De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - Cluj-Napoca 2 - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Roemenië

Volledige uitslagen

Cluj-Napoca 2 2021

RoemeniëRoemenië - 25 Oktober 2021 - 31 Oktober 2021 - Indoor


Achtste finales

Lesya TsurenkotegenAnastasia Gasanova
Anhelina KalininategenAnna-Lena Friedsam


1/16de finales

Simona HaleptegenElena Gabriela Ruse
26 Okt - 17h00Andrea PetkovictegenVarvara Gracheva
26 Okt - 14h00Jaqueline Adina CristiantegenKaja Juvan
25 Okt - 20h10Ajla TomljanovicverslaatAnastasia Potapova6-2 5-7 7-5
26 Okt - 15h30Emma RaducanutegenPolona Hercog
25 Okt - 18h15Ana BogdanverslaatIvana Jorovic7-6 6-4
25 Okt - 12h30Mona BarthelverslaatAnna Bondar6-3 7-5
26 Okt - 11h00Bernarda PerategenMarta Kostyuk
26 Okt - 12h30Irina-Camelia BegutegenIrina Maria Bara
26 Okt - 11h00Jana FetttegenRebecca Peterson
25 Okt - 16h40Lesya TsurenkoverslaatAndreea Prisacariu7-5 6-2
25 Okt - 11h10Anastasia GasanovaverslaatJil Belen Teichmann4-6 6-0 7-5
25 Okt - 11h10Anhelina KalininaverslaatLesley Pattinama Kerkhove6-1 6-1
25 Okt - 13h30Anna-Lena FriedsamverslaatAlexandra Ignatik-Cadantu5-7 6-4 6-4
26 Okt - 12h30Danka KovinictegenAlison Van Uytvanck
Aleksandra KrunictegenAnett Kontaveit


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

24 Okt - 10h10Lesley Pattinama KerkhoveverslaatSeone Mendez6-3 6-1
24 Okt - 10h10Alexandra Ignatik-CadantuverslaatVanessa Ioana Georgiana Popa Teiusanu6-0 6-1
24 Okt - 11h15Aleksandra KrunicverslaatYuriko Lily Miyazaki6-1 6-2
24 Okt - 11h25Anastasia GasanovaverslaatBriana Szabo6-1 6-0
24 Okt - 12h55Lesya TsurenkoverslaatAndreea Amalia Rosca7-5 6-1
24 Okt - 13h00Anna BondarverslaatJana Fett6-2 6-0


Kwalificaties - Eerste ronde

23 Okt - 12h30Anna BondarverslaatAngelina Gabueva6-2 6-1
23 Okt - 09h05Jana FettverslaatAmina Anshba6-2 6-7 6-3
23 Okt - 13h30Vanessa Ioana Georgiana Popa Teiusanu Bye
23 Okt - 09h05Alexandra Ignatik-CadantuverslaatRebecca Sramkova6-3 6-2
23 Okt - 10h30Anastasia GasanovaverslaatIlinca Dalina Amariei6-1 6-1
Briana Szabo Bye
23 Okt - 12h00Aleksandra KrunicverslaatAnna Danilina6-2 6-0
23 Okt - 10h30Yuriko Lily MiyazakiverslaatEkaterine Gorgodze6-4 7-5
23 Okt - 14h00Lesya TsurenkoverslaatYvonne Cavalle-Reimers7-6 6-3
23 Okt - 16h10Andreea Amalia RoscaverslaatAnastasia Zakharova7-6 6-3
Lesley Pattinama Kerkhove Bye
23 Okt - 12h00Seone Mendez Bye

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Help

Statistieken

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden