De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Lyon - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Lyon - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Volledige uitslagen

Lyon 2019

FrankrijkFrankrijk - 18 Mei 2019 - 26 Mei 2019 - Indoor


Finale

25 Mei - 14h40Benoît PaireverslaatFélix Auger-Aliassime6-4 6-3


Halve Finale

24 Mei - 16h00Félix Auger-AliassimeverslaatNikoloz Basilashvili2-6 7-6 6-4
24 Mei - 14h40Benoît PaireverslaatTaylor Fritz6-4 6-2


Kwartfinales

23 Mei - 15h40Nikoloz BasilashviliverslaatJo-Wilfried Tsonga6-4 6-4
23 Mei - 17h55Félix Auger-AliassimeverslaatSteve Johnson6-4 2-6 6-4
23 Mei - 13h30Benoît PaireverslaatDenis Shapovalov6-3 4-6 7-6
23 Mei - 11h10Taylor FritzverslaatRoberto Bautista Agut6-7 6-3 6-4


Achtste finales

22 Mei - 19h15Nikoloz BasilashviliverslaatTristan Lamasine7-5 7-5
22 Mei - 16h20Jo-Wilfried TsongaverslaatSteven Diez3-6 7-6 6-3
21 Mei - 19h00Félix Auger-AliassimeverslaatJohn Millman7-6 7-5
21 Mei - 15h55Steve JohnsonverslaatPierre-Hugues Herbert7-6 5-7 6-1
22 Mei - 11h10Benoît PaireverslaatPablo Cuevas6-4 6-3
22 Mei - 11h10Denis ShapovalovverslaatUgo Humbert2-6 7-6 6-2
22 Mei - 12h45Taylor FritzverslaatRichard Gasquetw.o.
22 Mei - 13h40Roberto Bautista AgutverslaatCorentin Moutet4-6 6-4 6-3


1/16de finales

Nikoloz Basilashvili Bye
20 Mei - 13h15Tristan LamasineverslaatJannik Sinner6-0 7-6
20 Mei - 13h40Steven DiezverslaatBernard Tomic6-4 4-1 ab.
19 Mei - 16h05Jo-Wilfried TsongaverslaatDusan Lajovic7-6 6-4
Félix Auger-Aliassime Bye
19 Mei - 14h40John MillmanverslaatPablo Andújar6-1 6-3
20 Mei - 11h15Steve JohnsonverslaatLloyd Harris6-2 7-6
20 Mei - 13h10Pierre-Hugues HerbertverslaatJérémy Chardy6-2 7-5
21 Mei - 11h15Pablo CuevasverslaatHubert Hurkacz6-4 6-4
21 Mei - 13h35Benoît PaireverslaatMackenzie McDonald3-6 7-6 6-1
20 Mei - 11h10Ugo HumbertverslaatCameron Norrie6-1 6-3
Denis Shapovalov Bye
20 Mei - 17h55Richard GasquetverslaatMaxime Janvier6-7 6-2 7-6
20 Mei - 14h40Taylor FritzverslaatJirí Veselý7-5 7-6
21 Mei - 11h10Corentin MoutetverslaatReilly Opelka6-3 2-6 7-6
Roberto Bautista Agut Bye


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

19 Mei - 10h10Maxime JanvierverslaatLloyd Harris6-1 6-4
19 Mei - 10h10Jannik SinnerverslaatTristan Lamasine6-4 6-3
19 Mei - 10h10Jirí VeselýverslaatGrégoire Barrere3-6 6-3 6-2
19 Mei - 12h10Steven DiezverslaatQuentin Halys6-2 3-6 6-3


Kwalificaties - Eerste ronde

18 Mei - 11h50Lloyd HarrisverslaatKenny De Schepper3-6 6-3 6-2
18 Mei - 12h05Maxime JanvierverslaatGuilherme Clezar7-5 4-6 6-4
18 Mei - 10h10Tristan LamasineverslaatAlexander Bublik6-2 2-6 7-5
18 Mei - 10h10Jannik SinnerverslaatAntoine Hoang6-4 5-7 6-1
18 Mei - 10h10Jirí VeselýverslaatNicola Kuhn6-4 6-4
18 Mei - 12h30Grégoire BarrereverslaatHugo Grenier6-7 6-4 7-6
18 Mei - 14h35Steven DiezverslaatAlexei Popyrin6-4 3-6 7-5
18 Mei - 15h25Quentin HalysverslaatMario Vilella Martinez7-6 6-2

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden