De site voor alle sporten

Menu
 

Noordse Combinatie - Klingenthal - 2020/2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Duitsland

Uitslagen 2020/2021

Klingenthal 2020/2021

DuitslandDuitsland - 15 Januari 2021 - 17 Januari 2021


Gundersen 5km - Grote Schans Heren - 15 Januari 2021


1NORSimen Tiller (NOR)13:59.5
2NOREspen Andersen (NOR)14:21.1
3AUTPhilipp Orter (AUT)14:22.2
4AUTManuel Einkemmer (AUT)14:56.1
5NORLars Ivar Skaarset (NOR)14:56.6
6POLSzczepan Kupczak (POL)15:02.4
7GERJakob Lange (GER)15:29.9
8NORLeif Torbjoern Naesvold (NOR)15:45.6
9GERDavid Mach (GER)15:46.4
10AUTThomas Rettenegger (AUT)15:46.5
11GERWendelin Thannheimer (GER)15:47.7
12AUTChristian Deuschl (AUT)15:48.0
13JAPSakutaro Kobayashi (JAP)15:48.8
14GERSimon Huettel (GER)16:02.8
15FINOtto Niittykoski (FIN)16:29.1
16GERMartin Hahn (GER)16:35.4
17NOREmil Vilhelmsen (NOR)16:37.5
18FINWille Karhumaa (FIN)16:38.5
19FINWaltteri Karhumaa (FIN)16:42.3
20GERChristian Frank (GER)16:42.8
21RUSAleksandr Milanin (RUS)16:43.7
22AUTSamuel Mraz (AUT)16:45.3
23UKRDmytro Mazurchuk (UKR)16:45.6
24JAPShogo Azegami (JAP)16:57.2
25AUTDominik Terzer (AUT)16:57.8
26GERMaximilian Pfordte (GER)16:58.2
27SLOGasper Brecl (SLO)16:58.4
28USAJared Shumate (USA)17:14.6
29GERTim Kopp (GER)17:03.5
30GERLuis Lehnert (GER)17:17.7
31NORJakob Eiksund Saethre (NOR)18:06.6
32SLORok Jelen (SLO)17:42.0
33AUTFabio Obermeyr (AUT)18:16.9
34GERTristan Sommerfeldt (GER)18:06.5
35FINOlli Salmela (FIN)18:04.7
36AUTMax Teeling (AUT)18:41.5
37SLOUros Vrbek (SLO)18:04.2
38UKRViktor Pasichnyk (UKR)18:28.3
39NORLars Buraas (NOR)19:34.7
40GERSimon Mach (GER)18:31.2
41FRAMael Tyrode (FRA)19:14.6
42SUIPascal Müller (SUI)18:45.5
43USAStephen Schumann (USA)19:42.8
44POLAndrzej Szczechowicz (POL)19:07.7
45GERJan Andersen (GER)19:08.0
46FRAEdgar Vallet (FRA)19:12.4
47SLOMatic Hladnik (SLO)19:22.5
48USAGrant Andrews (USA)19:13.1
49RUSTimofey Borisov (RUS)19:03.6
50ESTMarkkus Alter (EST)19:54.8
51FRANils Gouy (FRA)21:27.8
52UKRVitaliy Hrebeniuk (UKR)21:45.0
53RUSAlexander Kolganov (RUS)21:08.6
54USAErik Lynch (USA)22:36.8
55UKROleksandr Shumbarets (UKR)21:40.5
56ESTMarkus Kagu (EST)26:14.7

