De site voor alle sporten

Menu
Tennis - 's-Hertogenbosch - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - 's-Hertogenbosch - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Nederland

Volledige uitslagen

's-Hertogenbosch 2019

NederlandNederland - 8 Juni 2019 - 16 Juni 2019 - Gras


Finale

16 Jun - 15h20Adrian MannarinoverslaatJordan Thompson7-6 6-3


Halve Finale

16 Jun - 11h05Jordan ThompsonverslaatRichard Gasquet7-5 6-3
16 Jun - 11h10Adrian MannarinoverslaatBorna Coric4-6 6-3 7-6


Kwartfinales

14 Jun - 11h45Borna CoricverslaatCristian Garín6-7 6-3 7-6
14 Jun - 14h55Adrian MannarinoverslaatDavid Goffin4-6 7-5 6-3
14 Jun - 16h30Jordan ThompsonverslaatAlex De Minaur4-6 6-2 6-3
14 Jun - 18h40Richard GasquetverslaatNicolás Jarry7-6 6-4


Achtste finales

12 Jun - 16h40Jordan ThompsonverslaatFrances Tiafoe6-3 6-2
12 Jun - 17h55Borna CoricverslaatTaylor Fritz4-6 6-3 6-3
12 Jun - 18h00Alex De MinaurverslaatAndreas Seppi7-5 6-3
13 Jun - 11h10David GoffinverslaatPierre-Hugues Herbert6-3 7-5
13 Jun - 12h55Cristian GarínverslaatRobin Haase7-5 7-5
13 Jun - 13h55Nicolás JarryverslaatStefanos Tsitsipas6-4 3-6 6-4
13 Jun - 14h10Adrian MannarinoverslaatFernando Verdasco1-6 6-3 6-4
14 Jun - 12h15Richard GasquetverslaatMikhail Kukushkin6-4 6-3


1/16de finales

Stefanos Tsitsipas Bye
11 Jun - 11h10Nicolás JarryverslaatJannik Sinner7-6 6-3
11 Jun - 16h55Mikhail KukushkinverslaatLorenzo Sonego5-7 6-4 6-4
11 Jun - 11h10Richard GasquetverslaatAljaz Bedene6-7 7-6 6-4
Alex De Minaur Bye
11 Jun - 12h50Andreas SeppiverslaatThomas Fabbiano7-6 7-5
10 Jun - 14h20Jordan ThompsonverslaatTommy Paul3-6 6-1 6-4
10 Jun - 19h05Frances TiafoeverslaatJoão Sousa6-2 7-6
11 Jun - 13h55David GoffinverslaatAlejandro Davidovich Fokina6-0 6-2
11 Jun - 16h20Pierre-Hugues HerbertverslaatMatthew Ebden6-4 7-5
11 Jun - 15h05Adrian MannarinoverslaatThiemo De Bakker6-2 6-1
Fernando Verdasco Bye
10 Jun - 12h50Cristian GarínverslaatSalvatore Caruso6-1 6-4
10 Jun - 16h10Robin HaaseverslaatUgo Humbert5-7 7-6 7-6
10 Jun - 11h10Taylor FritzverslaatJurij Rodionov7-6 6-4
Borna Coric Bye


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

9 Jun - 11h15Salvatore CarusoverslaatMarcos Giron6-3 3-6 6-3
9 Jun - 12h35Jannik SinnerverslaatThomas Fabbiano6-4 6-2
9 Jun - 13h40Tommy PaulverslaatDaniel Brands7-5 6-4
9 Jun - 15h45Alejandro Davidovich FokinaverslaatAndrea Arnaboldi7-6 7-5


Kwalificaties - Eerste ronde

8 Jun - 11h10Thomas FabbianoverslaatEmil Ruusuvuori4-6 6-3 6-1
8 Jun - 11h10Salvatore CarusoverslaatFilip Horansky6-3 6-2
8 Jun - 11h15Jannik SinnerverslaatLukas Lacko6-7 7-6 6-2
8 Jun - 12h30Marcos GironverslaatJason Jung6-2 5-7 6-2
8 Jun - 15h40Daniel BrandsverslaatAlex Bolt6-4 6-2
8 Jun - 16h30Alejandro Davidovich FokinaverslaatNicolas Mahut6-2 6-4
8 Jun - 16h55Tommy PaulverslaatEgor Gerasimov6-4 6-3
8 Jun - 18h45Andrea ArnaboldiverslaatBradley Klahn4-6 6-4 6-2

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden