De site voor alle sporten

Menu
 

Tafeltennis - WK Heren - Dubbel - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Hongarije

Volledige uitslagen

WK Heren - Dubbel 2019

HongarijeHongarije - Budapest - 21 April 2019 - 28 April 2019


Halve Finale

Tiago Apolonia
Joao Monteiro
tegenOvidiu Ionescu
Alvaro Robles
Long Ma
Chen Wang
tegenJingkun Liang
Gaoyuan Lin

Kwartfinales

25 Apr - 18h00Tiago Apolonia
Joao Monteiro
verslaatTimo Boll
Patrick Franziska
w.o.
25 Apr - 18h00Ovidiu Ionescu
Alvaro Robles
verslaatMattias Falck
Kristian Karlsson
4-0 (11-5, 11-7, 13-11, 11-9)
25 Apr - 18h00Long Ma
Chen Wang
verslaatYoung-sik Jung
Sang-su Lee
4-2 (7-11, 11-6, 11-5, 8-11, 11-6, 11-9)
25 Apr - 18h00Jingkun Liang
Gaoyuan Lin
verslaatKwan Kit Ho
Chun Ting Wong
4-0 (11-9, 14-12, 11-7, 11-3)

Achtste finales

24 Apr - 18h45Timo Boll
Patrick Franziska
verslaatTristan Flore
Emmanuel Lebesson
4-3 (11-9, 11-4, 11-8, 9-11, 7-11, 6-11, 11-8)
24 Apr - 18h45Tiago Apolonia
Joao Monteiro
verslaatNandor Ecseki
Adam Szudi
4-1 (9-11, 11-7, 11-2, 11-8, 11-4)
24 Apr - 18h45Ovidiu Ionescu
Alvaro Robles
verslaatJonathan Groth
Liam Pitchford
4-1 (11-7, 11-6, 11-9, 9-11, 11-8)
24 Apr - 18h45Mattias Falck
Kristian Karlsson
verslaatWoojin Jang
Ganghyeon Park
4-1 (11-9, 11-8, 6-11, 14-12, 11-5)
24 Apr - 18h45Young-sik Jung
Sang-su Lee
verslaatAlex Naumi
Benedek Olah
4-0 (11-9, 11-3, 11-9, 11-2)
24 Apr - 18h45Long Ma
Chen Wang
verslaatChien-an Chen
Chih-Yuan Chuang
4-0 (11-5, 11-6, 11-8, 12-10)
24 Apr - 18h45Jingkun Liang
Gaoyuan Lin
verslaatTomokazu Harimoto
Yuto Kizukuri
4-1 (11-6, 11-7, 13-11, 9-11, 11-2)
24 Apr - 18h45Kwan Kit Ho
Chun Ting Wong
verslaatYun-Ju Lin
Tai-Wei Wang
4-3 (12-10, 8-11, 11-3, 9-11, 11-7, 5-11, 11-9)

1/16de finales

23 Apr - 17h25Tristan Flore
Emmanuel Lebesson
verslaatMasataka Morizono
Yuya Oshima
4-3 (11-8, 7-11, 11-7, 13-15, 11-6, 6-11, 11-9)
23 Apr - 17h25Timo Boll
Patrick Franziska
verslaatMohamed El-Beiali
Ahmed Saleh
4-0 (11-7, 11-8, 11-9, 11-4)
23 Apr - 17h25Tiago Apolonia
Joao Monteiro
verslaatRobert Gardos
Daniel Habesohn
4-2 (11-9, 11-8, 7-11, 11-9, 9-11, 11-7)
23 Apr - 17h25Nandor Ecseki
Adam Szudi
verslaatEric Jouti
Gustavo Tsuboi
4-1 (5-11, 11-9, 11-4, 12-10, 11-7)
23 Apr - 17h25Ovidiu Ionescu
Alvaro Robles
verslaatMihai Bobocica
Niagol Stoyanov
4-1 (11-6, 9-11, 11-7, 11-5, 11-7)
23 Apr - 17h25Jonathan Groth
Liam Pitchford
verslaatRobin Devos
Cédric Nuytinck
4-1 (9-11, 11-9, 11-8, 11-7, 11-7)
23 Apr - 17h25Woojin Jang
Ganghyeon Park
verslaatAnton Kallberg
Truls Moregard
4-0 (11-8, 11-9, 11-6, 11-6)
23 Apr - 17h25Mattias Falck
Kristian Karlsson
verslaatZhe Yu Clarence Chew
Shao Feng Ethan Poh
4-0 (11-6, 11-4, 11-9, 11-9)
23 Apr - 17h25Young-sik Jung
Sang-su Lee
verslaatNicolas Burgos
Felipe Olivares
4-0 (12-10, 11-3, 11-4, 11-4)
23 Apr - 17h25Alex Naumi
Benedek Olah
verslaatCan Akkuzu
Alexandre Cassin
4-3 (7-11, 11-9, 8-11, 11-5, 11-9, 9-11, 11-5)
23 Apr - 17h25Long Ma
Chen Wang
verslaatSiu Hang Lam
Pak Nam Ng
4-0 (11-7, 11-8, 11-6, 11-8)
23 Apr - 17h25Chien-an Chen
Chih-Yuan Chuang
verslaatAlexander Valuch
Yang Wang
4-0 (11-5, 14-12, 11-4, 13-11)
23 Apr - 17h25Jingkun Liang
Gaoyuan Lin
verslaatPavel Platonov
Vladimir Samsonov
4-1 (11-5, 9-11, 13-11, 11-7, 11-8)
23 Apr - 17h25Tomokazu Harimoto
Yuto Kizukuri
verslaatAnders Lind
Tobias Rasmussen
4-0 (12-10, 11-4, 11-6, 11-7)
23 Apr - 17h25Yun-Ju Lin
Tai-Wei Wang
verslaatVitor Ishiy
Thiago Monteiro
4-1 (5-11, 11-9, 11-9, 11-8, 11-9)
23 Apr - 17h25Kwan Kit Ho
Chun Ting Wong
verslaatNima Alamian
Noshad Alamiyan
4-0 (12-10, 11-9, 11-5, 11-2)

Eerste ronde

22 Apr - 19h45Masataka Morizono
Yuya Oshima
verslaatTamas Lakatos
Bence Majoros
4-0 (11-6, 11-7, 11-6, 11-4)
22 Apr - 19h00Tristan Flore
Emmanuel Lebesson
verslaatEric Glod
Luka Mladenovic
4-1 (8-11, 11-4, 11-6, 11-6, 11-3)
22 Apr - 19h45Mohamed El-Beiali
Ahmed Saleh
verslaatKanak Jha
Victor Liu
4-3 (13-11, 14-12, 11-13, 8-11, 11-7, 8-11, 11-4)
22 Apr - 19h45Timo Boll
Patrick Franziska
verslaatQuadri Aruna
Olajide Omotayo
4-2 (13-11, 11-13, 6-11, 11-5, 11-2, 11-2)
22 Apr - 19h45Robert Gardos
Daniel Habesohn
verslaatMercedes Madrid
Ricardo Villa
4-2 (9-11, 9-11, 11-9, 11-8, 11-9, 11-7)
22 Apr - 19h45Tiago Apolonia
Joao Monteiro
verslaatPaul Drinkhall
Samuel Walker
4-0 (11-2, 11-9, 12-10, 11-2)
22 Apr - 19h45Eric Jouti
Gustavo Tsuboi
verslaatCecilio Correa
Josephine Medina
4-0 (11-9, 11-5, 11-8, 11-7)
22 Apr - 19h45Nandor Ecseki
Adam Szudi
verslaatGaston Alto
Horacio Cifuentes
4-2 (11-7, 8-11, 8-11, 11-4, 11-5, 11-7)
22 Apr - 19h45Ovidiu Ionescu
Alvaro Robles
verslaatVildan Gadiev
Kirill Skachkov
4-0 (13-11, 11-6, 11-5, 11-8)
22 Apr - 19h45Mihai Bobocica
Niagol Stoyanov
verslaatMarek Badowski
Patryk Zatowka
4-3 (16-14, 11-3, 11-13, 6-11, 11-7, 3-11, 11-8)
22 Apr - 19h45Robin Devos
Cédric Nuytinck
verslaatAndrei Putuntica
Vladislav Ursu
4-0 (11-9, 13-11, 11-4, 11-7)
22 Apr - 19h45Jonathan Groth
Liam Pitchford
verslaatDang Qiu
Bastian Steger
4-2 (3-11, 11-6, 11-7, 7-11, 11-9, 11-7)
22 Apr - 19h45Woojin Jang
Ganghyeon Park
verslaatKhalid Assar
Omar Assar
4-0 (11-6, 11-7, 11-5, 11-8)
22 Apr - 19h45Anton Kallberg
Truls Moregard
verslaatAli Alkhadrawi
Abdulaziz Bu Shulaybi
4-1 (8-11, 11-5, 14-12, 11-3, 11-9)
22 Apr - 19h45Zhe Yu Clarence Chew
Shao Feng Ethan Poh
verslaatAmalraj Anthony Arputharaj
Manav Vikash Thakkar
4-1 (6-11, 11-8, 11-8, 11-4, 11-5)
22 Apr - 19h45Mattias Falck
Kristian Karlsson
verslaatLubomir Jancarik
David Reitspies
4-0 (11-4, 11-2, 11-6, 11-8)
22 Apr - 19h45Young-sik Jung
Sang-su Lee
verslaatYu Song Ham
Kwang Won Ri
4-0 (11-6, 11-7, 11-4, 11-5)
22 Apr - 19h45Nicolas Burgos
Felipe Olivares
verslaatHeming Hu
Kane Townsend
4-0 (11-5, 11-7, 11-9, 11-6)
22 Apr - 19h45Alex Naumi
Benedek Olah
verslaatSamuel Kaluzny
Lubomir Pistej
4-1 (11-7, 8-11, 13-11, 11-3, 11-4)
22 Apr - 19h45Can Akkuzu
Alexandre Cassin
verslaatMartin Allegro
Florent Lambiet
4-3 (11-5, 2-11, 9-11, 11-7, 11-8, 2-11, 11-7)
22 Apr - 19h45Siu Hang Lam
Pak Nam Ng
verslaatCristian Pletea
Rares Sipos
4-0 (11-7, 13-11, 13-11, 11-7)
22 Apr - 19h45Long Ma
Chen Wang
verslaatTomas Polansky
Pavel Sirucek
4-1 (8-11, 15-13, 11-9, 11-3, 11-4)
22 Apr - 19h45Alexander Valuch
Yang Wang
verslaatMarcelo Aguirre
Alejandro Toranzos
4-2 (11-9, 8-11, 13-11, 11-1, 9-11, 11-9)
22 Apr - 19h45Chien-an Chen
Chih-Yuan Chuang
verslaatCsaba Andras
Patrik Juhasz
4-0 (11-6, 11-7, 11-4, 11-4)
22 Apr - 19h45Jingkun Liang
Gaoyuan Lin
verslaatOmri Ben Ari
Michael Tauber
4-1 (6-11, 11-2, 11-3, 11-6, 11-6)
22 Apr - 19h45Pavel Platonov
Vladimir Samsonov
verslaatGustavo Gomez
Juan Lamadrid
4-2 (12-14, 11-9, 11-3, 11-2, 8-11, 11-6)
22 Apr - 19h45Anders Lind
Tobias Rasmussen
verslaatPadasak Tanviriyavechakul
Supanut Wisutmaythangkoon
4-3 (5-11, 4-11, 9-11, 11-8, 11-9, 11-7, 12-10)
22 Apr - 19h00Tomokazu Harimoto
Yuto Kizukuri
verslaatDenis Ivonin
Vladimir Sidorenko
4-2 (12-10, 10-12, 11-8, 14-12, 7-11, 11-5)
22 Apr - 19h45Yun-Ju Lin
Tai-Wei Wang
verslaatKirill Gerassimenko
Andreas Levenko
4-1 (9-11, 11-5, 11-5, 17-15, 12-10)
22 Apr - 19h45Vitor Ishiy
Thiago Monteiro
verslaatTimur Kelbuganov
Denis Zholudev
4-1 (11-7, 15-13, 11-8, 8-11, 12-10)
22 Apr - 19h45Nima Alamian
Noshad Alamiyan
verslaatSharath Kamal Achanta
Sathiyan Gnanasekaran
4-2 (9-11, 11-6, 8-11, 11-4, 11-9, 11-9)
22 Apr - 19h45Kwan Kit Ho
Chun Ting Wong
verslaatMarko Jevtovic
Zsolt Peto
4-2 (11-2, 12-10, 11-4, 9-11, 8-11, 11-2)

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden