De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - Gstaad - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Zwitserland

Volledige uitslagen

Gstaad 2019

ZwitserlandZwitserland - 20 Juli 2019 - 28 Juli 2019 - Gravel


Finale

28 Jul - 15h50Albert Ramos ViñolasverslaatCedrik-Marcel Stebe6-3 6-2


Halve Finale

27 Jul - 14h10Cedrik-Marcel StebeverslaatJoão Sousa3-6 6-1 6-2
27 Jul - 11h10Albert Ramos ViñolasverslaatPablo Andújar7-6 6-4


Kwartfinales

26 Jul - 14h45João SousaverslaatRoberto Bautista Agut4-6 6-3 7-5
27 Jul - 10h00Cedrik-Marcel StebeverslaatThomas Fabbiano6-4 2-6 6-4
26 Jul - 12h20Pablo AndújarverslaatDusan Lajovic7-6 6-4
26 Jul - 10h40Albert Ramos ViñolasverslaatRoberto Carballés Baena6-2 6-1


Achtste finales

25 Jul - 17h55Roberto Bautista AgutverslaatJaume Antoni Munar Clar7-6 6-4
25 Jul - 16h00João SousaverslaatGian Marco Moroni6-4 6-4
24 Jul - 15h10Thomas FabbianoverslaatLorenzo Sonego7-6 3-6 6-1
24 Jul - 14h05Cedrik-Marcel StebeverslaatJirí Veselý7-6 4-6 6-3
25 Jul - 10h40Pablo AndújarverslaatTaro Daniel6-1 3-6 7-6
25 Jul - 13h20Dusan LajovicverslaatDenis Istomin6-4 6-7 7-6
24 Jul - 12h45Roberto Carballés BaenaverslaatStefano Travaglia6-2 6-4
24 Jul - 17h30Albert Ramos ViñolasverslaatFernando Verdasco6-4 7-6


1/16de finales

Roberto Bautista Agut Bye
23 Jul - 10h35Jaume Antoni Munar ClarverslaatMalek Jaziri5-7 6-3 6-4
23 Jul - 10h40Gian Marco MoroniverslaatTommy Robredo6-2 6-2
23 Jul - 12h15João SousaverslaatSteve Darcis6-4 6-4
Lorenzo Sonego Bye
22 Jul - 17h30Thomas FabbianoverslaatSandro Ehrat6-4 7-5
22 Jul - 12h50Jirí VeselýverslaatErnests Gulbis7-5 7-5
22 Jul - 12h10Cedrik-Marcel StebeverslaatCorentin Moutet6-4 6-4
22 Jul - 15h10Pablo AndújarverslaatDennis Novak6-1 3-6 6-3
23 Jul - 13h00Taro DanielverslaatFilippo Baldi6-4 6-4
23 Jul - 17h30Denis IstominverslaatMarc-Andrea Hüsler6-3 7-6
Dusan Lajovic Bye
22 Jul - 14h40Roberto Carballés BaenaverslaatPaolo Lorenzi6-7 6-3 6-2
22 Jul - 17h30Stefano TravagliaverslaatDaniel Elahi Galan Riveros7-6 6-3
23 Jul - 15h10Albert Ramos ViñolasverslaatHenri Laaksonen6-0 6-3
Fernando Verdasco Bye


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

21 Jul - 11h10Daniel Elahi Galan RiverosverslaatJakub Paul6-1 2-6 7-6
21 Jul - 12h35David NovakverslaatViktor Galovic6-3 6-3
21 Jul - 13h20Filippo BaldiverslaatGuillermo Garcia-Lopez4-6 7-6 6-2
21 Jul - 11h10Gian Marco MoroniverslaatMarco Trungelliti6-3 6-2


Kwalificaties - Eerste ronde

Jakub Paul Bye
20 Jul - 13h50Daniel Elahi Galan RiverosverslaatElliot Benchetrit6-2 7-5
20 Jul - 12h40David NovakverslaatStéphane Robert6-3 6-2
20 Jul - 13h30Viktor GalovicverslaatStefano Napolitano6-3 6-4
20 Jul - 15h15Filippo BaldiverslaatJohan Nikles7-5 6-3
20 Jul - 15h05Guillermo Garcia-LopezverslaatGonzalo Escobar6-1 6-2
20 Jul - 11h10Marco TrungellitiverslaatRaphael Baltensperger4-6 6-3 7-5
20 Jul - 11h10Gian Marco MoroniverslaatLuca Margaroli6-3 6-4

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden