De site voor alle sporten

Menu
 

Tafeltennis - WK Dames - Dubbel - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Hongarije

Volledige uitslagen

WK Dames - Dubbel 2019

HongarijeHongarije - Budapest - 21 April 2019 - 28 April 2019


Finale

28 Apr - 14h30Yang Sun
Manyu Wang
verslaatHina Hayata
Mima Ito
4-2 (8-11, 3-11, 11-8, 11-3, 12-10, 11-8)


Halve Finale

27 Apr - 19h00Hina Hayata
Mima Ito
verslaatHonoka Hashimoto
Hitomi Sato
4-2 (11-9, 10-12, 14-16, 11-5, 11-5, 11-7)
27 Apr - 20h00Yang Sun
Manyu Wang
verslaatMeng Chen
Yuling Zhu
4-3 (11-3, 11-9, 9-11, 6-11, 11-6, 9-11, 11-5)


Kwartfinales

25 Apr - 19h00Hina Hayata
Mima Ito
verslaatHyo Sim Cha
Nam Hae Kim
4-1 (11-6, 11-8, 11-9, 9-11, 11-9)
25 Apr - 19h00Honoka Hashimoto
Hitomi Sato
verslaatHsien-Tzu Cheng
Hsing-Yin Liu
4-0 (11-9, 11-2, 11-8, 11-2)
25 Apr - 19h00Meng Chen
Yuling Zhu
verslaatHoi Kem Doo
Ho Ching Lee
4-0 (11-4, 11-4, 11-9, 11-6)
25 Apr - 19h00Yang Sun
Manyu Wang
verslaatJin Hyang Kim
Song I Kim
4-2 (11-8, 11-8, 9-11, 12-10, 2-11, 11-6)


Achtste finales

24 Apr - 18h00Hina Hayata
Mima Ito
verslaatSzu-yu Chen
I-Ching Cheng
4-0 (11-8, 11-7, 11-2, 11-8)
24 Apr - 18h00Hyo Sim Cha
Nam Hae Kim
verslaatElizabeta Samara
Bernadette-Cynthia Szöcs
4-1 (11-7, 12-10, 7-11, 11-9, 11-4)
24 Apr - 18h00Hsien-Tzu Cheng
Hsing-Yin Liu
verslaatChantal Mantz
Sabine Winter
4-1 (11-8, 9-11, 11-5, 11-4, 11-5)
24 Apr - 18h00Honoka Hashimoto
Hitomi Sato
verslaatJi-hee Jeon
Zion Lee
4-0 (11-9, 11-8, 12-10, 12-10)
24 Apr - 18h00Meng Chen
Yuling Zhu
verslaatQiangbing Li
Jia Wei Li
4-2 (8-11, 11-2, 7-11, 11-4, 11-3, 11-4)
24 Apr - 18h00Hoi Kem Doo
Ho Ching Lee
verslaatYousra Helmy
Dina Meshref
4-0 (11-6, 11-3, 11-5, 11-6)
24 Apr - 18h00Jin Hyang Kim
Song I Kim
verslaatWing Nam Ng
Wai Yam Minnie Soo
4-2 (12-10, 11-13, 11-7, 10-12, 11-4, 11-6)
24 Apr - 18h00Yang Sun
Manyu Wang
verslaatDora Madarasz
Szandra Pergel
4-1 (11-7, 11-8, 8-11, 12-10, 11-8)


1/16de finales

23 Apr - 16h40Hina Hayata
Mima Ito
verslaatMaria Xiao
Mo Zhang
4-1 (11-4, 10-12, 11-7, 11-9, 11-4)
23 Apr - 16h40Szu-yu Chen
I-Ching Cheng
verslaatKristin Lang
Nina Mittelham
4-2 (8-11, 11-9, 11-4, 11-7, 4-11, 11-4)
23 Apr - 16h40Hyo Sim Cha
Nam Hae Kim
verslaatOrawan Paranang
Suthasini Sawettabut
4-1 (11-8, 7-11, 11-8, 11-9, 11-5)
23 Apr - 16h40Elizabeta Samara
Bernadette-Cynthia Szöcs
verslaatAdriana Diaz
Melanie Diaz
4-2 (11-8, 3-11, 7-11, 11-9, 11-9, 11-8)
23 Apr - 16h40Chantal Mantz
Sabine Winter
verslaatBruna Takahashi
Andrea Todorovic
4-2 (10-12, 11-7, 11-4, 11-7, 8-11, 11-9)
23 Apr - 16h40Hsien-Tzu Cheng
Hsing-Yin Liu
verslaatChiara Colantoni
Giorgia Piccolin
4-0 (11-5, 11-5, 11-3, 11-9)
23 Apr - 16h40Ji-hee Jeon
Zion Lee
verslaatNatalia Bajor
Natalia Partyka
4-0 (11-8, 12-10, 11-8, 11-6)
23 Apr - 16h40Honoka Hashimoto
Hitomi Sato
verslaatManika Batra
Archana Girish Kamath
4-0 (11-3, 11-7, 11-7, 11-4)
23 Apr - 16h40Meng Chen
Yuling Zhu
verslaatSarah De Nutte
Xialian Ni
4-0 (11-3, 11-6, 11-5, 11-4)
23 Apr - 16h40Qiangbing Li
Jia Wei Li
verslaatMatilda Ekholm
Georgina Pota
4-1 (11-13, 11-9, 11-9, 11-9, 11-7)
23 Apr - 16h40Yousra Helmy
Dina Meshref
verslaatYang Wu
Lily Zhang
4-2 (11-7, 4-11, 3-11, 11-6, 14-12, 11-5)
23 Apr - 16h40Hoi Kem Doo
Ho Ching Lee
verslaatSarah Hanffou
Rachel Moret
4-0 (11-8, 11-8, 11-2, 11-5)
23 Apr - 16h40Wing Nam Ng
Wai Yam Minnie Soo
verslaatAdina Diaconu
Daniela Monteiro Dodean
4-3 (9-11, 10-12, 11-9, 3-11, 11-8, 12-10, 11-3)
23 Apr - 16h40Jin Hyang Kim
Song I Kim
verslaatYana Noskova
Sofia Polcanova
4-0 (11-9, 11-6, 11-6, 11-6)
23 Apr - 16h40Dora Madarasz
Szandra Pergel
verslaatPauline Chasselin
Laura Gasnier
4-3 (14-12, 7-11, 10-12, 8-11, 11-5, 11-5, 11-7)
23 Apr - 16h40Yang Sun
Manyu Wang
verslaatFarah Abdel-Aziz
Reem El-Eraky
4-0 (11-4, 13-11, 11-5, 11-6)


Eerste ronde

22 Apr - 19h45Hina Hayata
Mima Ito
verslaatKlara Cakol
Ivana Tubikanec
4-0 (11-6, 11-6, 11-9, 11-5)
22 Apr - 19h00Maria Xiao
Mo Zhang
verslaatSutirtha Mukherjee
Madhurika Patkar
4-1 (11-2, 6-11, 15-13, 11-8, 11-8)
22 Apr - 19h00Szu-yu Chen
I-Ching Cheng
verslaatMaria Malanina
Polina Mikhailova
4-0 (11-8, 11-7, 11-8, 11-9)
22 Apr - 19h00Kristin Lang
Nina Mittelham
verslaatJamila Laurenti
Debora Vivarelli
4-1 (11-5, 11-5, 11-3, 8-11, 11-6)
22 Apr - 19h00Hyo Sim Cha
Nam Hae Kim
verslaatRebekka Carlsen
Ilka Doval
4-0 (11-8, 11-4, 11-6, 11-3)
22 Apr - 19h00Orawan Paranang
Suthasini Sawettabut
verslaatAnna Kirichenko
Annika Lundstrom
4-0 (12-10, 11-3, 11-9, 11-4)
22 Apr - 19h00Adriana Diaz
Melanie Diaz
verslaatAuguste Melaikaite
Kornelija Riliskyte
4-1 (11-9, 11-9, 11-8, 9-11, 11-6)
22 Apr - 19h00Elizabeta Samara
Bernadette-Cynthia Szöcs
verslaatLin Gui
Jessica Yamada
4-0 (11-4, 11-3, 11-5, 11-7)
22 Apr - 19h00Bruna Takahashi
Andrea Todorovic
verslaatBarbora Balazova
Hana Matelova
4-3 (11-5, 11-9, 9-11, 11-3, 11-13, 6-11, 11-7)
22 Apr - 19h00Chantal Mantz
Sabine Winter
verslaatPaula Medina
Maria Perdomo
4-0 (11-0, 11-6, 12-10, 11-5)
22 Apr - 19h00Chiara Colantoni
Giorgia Piccolin
verslaatMichelle Bromley
Melissa Tapper
4-0 (11-5, 15-13, 11-9, 11-3)
22 Apr - 19h00Hsien-Tzu Cheng
Hsing-Yin Liu
verslaatMargo Degraef
Lisa Lung
4-0 (11-9, 11-5, 11-9, 11-4)
22 Apr - 19h00Ji-hee Jeon
Zion Lee
verslaatNanthana Komwong
Jinnipa Sawettabut
4-1 (11-7, 11-6, 7-11, 11-5, 11-8)
22 Apr - 19h00Natalia Bajor
Natalia Partyka
verslaatMahshid Ashtari
Neda Shahsavari
4-0 (11-7, 11-8, 11-4, 11-4)
22 Apr - 19h00Manika Batra
Archana Girish Kamath
verslaatKonstantina Paridi
Aikaterini Toliou
4-0 (11-5, 11-6, 11-6, 11-7)
22 Apr - 19h00Honoka Hashimoto
Hitomi Sato
verslaatNadezhda Bogdanova
Daria Trigolos
4-1 (6-11, 19-17, 11-9, 11-4, 11-3)
22 Apr - 19h00Meng Chen
Yuling Zhu
verslaatBelma Busatlic
Emina Hadziahmetovic
4-0 (11-3, 11-2, 11-3, 11-4)
22 Apr - 19h00Sarah De Nutte
Xialian Ni
verslaatIzabela Lupulesku
Sabina Surjan
4-2 (8-11, 11-7, 11-9, 11-3, 13-15, 11-7)
22 Apr - 19h00Qiangbing Li
Jia Wei Li
verslaatJia Liu
Amelie Solja
4-1 (11-7, 11-13, 11-5, 11-3, 11-7)
22 Apr - 19h00Matilda Ekholm
Georgina Pota
verslaatRui Xuan Goi
Xin Ru Wong
4-1 (11-13, 11-8, 11-7, 11-2, 11-4)
22 Apr - 19h00Yang Wu
Lily Zhang
verslaatTetyana Bilenko
Ganna Gaponova
4-1 (11-2, 11-9, 5-11, 11-4, 11-8)
22 Apr - 19h00Yousra Helmy
Dina Meshref
verslaatCamila Arguelles
Ana Codina
4-1 (6-11, 11-7, 11-4, 11-7, 12-10)
22 Apr - 19h00Sarah Hanffou
Rachel Moret
verslaatYe Lin
Wilson Zhang
4-1 (3-11, 11-6, 11-9, 11-8, 11-9)
22 Apr - 19h00Hoi Kem Doo
Ho Ching Lee
verslaatHyun Jin Choi
Eunchong Yoo
4-2 (11-8, 13-11, 11-13, 6-11, 11-6, 11-4)
22 Apr - 19h00Wing Nam Ng
Wai Yam Minnie Soo
verslaatFilippa Bergand
Linda Bergstrom
4-1 (11-1, 11-6, 11-5, 6-11, 11-4)
22 Apr - 19h00Adina Diaconu
Daniela Monteiro Dodean
verslaatAlisa Khalid
Rebecca Plaistow
4-0 (11-4, 11-2, 11-7, 11-1)
22 Apr - 19h00Jin Hyang Kim
Song I Kim
verslaatGalia Dvorak
Xuan Zhang
4-0 (12-10, 11-7, 11-3, 11-8)
22 Apr - 19h00Yana Noskova
Sofia Polcanova
verslaatBritt Eerland
Kim Vermaas
4-3 (11-4, 10-12, 11-1, 7-11, 11-7, 4-11, 11-5)
22 Apr - 19h00Dora Madarasz
Szandra Pergel
verslaatAiri Avameri
Karoline Mischek
4-3 (11-7, 11-3, 4-11, 3-11, 10-12, 12-10, 11-4)
22 Apr - 19h00Pauline Chasselin
Laura Gasnier
verslaatTatiana Kukulkova
Eva Odorova
4-1 (11-9, 11-6, 8-11, 11-5, 11-9)
22 Apr - 19h00Farah Abdel-Aziz
Reem El-Eraky
verslaatJudith Morales
Paulina Vega
4-1 (11-3, 11-7, 6-11, 11-5, 12-10)
22 Apr - 19h45Yang Sun
Manyu Wang
verslaatKarin Adamkova
Aneta Kucerova
4-0 (11-4, 11-5, 11-6, 11-4)

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden