De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Finland - 18 April 1999
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
WK Junioren - Heren van 11 Oktober tot 21 Oktober 2017 | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslagen door | Shing Hei Ko | 15-21 21-17 21-19 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
EK Junioren - Heren van 17 Maart tot 25 Maart 2016 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Nhat Nguyen | 21-14 21-5 |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlagen
EK Dubbel Heren van 25 April tot 30 April 2022 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | A. Kaisti - J. Paul | verslaat | J. Janacek - T. Svejda | 21-16 23-21 |
Achtste finales | A. Kaisti - J. Paul | verslagen door | F. Delrue - W. Villeger | 21-10 20-22 21-14 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 5 Nederlagen
EK Teams Gemengd - Groep 1 van 16 Februari tot 18 Februari 2021 | ||||
---|---|---|---|---|
Groep 1 | J. Paul - I. Suutarinen | verslagen door | M. Christiansen - A. Bøje | 21-12 21-16 |
Groep 1 | A. Monnberg - J. Paul | verslagen door | M. Kolding - A. Rasmussen | 21-13 21-9 |
EK Dubbel Heren van 27 April tot 2 Mei 2021 | ||||
1/16de finales | A. Monnberg - J. Paul | verslaat | A. Ioannou - C. Temereas | 21-8 21-6 |
Achtste finales | A. Monnberg - J. Paul | verslagen door | M. Clare - M. Flynn | 21-11 15-21 21-12 |
Sudirman Cup - Groep A van 26 September tot 29 September 2021 | ||||
Groep A | A. Kaisti - J. Paul | verslagen door | N. Trinkajee - T. Viriyangkura | 21-15 21-12 |
Groep A | A. Kaisti - J. Paul | verslagen door | J. He - Q. Tan | 21-4 21-14 |
Groep A | A. Kaisti - J. Paul | verslaat | A. M.R. - D. Kapila | 22-20 21-19 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 1 Nederlagen
WK Junioren - Heren Dubbel van 11 Oktober tot 21 Oktober 2017 | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | A. Monnberg - J. Paul | verslaat | A. Kelpe - M. Loiko | 21-4 21-10 |
Tweede ronde | A. Monnberg - J. Paul | verslaat | D. Wang - B. Yang | 21-16 17-21 21-18 |
1/16de finales | A. Monnberg - J. Paul | verslagen door | T. Gicquel - L. Rossi | 21-15 21-7 |
Overwinning : 0
Finale : 1 (Bulgarije International - Gemengd Dubbel)
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlagen
Bulgarije International - Gemengd Dubbel van 6 Oktober tot 9 Oktober 2016 | ||||
---|---|---|---|---|
Halve Finale | J. Paul - E. Niiranen | verslaat | B. Stawski - L. Stoynova | 21-18 17-21 21-19 |
Finale | J. Paul - E. Niiranen | verslagen door | M. Turgut - F. Yavuz | 21-13 21-16 |