De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Verenigde Staten - 8 Oktober 2001
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 7 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 1 (Bogotá)
Samenvatting : 25 Overwinningen / 20 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 4 Nederlagen
Cincinnati van 13 Augustus tot 21 Augustus 2022 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Varvara Gracheva | 6-2 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Taylor Townsend | 3-6 6-3 6-3 | |
Cleveland van 21 Augustus tot 27 Augustus 2022 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Irina-Camelia Begu | 6-4 6-3 | |
US Open Dames van 23 Augustus tot 11 September 2022 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Ekaterina Alexandrova | 6-4 4-6 7-5 | |
Midland van 31 Oktober tot 6 November 2022 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslaat | Asia Muhammad | 6-3 6-4 | |
Achtste finales | verslaat | Ashlyn Krueger | 6-2 6-3 | |
Kwartfinales | verslaat | Katherine Sebov | 6-4 6-2 | |
Halve Finale | verslagen door | Caty McNally | 6-1 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 4 Nederlagen
Cincinnati van 14 Augustus tot 22 Augustus 2021 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Su-Wei Hsieh | 7-6 6-4 | |
US Open Dames van 24 Augustus tot 12 September 2021 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Harriet Dart | 6-3 4-6 6-3 | |
Columbus van 20 September tot 26 September 2021 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Coco Vandeweghe | 6-2 6-4 | |
Indian Wells van 4 Oktober tot 20 Oktober 2021 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Coco Vandeweghe | 6-4 7-5 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Astra Sharma | 7-5 6-0 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 4 Nederlagen
Australian Open Junior Dames van 22 Januari tot 28 Januari 2018 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslaat | Gergana Topalova | 6-1 6-7 7-6 | |
1/16de finales | verslagen door | Xin-yu Wang | 6-3 5-7 6-4 | |
Roland Garros Junior Dames van 3 Juni tot 10 Juni 2018 (Gravel) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Kamilla Rakhimova | 6-4 6-2 | |
Wimbledon Junior Dames van 9 Juli tot 15 Juli 2018 (Gras) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Adrienn Nagy | 6-4 7-5 | |
1/16de finales | verslagen door | Xiyu Wang | 6-2 6-1 | |
US Open Junior Dames van 2 September tot 9 September 2018 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Kamilla Rakhimova | 6-4 4-6 6-4 |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlagen
Australian Open Dubbel Dames van 17 Januari tot 28 Januari 2024 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | C. Dolehide - P. Stearns | verslaat | A. Danilina - V. Hruncakova | 6-7 6-4 6-4 |
1/16de finales | C. Dolehide - P. Stearns | verslagen door | D. Schuurs - L. Stefani | 7-6 4-6 7-5 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 3 Nederlagen
Roland Garros Dubbel Dames van 2 Juni tot 11 Juni 2023 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | A. Parks - P. Stearns | verslaat | A. Detiuc - A. Gamiz | 6-3 6-4 |
1/16de finales | A. Parks - P. Stearns | verslagen door | N. Melichar-Martinez - E. Perez | 6-1 4-6 6-3 |
Wimbledon Dubbel Dames van 5 Juli tot 16 Juli 2023 (Gras) | ||||
Eerste ronde | A. Parks - P. Stearns | verslagen door | L. Fernandez - T. Townsend | 6-1 6-3 |
US Open Dubbel Dames van 30 Augustus tot 10 September 2023 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | E. Navarro - P. Stearns | verslagen door | A. Danilina - H. Watson | 6-2 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
US Open Dubbel Dames van 31 Augustus tot 11 September 2022 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | A. Krueger - P. Stearns | verslagen door | G. Dabrowski - G. Olmos | 6-2 6-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 6 Overwinningen / 4 Nederlagen