De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Bois-le-Duc - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Bois-le-Duc - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Nederland

Volledige uitslagen

Bois-le-Duc 2018

NederlandNederland - s-Hertogenbosch - 9 Juni 2018 - 17 Juni 2018 - Gras


Finale

17 Jun - 14h50Richard GasquetverslaatJérémy Chardy6-3 7-6


Halve Finale

16 Jun - 16h45Richard GasquetverslaatBernard Tomic6-4 6-7 6-2
16 Jun - 18h45Jérémy ChardyverslaatMatthew Ebden6-4 7-5


Kwartfinales

15 Jun - 11h05Jérémy ChardyverslaatMackenzie McDonald6-4 4-6 7-6
15 Jun - 12h10Matthew EbdenverslaatMarius Copil6-3 6-3
15 Jun - 15h05Bernard TomicverslaatFernando Verdasco6-4 7-6
15 Jun - 16h45Richard GasquetverslaatStefanos Tsitsipas7-6 7-6


Achtste finales

13 Jun - 11h10Marius CopilverslaatYuichi Sugita7-5 4-6 6-4
13 Jun - 15h15Bernard TomicverslaatRobin Haase6-3 7-5
13 Jun - 15h15Matthew EbdenverslaatGilles Müller6-3 7-5
13 Jun - 16h45Fernando VerdascoverslaatDaniil Medvedev6-4 6-1
14 Jun - 11h10Richard GasquetverslaatEvgeny Donskoy6-2 6-2
14 Jun - 12h50Stefanos TsitsipasverslaatMalek Jaziri4-6 7-6 6-2
14 Jun - 12h55Jérémy ChardyverslaatAdrian Mannarino6-4 6-4
14 Jun - 16h20Mackenzie McDonaldverslaatAlex Bolt6-4 7-5


1/16de finales

Adrian Mannarino Bye
12 Jun - 15h50Jérémy ChardyverslaatGuillermo Garcia-Lopez6-4 6-7 7-6
12 Jun - 15h25Alex BoltverslaatVasek Pospisil4-6 7-6 6-2
12 Jun - 14h05Mackenzie McDonaldverslaatAndreas Seppi6-4 6-2
Gilles Müller Bye
12 Jun - 12h45Matthew EbdenverslaatTim Smyczek6-2 6-3
11 Jun - 14h20Marius CopilverslaatAljaz Bedene6-7 7-6 6-3
11 Jun - 11h10Yuichi SugitaverslaatNikoloz Basilashvili6-3 6-2
11 Jun - 14h50Robin HaaseverslaatIvo Karlovic7-6 6-7 6-3
12 Jun - 11h10Bernard TomicverslaatKevin King6-4 6-2
11 Jun - 17h00Daniil MedvedevverslaatYuki Bhambri6-4 6-1
Fernando Verdasco Bye
12 Jun - 12h40Stefanos TsitsipasverslaatJohn-Patrick Smith3-6 6-3 6-4
12 Jun - 13h10Malek JaziriverslaatMax Purcell6-2 6-3
12 Jun - 11h10Evgeny DonskoyverslaatFranko Skugor6-3 6-2
Richard Gasquet Bye


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

10 Jun - 11h15Franko SkugorverslaatKevin King7-6 6-3
10 Jun - 13h05Alex BoltverslaatMiliaan Niesten6-3 6-3
10 Jun - 13h10Max PurcellverslaatJohn-Patrick Smith6-4 7-6
10 Jun - 15h40Bernard TomicverslaatTim Smyczek6-4 6-2


Kwalificaties - Eerste ronde

9 Jun - 10h40John-Patrick SmithverslaatBjorn Fratangelo6-3 7-6
9 Jun - 10h40Franko SkugorverslaatJordan Thompson6-2 0-0 ab.
9 Jun - 10h45Kevin KingverslaatDennis Novikov7-6 6-2
9 Jun - 12h15Max PurcellverslaatBradley Klahn6-2 6-2
9 Jun - 12h20Miliaan NiestenverslaatDonald Young6-4 6-2
9 Jun - 12h55Bernard TomicverslaatDustin Brown6-4 7-6
9 Jun - 13h45Alex BoltverslaatBotic Van De Zandschulp6-3 5-7 7-6
9 Jun - 16h00Tim SmyczekverslaatBernabe Zapata Miralles7-6 6-3

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden