De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Budapest - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Budapest - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Hongarije

Volledige uitslagen

Budapest 2019

HongarijeHongarije - Budapest - 20 April 2019 - 28 April 2019 - Gravel


Finale

28 Apr - 15h10Matteo BerrettiniverslaatFilip Krajinovic4-6 6-3 6-1


Halve Finale

27 Apr - 15h40Matteo BerrettiniverslaatLaslo Djere6-4 6-2
27 Apr - 14h10Filip KrajinovicverslaatPierre-Hugues Herbert6-2 6-2


Kwartfinales

26 Apr - 15h10Matteo BerrettiniverslaatPablo Cuevas6-3 1-6 6-3
26 Apr - 17h30Laslo DjereverslaatNikoloz Basilashvili3-6 6-2 5-3
26 Apr - 13h30Pierre-Hugues HerbertverslaatAttila Balázs6-3 6-4
26 Apr - 11h10Filip KrajinovicverslaatBorna Coric6-4 7-5


Achtste finales

25 Apr - 15h35Pablo CuevasverslaatMarin Cilic5-7 7-6 7-6
25 Apr - 13h20Matteo BerrettiniverslaatAljaz Bedene7-6 6-2
25 Apr - 15h20Nikoloz BasilashviliverslaatPeter Gojowczyk6-3 0-6 6-3
25 Apr - 19h10Laslo DjereverslaatJannik Sinner6-3 6-1
24 Apr - 15h40Attila BalázsverslaatJohn Millman6-4 2-6 6-2
24 Apr - 18h10Pierre-Hugues HerbertverslaatMatthias Bachinger7-5 6-2
25 Apr - 11h10Filip KrajinovicverslaatRadu Albot7-5 6-4
25 Apr - 13h10Borna CoricverslaatRobin Haase6-3 4-6 6-4


1/16de finales

Marin Cilic Bye
24 Apr - 11h10Pablo CuevasverslaatYannick Maden6-3 3-6 6-4
22 Apr - 13h00Aljaz BedeneverslaatBernard Tomic7-6 6-4
22 Apr - 11h10Matteo BerrettiniverslaatMikhail Kukushkin6-4 6-4
Nikoloz Basilashvili Bye
23 Apr - 11h10Peter GojowczykverslaatLloyd Harris7-5 6-4
24 Apr - 13h35Jannik SinnerverslaatMate Valkusz6-2 0-6 6-4
23 Apr - 17h00Laslo DjereverslaatErnests Gulbis6-4 6-7 7-6
23 Apr - 11h05John MillmanverslaatMiomir Kecmanovic6-1 6-2
23 Apr - 13h55Attila BalázsverslaatHubert Hurkacz6-3 6-4
23 Apr - 11h10Pierre-Hugues HerbertverslaatEgor Gerasimov6-3 6-2
Matthias Bachinger Bye
22 Apr - 18h05Radu AlbotverslaatSergiy Stakhovsky7-5 6-4
22 Apr - 15h05Filip KrajinovicverslaatAndreas Seppi6-2 6-7 7-5
23 Apr - 13h55Robin HaaseverslaatThomas Fabbiano6-7 6-3 6-2
Borna Coric Bye


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

21 Apr - 11h10Miomir KecmanovicverslaatSergiy Stakhovsky6-4 6-4
21 Apr - 12h50Lloyd HarrisverslaatMatthias Bachinger7-5 6-4
21 Apr - 14h40Filip KrajinovicverslaatEgor Gerasimov7-6 6-1
21 Apr - 12h10Yannick MadenverslaatJannik Sinner6-3 6-4


Kwalificaties - Eerste ronde

20 Apr - 10h40Miomir KecmanovicverslaatAlessandro Giannessi6-3 6-4
20 Apr - 10h40Sergiy StakhovskyverslaatDaniel Brands7-5 6-1
20 Apr - 16h10Lloyd HarrisverslaatDaniel Gimeno-Traver7-6 6-3
20 Apr - 13h40Matthias BachingerverslaatFilip Horansky6-1 6-4
20 Apr - 16h30Filip KrajinovicverslaatRoberto Marcora7-5 6-2
20 Apr - 15h05Egor GerasimovverslaatFilippo Baldi6-3 6-2
20 Apr - 12h10Yannick MadenverslaatZsombor Piros6-4 1-6 6-3
20 Apr - 12h30Jannik SinnerverslaatLukas Rosol6-2 3-0

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden