55Hubert HurkaczverslaatAndrew Murray7-6 6-3
24 Sep - 18h05Gaël MonfilsverslaatNikoloz Basilashvili6-3 6-3
24 Sep - 19h35Pablo Carreño BustaverslaatHolger Vitus Nodskov Rune6-4 3-6 6-4


Achtste finales

23 Sep - 15h50Hubert HurkaczverslaatLucas Pouille6-2 6-3
22 Sep - 18h55Andrew MurrayverslaatVasek Pospisil6-3 6-3
23 Sep - 14h05Marcos GironverslaatAlex De Minaur7-5 7-6
23 Sep - 14h10Peter GojowczykverslaatKaren Khachanov6-3 7-6
23 Sep - 20h00Nikoloz BasilashviliverslaatAlejandro Davidovich Fokina0-6 6-4 7-6
23 Sep - 18h05Gaël MonfilsverslaatPhilipp Kohlschreiber7-6 6-4
Holger Vitus Nodskov RuneverslaatLorenzo Sonego6-7 6-4 6-4
22 Sep - 20h40Pablo Carreño BustaverslaatMikael Ymer7-5 6-2


1/16de finales

Hubert Hurkacz Bye
22 Sep - 16h30Lucas PouilleverslaatBrayden Schnur3-6 6-4 6-4
20 Sep - 18h05Vasek PospisilverslaatGrégoire Barrère6-3 6-4
21 Sep - 18h15Andrew MurrayverslaatUgo Humbert4-6 6-3 6-2
Alex De Minaur Bye
21 Sep - 11h05Marcos GironverslaatArthur Rinderknech3-6 7-6 6-4
22 Sep - 14h10Peter GojowczykverslaatAntoine Hoang6-2 3-6 6-4
21 Sep - 13h40Karen KhachanovverslaatAlexandre Muller4-6 6-1 6-3
20 Sep - 19h55Nikoloz BasilashviliverslaatGianluca Mager6-3 7-6
21 Sep - 16h00Alejandro Davidovich FokinaverslaatGilles Simon6-7 7-6 6-2
21 Sep - 13h00Philipp KohlschreiberverslaatMarco Cecchinato7-6 6-3
Gaël Monfils Bye
20 Sep - 16h10Lorenzo SonegoverslaatMarton Fucsovics6-3 6-2
21 Sep - 15h00Holger Vitus Nodskov RuneverslaatBernabe Zapata Miralles6-0 6-0
21 Sep - 11h10Mikael YmerverslaatJan-Lennard Struff7-5 6-3
Pablo Carreño Busta Bye


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

20 Sep - 11h05Brayden SchnurverslaatHarold Mayot6-4 6-1
20 Sep - 11h10Peter GojowczykverslaatAntoine Hoang6-4 4-6 6-2
20 Sep - 12h40Alexandre MullerverslaatBernabe Zapata Miralles7-6 4-6 6-0
20 Sep - 13h40Holger Vitus Nodskov RuneverslaatPhilipp Kohlschreiber5-7 6-3 7-5


Kwalificaties - Eerste ronde

19 Sep - 10h30Harold MayotverslaatFederico Gaio6-7 7-5 6-4
19 Sep - 10h30Antoine HoangverslaatYannick Maden6-2 6-4
19 Sep - 12h00Brayden SchnurverslaatRoberto Marcora3-6 6-4 6-2
19 Sep - 13h50Peter GojowczykverslaatLuca Van Assche6-2 6-3
19 Sep - 14h30Holger Vitus Nodskov RuneverslaatThomas Fabbiano3-6 6-3 6-4
19 Sep - 15h15Alexandre MullerverslaatQuentin Halys3-6 6-3 6-4
19 Sep - 16h45Bernabe Zapata MirallesverslaatAlejandro Tabilo3-6 6-4 6-1
19 Sep - 16h55Philipp KohlschreiberverslaatDenis Istomin7-5 6-3

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden