De site voor alle sporten

Menu

Noordse Combinatie : Erelijst van de grote wedstrijden

Je kan de resultaten van elke competitie raadplegen door te klikken op het jaartal. Je hebt toegang tot de gedetailleerde medailleverdeling door te klikken op de hoofding van de competitie. Je kan de medailles van elk evenement op de site ook consulteren door de keuze van een evenement in het menu aan de linkerkant en dan de tab 'Presentatie' te gebruiken.

Olympische Spelen - Gundersen 10.0km - Gewone Schans Heren

2018  Eric Frenzel
2014  Eric Frenzel
2010  Jason Lamy-Chappuis
2006  Georg Hettich
2002  Samppa Lajunen
1998  Bjarte Engen Vik
1994  Fred Børre Lundberg
1992  Fabrice Guy
1988  Hippolyt Kempf
1984  Tom Sandberg
1980  Ulrich Wehling
1976  Ulrich Wehling
1972  Ulrich Wehling
1968  Franz Keller
1964  Tormod Knutsen
1960  Georg Thoma
1956  Sverre Stenersen
1952  Simon Slåttvik
1948  Heikki Hasu
1936  Oddbjørn Hagen
1932  Johan Grøttumsbraaten
1928  Johan Grøttumsbraaten
1924  Thorleif Haug

Wereldkampioenschappen noords skiën - Gundersen 10.0km - Gewone Schans Heren

2021  Jarl Magnus Riiber
2019  Jarl Magnus Riiber
2017  Johannes Rydzek
2015  Johannes Rydzek
2013  Jason Lamy-Chappuis
2011  Eric Frenzel
2009  Todd Lodwick
2007  Ronny Ackermann
2005  Ronny Ackermann
2003  Ronny Ackermann
2001  Bjarte Engen Vik
1999  Bjarte Engen Vik
1997  Kenji Ogiwara
1995  Fred-Boerre Lundberg
1993  Kenji Ogiwara
1991  Fred-Boerre Lundberg
1989  Trond Einar Elden
1987  Torbjörn Loekken
1985  Hermann Weinbuch
1982  Tom Sandberg
1978  Konrad Winkler
1974  Ulrich Wehling
1970  Sr. Ladislav Rygl
1966  Georg Thoma
1962  Arne Larsen
1958  Pavo Korhonen
1954  Sverre Stenersen
1950  Heikki Hasu
1939  Gustl Berauer
1938  Olaf Hoffsbakken
1937  Sigurd Röen
1935  Oddbjørn Hagen
1934  Oddbjørn Hagen
1933  Sven Eriksson
1931  Johan Grøttumsbraaten
1930  Hans Vinjarengen
1929  Hans Vinjarengen
1927  Rudolf Purkert
1926  Johan Grøttumsbraaten
1925  Ottokar Nemecky

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden