De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Canada - 5 Januari 1999
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 2 Nederlagen
Canberra - 125 van 31 December 2023 tot 7 Januari 2024 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Jana Kolodynska | 6-4 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Lea Boskovic | 7-5 3-6 6-1 | |
1/16de finales | verslagen door | Nao Hibino | 6-2 6-3 | |
Australian Open Dames van 8 Januari tot 28 Januari 2024 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Emiliana Arango | 6-4 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Ysaline Bonaventure | 6-7 6-4 4-0 ab. | |
Kwalificaties - Derde ronde | verslagen door | Rebecca Marino | 2-0 ab. |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 13 Overwinningen / 11 Nederlagen
Auckland van 31 December 2022 tot 8 Januari 2023 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Rebeka Masarova | 7-6 7-6 | |
Australian Open Dames van 9 Januari tot 29 Januari 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Linda Noskova | 6-4 3-6 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Priscilla Hon | 6-2 6-2 | |
Kwalificaties - Derde ronde | verslaat | Simona Waltert | 6-3 6-4 | |
Eerste ronde | verslagen door | Caroline Garcia | 6-3 6-0 | |
Miami van 19 Maart tot 2 April 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Kamilla Rakhimova | 6-4 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Jodie Anna Burrage | 6-7 7-5 6-3 | |
Eerste ronde | verslaat | Linda Fruhvirtova | 6-2 4-6 6-4 | |
Tweede ronde | verslagen door | Jessica Pegula | 6-3 6-1 | |
Charleston van 1 April tot 9 April 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Gabriela Cé | 6-2 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Francesca Di Lorenzo | 6-4 6-2 | |
Eerste ronde | verslaat | Lauren Davis | 4-6 6-1 6-2 | |
1/16de finales | verslagen door | Belinda Bencic | 6-0 6-3 | |
Rome van 8 Mei tot 21 Mei 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Polina Kudermetova | 6-4 6-3 | |
Paris - Trophée Lagardère van 15 Mei tot 21 Mei 2023 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Anna Bondar | 6-3 3-0 ab. | |
Achtste finales | verslagen door | Linda Noskova | 7-5 6-2 | |
Roland Garros Dames van 22 Mei tot 11 Juni 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Petra Marcinko | 3-6 6-0 6-2 | |
Wimbledon Dames van 27 Juni tot 16 Juli 2023 (Gras) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Nuria Brancaccio | 6-2 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Brenda Fruhvirtova | 6-0 6-3 | |
Rogers Cup van 5 Augustus tot 13 Augustus 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Peyton Stearns | 4-6 6-3 6-1 | |
US Open Dames van 22 Augustus tot 10 September 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Yanina Wickmayer | 6-7 7-5 6-2 | |
Midland van 30 Oktober tot 5 November 2023 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslaat | Sachia Vickery | 6-3 3-6 7-5 | |
Achtste finales | verslaat | Ashlyn Krueger | 6-4 6-0 | |
Kwartfinales | verslagen door | Alycia Parks | 7-5 6-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 5 Overwinningen / 3 Nederlagen
Montreal/Toronto van 6 Augustus tot 14 Augustus 2022 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslagen door | Yulia Putintseva | 3-6 6-2 7-5 | |
Granby van 21 Augustus tot 27 Augustus 2022 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Xin-yu Wang | 3-6 6-4 6-0 | |
Achtste finales | verslagen door | Daria Saville-Gavrilova | 6-1 6-0 | |
Midland van 31 Oktober tot 6 November 2022 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Hanna Chang | 4-6 6-3 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Sophie Chang | 6-1 7-6 | |
1/16de finales | verslaat | Robin Montgomery | 7-6 5-7 6-3 | |
Achtste finales | verslaat | Lin Zhu | 6-4 6-3 | |
Kwartfinales | verslagen door | Peyton Stearns | 6-4 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 4 Nederlagen
Charleston van 3 April tot 11 April 2021 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Varvara Flink | 6-2 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Magdalena Frech | 7-5 6-1 | |
Montreal van 7 Augustus tot 15 Augustus 2021 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Heather Watson | 6-0 6-3 | |
Chicago 2 van 22 Augustus tot 28 Augustus 2021 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Marta Kostyuk | 6-0 6-3 | |
Midland van 1 November tot 7 November 2021 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Quinn Gleason | 2-6 7-6 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Ellie Douglas | 6-2 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 2 Nederlagen
Newport Beach van 27 Januari tot 2 Februari 2020 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslagen door | Dalma Galfi | 5-7 6-2 6-4 | |
Sparta Prague Open van 29 Augustus tot 5 September 2020 (Gravel) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Daniela Seguel | 6-2 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 5 Nederlagen
Auckland van 29 December 2018 tot 6 Januari 2019 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Ysaline Bonaventure | 6-4 4-6 6-3 | |
Australian Open Dames van 8 Januari tot 27 Januari 2019 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Jessika Ponchet | 6-1 6-4 | |
Newport Beach van 21 Januari tot 27 Januari 2019 (Hardcourt) | ||||
1/32ste finales | verslaat | Haley Giavara | 6-2 6-4 | |
1/16de finales | verslaat | Sofya Zhuk | 6-2 6-3 | |
Achtste finales | verslagen door | Nicole Gibbs | 6-1 6-2 | |
US Open Dames van 20 Augustus tot 8 September 2019 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Lara Arruabarrena-Vecino | 6-1 6-2 | |
New Haven van 2 September tot 8 September 2019 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Danielle Lao | 3-6 6-4 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 3 Nederlagen
Montréal van 6 Augustus tot 12 Augustus 2018 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Lucie Safarova | 6-4 7-6 | |
Québec van 10 September tot 16 September 2018 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Emina Bektas | 6-2 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Tereza Martincova | 6-2 6-0 | |
Houston van 12 November tot 18 November 2018 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Marie Bouzkova | 6-4 7-6 | |
Achtste finales | verslaat | Kurumi Nara | 6-3 6-3 | |
Kwartfinales | verslagen door | Lauren Davis | 6-1 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 2 Nederlagen
Montreal/Toronto van 5 Augustus tot 13 Augustus 2017 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Ashleigh Barty | 6-4 6-3 | |
Hawaii van 20 November tot 26 November 2017 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Jovana Jaksic | 7-5 6-1 | |
1/16de finales | verslagen door | Jacqueline Cako | 6-1 2-6 7-5 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 1 Nederlaag
Australian Open Junior Dames van 23 Januari tot 30 Januari 2016 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslaat | Mihika Yadav | 6-0 6-2 | |
1/16de finales | verslaat | Petra Hule | 6-4 6-2 | |
Achtste finales | verslagen door | Anna Kalinskaya | 6-4 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 4 Nederlagen
Australian Open Junior Dames van 19 Januari tot 1 Februari 2015 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslaat | Petra Hule | 6-1 6-3 | |
1/16de finales | verslagen door | Anna Blinkova | 6-2 ab. | |
Roland Garros Junior Dames van 31 Mei tot 7 Juni 2015 (Gravel) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Eva Guerrero Alvarez | 7-6 6-3 | |
1/16de finales | verslagen door | Katie Swan | 7-5 7-5 | |
Wimbledon Junior Dames van 29 Juni tot 12 Juli 2015 (Gras) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Tornado Alicia Black | 6-2 6-1 | |
US Open Junior Dames van 31 Augustus tot 13 September 2015 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Aleksandra Pospelova | 6-4 6-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 2 Nederlagen
Wimbledon Junior Dames van 23 Juni tot 6 Juli 2014 (Gras) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslagen door | Gabriella Taylor | 7-5 6-1 | |
US Open Junior Dames van 25 Augustus tot 7 September 2014 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Ioana Loredana Rosca | 6-4 1-6 6-3 | |
1/16de finales | verslaat | Tami Grende | 7-6 3-6 6-4 | |
Achtste finales | verslagen door | Iryna Shymanovich | 6-3 6-4 |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
Australian Open Dubbel Dames Junioren van 24 Januari tot 30 Januari 2016 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | V. Lapko - K. Sebov | verslagen door | I. Cho - A. Miyamoto | 6-7 6-4 10-5 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 4 Nederlagen
Australian Open Dubbel Dames Junioren van 19 Januari tot 1 Februari 2015 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | A. Bolsova Zadoinov - K. Sebov | verslaat | J. Lewis - K. Sakata | 6-3 6-3 |
Achtste finales | A. Bolsova Zadoinov - K. Sebov | verslaat | O. Fridman - E. Nepliy | 6-3 6-4 |
Kwartfinales | A. Bolsova Zadoinov - K. Sebov | verslagen door | K. Hobgarski - G. Minnen | 2-6 6-2 10-7 |
Roland Garros Dubbel Dames Junioren van 1 Juni tot 7 Juni 2015 (Gravel) | ||||
1/16de finales | K. Sebov - S. Zhuk | verslagen door | S. Reix - L. Wargnier | 7-6 4-6 10-8 |
Wimbledon Dubbel Dames Junioren van 29 Juni tot 12 Juli 2015 (Gras) | ||||
1/16de finales | B. Andreescu - K. Sebov | verslaat | G. Axon - H. Hutchinson | 6-0 6-2 |
Achtste finales | B. Andreescu - K. Sebov | verslagen door | M. Kolodziejová - M. Vondrousova | 6-4 6-2 |
US Open Dubbel Dames Junioren van 31 Augustus tot 13 September 2015 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | B. Andreescu - K. Sebov | verslagen door | K. Hobgarski - I. Shymanovich | w.o. |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 2 Nederlagen
Wimbledon Dubbel Dames Junioren van 1 Juli tot 6 Juli 2014 (Gras) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | K. Sebov - L. Vidal | verslaat | P. Badosa Gibert - A. Bolsova Zadoinov | 7-5 3-6 6-2 |
Achtste finales | K. Sebov - L. Vidal | verslaat | J. Mikulskyte - N. Vikhlyantseva | w.o. |
Kwartfinales | K. Sebov - L. Vidal | verslagen door | P. Hon - J. Teichmann | 6-3 6-1 |
US Open Dubbel Dames Junioren van 25 Augustus tot 7 September 2014 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | R. Kingsley - K. Sebov | verslagen door | A. Bondar - D. Galfi | 6-4 4-6 10-7 |