Gundersen 10km - Grote Schans Heren - 16 Januari 2021


1AUTManuel Einkemmer (AUT)28:21.9
2NORSimen Tiller (NOR)28:26.3
3AUTPhilipp Orter (AUT)28:29.2
4NOREspen Andersen (NOR)28:32.5
5NORJakob Eiksund Saethre (NOR)28:38.4
6NORLeif Torbjoern Naesvold (NOR)28:42.2
7NORLars Ivar Skaarset (NOR)28:51.1
8GERDavid Mach (GER)29:11.1
9GERJakob Lange (GER)29:24.8
10GERMartin Hahn (GER)29:25.1
11GERWendelin Thannheimer (GER)30:09.0
12NORLars Buraas (NOR)30:18.4
13AUTChristian Deuschl (AUT)30:14.7
14GERChristian Frank (GER)30:14.9
15JAPShogo Azegami (JAP)30:15.4
16JAPSakutaro Kobayashi (JAP)30:24.9
17POLSzczepan Kupczak (POL)30:25.6
18AUTDominik Terzer (AUT)30:32.1
19AUTThomas Rettenegger (AUT)30:36.2
20FINWille Karhumaa (FIN)30:46.3
21AUTFabio Obermeyr (AUT)30:48.2
22USAJared Shumate (USA)30:55.7
23AUTSamuel Mraz (AUT)30:56.9
24FRAMarco Heinis (FRA)31:04.2
25NOREmil Vilhelmsen (NOR)31:15.0
26ITAIacopo Bortolas (ITA)31:16.4
27GERTim Kopp (GER)31:20.4
28SLOGasper Brecl (SLO)31:20.7
29FINOtto Niittykoski (FIN)31:27.3
30UKRDmytro Mazurchuk (UKR)31:30.7
31GERSimon Huettel (GER)31:58.6
32GERJan Andersen (GER)32:02.3
33FINWaltteri Karhumaa (FIN)32:08.7
34GERLuis Lehnert (GER)32:11.5
35RUSAleksandr Milanin (RUS)32:26.3
36FRANils Gouy (FRA)33:01.0
37AUTMax Teeling (AUT)33:05.6
38POLAndrzej Szczechowicz (POL)32:36.2
39USAStephen Schumann (USA)34:35.6
40FRAMael Tyrode (FRA)34:20.1
41FRAEdgar Vallet (FRA)33:39.5
42GERSimon Mach (GER)33:29.9
43SLOMatic Hladnik (SLO)33:32.6
44GERMaximilian Pfordte (GER)34:02.9
45RUSTimofey Borisov (RUS)33:58.8
46UKRVitaliy Hrebeniuk (UKR)34:42.2
47SUIPascal Müller (SUI)35:02.9
48UKROleksandr Shumbarets (UKR)34:32.8
49USAGrant Andrews (USA)36:35.2
50USAErik Lynch (USA)38:18.7
51ESTMarkkus Alter (EST)35:56.8
52UKRAndrii Pylypchuk (UKR)38:27.7
53ESTMarkus Kagu (EST)42:56.8

Gundersen 10km - Grote Schans Heren - 17 Januari 2021


1NORSimen Tiller (NOR)27:02.5
2NOREspen Andersen (NOR)27:36.7
3GERJakob Lange (GER)28:04.7
4NORLeif Torbjoern Naesvold (NOR)28:05.2
5AUTPhilipp Orter (AUT)28:09.1
6AUTManuel Einkemmer (AUT)28:36.7
7GERDavid Mach (GER)28:47.6
8GERWendelin Thannheimer (GER)28:59.8
9POLSzczepan Kupczak (POL)29:06.9
10GERMartin Hahn (GER)29:08.0
11JAPSakutaro Kobayashi (JAP)29:23.7
12NORLars Ivar Skaarset (NOR)29:26.5
13GERSimon Huettel (GER)29:29.5
14AUTSamuel Mraz (AUT)29:30.2
15GERChristian Frank (GER)29:32.7
16NOREmil Vilhelmsen (NOR)29:39.2
17JAPShogo Azegami (JAP)29:34.5
18NORLars Buraas (NOR)30:21.8
19AUTDominik Terzer (AUT)29:46.2
20ITAIacopo Bortolas (ITA)29:47.3
21AUTChristian Deuschl (AUT)29:47.7
22FINWille Karhumaa (FIN)30:01.3
23UKRDmytro Mazurchuk (UKR)29:49.9
24AUTFabio Obermeyr (AUT)30:14.9
25NORJakob Eiksund Saethre (NOR)30:02.6
26GERTristan Sommerfeldt (GER)30:21.5
27FINOtto Niittykoski (FIN)30:08.9
28RUSAleksandr Milanin (RUS)30:11.8
29USAJared Shumate (USA)31:01.2
30GERLuis Lehnert (GER)30:19.3
31GERTim Kopp (GER)31:20.5
32FRAMarco Heinis (FRA)31:01.5
33SLOGasper Brecl (SLO)30:59.1
34SUIPascal Müller (SUI)31:01.6
35GERSimon Mach (GER)31:26.7
36FINWaltteri Karhumaa (FIN)31:40.4
37FRANils Gouy (FRA)31:51.7
38SLORok Jelen (SLO)31:50.8
39SLOMatic Hladnik (SLO)31:57.9
40POLAndrzej Szczechowicz (POL)31:53.3
41FINOlli Salmela (FIN)32:02.3
42GERJan Andersen (GER)32:01.6
43USAStephen Schumann (USA)34:05.4
44AUTMax Teeling (AUT)33:02.6
45FRAMael Tyrode (FRA)33:31.5
46GERMaximilian Pfordte (GER)32:23.3
47RUSAlexander Kolganov (RUS)32:23.4
48ESTMarkkus Alter (EST)32:25.3
49USAGrant Andrews (USA)33:06.3
50UKRVitaliy Hrebeniuk (UKR)33:46.7
51UKROleksandr Shumbarets (UKR)32:44.5
52USAErik Lynch (USA)34:55.4
53FRAEdgar Vallet (FRA)34:53.3

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden