De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Taiwan - 15 Juni 1989
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 1 (Zhuhai)
Samenvatting : 29 Overwinningen / 20 Nederlagen
Nonthaburi 2 van 9 Januari tot 15 Januari 2023 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Dominik Palan | 6-4 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Stuart Parker | 6-3 7-5 | |
1/16de finales | verslaat | Sho Shimabukuro | 6-4 6-1 | |
Achtste finales | verslaat | Beibit Zhukayev | 6-4 7-6 | |
Kwartfinales | verslaat | Evgeny Donskoy | 4-6 7-5 6-3 | |
Halve Finale | verslagen door | Lloyd Harris | 6-1 6-4 | |
Nonthaburi 3 van 16 Januari tot 22 Januari 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Arthur Cazaux | 6-3 6-4 | |
Chennai van 13 Februari tot 19 Februari 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Niki Kaliyanda Poonacha | 6-0 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Sasi Kumar Mukund | 4-6 6-4 6-4 | |
1/16de finales | verslaat | Harold Mayot | 6-3 1-6 7-6 | |
Achtste finales | verslagen door | Sumit Nagal | 3-6 6-2 6-0 | |
Bengaluru van 20 Februari tot 26 Februari 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Vladyslav Orlov | 6-4 7-5 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Sasi Kumar Mukund | 7-5 6-4 | |
1/16de finales | verslaat | S D Prajwal Dev | 6-2 6-2 | |
Achtste finales | verslagen door | Luca Nardi | 7-5 5-7 6-2 | |
Pune van 27 Februari tot 5 Maart 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Akira Santillan | 6-4 1-1 ab. | |
San Luis Potosi van 3 April tot 9 April 2023 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Maximilian Neuchrist | 6-0 7-6 | |
Léon van 10 April tot 16 April 2023 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Facundo Bagnis | 4-6 6-3 6-2 | |
Seoul van 24 April tot 30 April 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Duck Hee Lee | 7-6 6-4 | |
Gwangju van 1 Mei tot 7 Mei 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Makoto Ochi | 6-4 7-6 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Hiroki Moriya | 6-3 7-6 | |
1/16de finales | verslaat | Denis Kudla | 6-3 6-7 6-3 | |
Achtste finales | verslaat | Yunseong Chung | 3-6 6-3 6-4 | |
Kwartfinales | verslagen door | Marc Polmans | 6-4 6-3 | |
Busan van 8 Mei tot 14 Mei 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Shinji Hazawa | 6-2 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Ajeet Rai | 7-5 6-1 | |
1/16de finales | verslaat | Seong-Chan Hong | 6-2 3-0 ab. | |
Achtste finales | verslagen door | Christopher Eubanks | 6-4 6-3 | |
Chicago van 10 Juli tot 16 Juli 2023 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Bernard Tomic | 7-5 6-3 | |
Achtste finales | verslaat | Nishesh Basavareddy | 3-6 7-6 6-2 | |
Kwartfinales | verslagen door | Yuta Shimizu | 6-2 7-5 | |
Granby van 17 Juli tot 23 Juli 2023 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Maxime Janvier | 7-6 6-3 | |
Atlanta van 22 Juli tot 30 Juli 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Shintaro Mochizuki | 7-6 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Gabriel Diallo | 4-6 7-5 7-6 | |
1/16de finales | verslagen door | Jeffrey John Wolf | 6-2 6-1 | |
Los Cabos van 29 Juli tot 6 Augustus 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Alexander Cozbinov | 6-0 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Omni Kumar | 6-4 4-6 7-6 | |
1/16de finales | verslaat | Ernesto Escobedo | 3-6 7-6 6-2 | |
Achtste finales | verslagen door | Borna Coric | 6-1 6-2 | |
Stanford van 13 Augustus tot 19 Augustus 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Abraham Asaba | 6-1 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Keegan Smith | 5-7 6-4 6-1 | |
1/16de finales | verslagen door | Dalibor Svrcina | 6-4 6-2 | |
Zhuhai van 21 Augustus tot 27 Augustus 2023 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Yan Bai | 6-2 6-3 | |
Achtste finales | verslaat | Fajing Sun | 6-3 3-6 7-6 | |
Kwartfinales | verslaat | Robert Strombachs | 6-4 6-2 | |
Halve Finale | verslaat | Zhe Li | 7-6 6-1 | |
Finale | verslagen door | Arthur Weber | 6-3 5-7 6-3 | |
Shanghai van 2 Oktober tot 15 Oktober 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Beibit Zhukayev | 4-6 6-3 6-3 | |
Tokio van 14 Oktober tot 22 Oktober 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Taro Daniel | 6-7 6-3 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 25 Overwinningen / 27 Nederlagen
Bendigo van 3 Januari tot 9 Januari 2022 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Camilo Ugo Carabelli | 7-6 7-6 | |
Achtste finales | verslagen door | Ernesto Escobedo | 6-2 4-6 6-2 | |
Australian Open Heren van 10 Januari tot 30 Januari 2022 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Yannick Hanfmann | 6-7 7-5 6-0 | |
Columbus van 24 Januari tot 30 Januari 2022 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Ernesto Escobedo | 6-1 6-4 | |
Cleveland van 31 Januari tot 6 Februari 2022 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Emilio Gómez | 6-3 6-4 | |
Dallas Open van 6 Februari tot 13 Februari 2022 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Go Soeda | 3-6 6-1 7-6 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Jurij Rodionov | 4-6 6-2 6-3 | |
Delray Beach Open by VITACOST.com van 12 Februari tot 20 Februari 2022 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Renzo Olivo | 6-2 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Liam Broady | 6-4 6-4 | |
Monterrey van 7 Maart tot 12 Maart 2022 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Strong Kirchheimer | 6-4 6-1 | |
Achtste finales | verslaat | Evan Zhu | 6-2 7-5 | |
Kwartfinales | verslagen door | Prajnesh Gunneswaran | 1-6 7-5 6-4 | |
Phoenix van 15 Maart tot 20 Maart 2022 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Mats Moraing | 6-2 3-6 7-5 | |
Sarasota van 11 April tot 17 April 2022 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Yosuke Watanuki | 6-2 6-2 | |
Tallahassee van 18 April tot 24 April 2022 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Tomas Martin Etcheverry | 6-3 6-2 | |
Savannah van 25 April tot 1 Mei 2022 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Emilio Gómez | 6-2 4-4 ab. | |
Achtste finales | verslagen door | Alex Rybakov | 7-5 6-4 | |
Bordeaux van 9 Mei tot 15 Mei 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Calvin Hemery | 3-6 6-3 6-4 | |
Roland Garros Heren van 16 Mei tot 4 Juni 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Zizou Bergs | 6-4 7-6 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Chun-hsin Tseng | 7-5 6-4 | |
Surbiton van 30 Mei tot 5 Juni 2022 (Gras) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Aleksandr Nedovyesov | 6-1 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Max Purcell | 4-6 6-4 6-4 | |
Nottingham van 6 Juni tot 12 Juni 2022 (Gras) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Henry Patten | 7-5 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Giles Hussey | 6-3 7-6 | |
1/16de finales | verslagen door | Borna Gojo | 6-2 7-6 | |
Ikley van 13 Juni tot 19 Juni 2022 (Gras) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Matheus Pucinelli De Almeida | 6-4 1-6 7-5 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Charles Broom | 7-6 6-4 | |
Wimbledon Heren van 20 Juni tot 10 Juli 2022 (Gras) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Filip Misolic | 6-2 3-6 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Illya Marchenko | 7-6 6-2 | |
Kwalificaties - Derde ronde | verslagen door | Marc-Andrea Hüsler | 7-5 6-4 3-6 3-6 6-2 | |
Malaga van 27 Juni tot 3 Juli 2022 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Daniel Cukierman | 6-2 7-5 | |
Achtste finales | verslagen door | Constant Lestienne | 6-1 6-3 | |
Porto van 4 Juli tot 10 Juli 2022 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Antoine Bellier | 6-3 2-6 6-4 | |
Newport van 10 Juli tot 17 Juli 2022 (Gras) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Mirza Basic | 6-3 6-4 | |
Nonthaburi van 22 Augustus tot 28 Augustus 2022 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Illya Marchenko | 7-6 6-2 | |
Gwangju van 3 Oktober tot 9 Oktober 2022 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Naoki Tajima | 6-0 6-3 | |
1/16de finales | verslaat | Nicolás Barrientos | 6-1 4-6 7-6 | |
Achtste finales | verslagen door | Maximilian Marterer | 3-6 7-5 7-5 | |
Seoul van 10 Oktober tot 16 Oktober 2022 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Sasi Kumar Mukund | 6-4 6-3 | |
Yokohama van 31 Oktober tot 6 November 2022 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Zdenek Kolar | 6-2 6-1 | |
Achtste finales | verslagen door | Sho Shimabukuro | 6-4 6-3 | |
Matsuyama van 7 November tot 13 November 2022 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Shunsuke Nakagawa | 6-1 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Ji Sung Nam | 6-3 6-4 | |
1/16de finales | verslaat | Yosuke Watanuki | 7-5 6-4 | |
Achtste finales | verslaat | Li Tu | 6-2 6-2 | |
Kwartfinales | verslagen door | Seong-Chan Hong | 6-1 6-4 | |
Kobe van 14 November tot 20 November 2022 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Keisuke Saitoh | 4-6 6-3 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Yuki Mochizuki | 6-3 6-3 | |
1/16de finales | verslaat | Rio Noguchi | 3-6 6-4 6-1 | |
Achtste finales | verslagen door | Ramkumar Ramanathan | 2-6 6-0 4-0 ab. | |
Yokkaichi van 21 November tot 27 November 2022 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Masamichi Imamura | 6-4 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Shuichi Sekiguchi | 5-1 ab. |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 12 Overwinningen / 25 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 16 Overwinningen / 18 Nederlagen
Overwinning : 1 (Gwangju)
Finale : 1 (Vancouver)
Samenvatting : 38 Overwinningen / 31 Nederlagen
Overwinning : 1 (San Francisco)
Finale : 0
Samenvatting : 22 Overwinningen / 14 Nederlagen
Bangkok van 1 Januari tot 7 Januari 2018 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Jürgen Zopp | 6-1 6-2 | |
Achtste finales | verslagen door | Evgeny Karlovskiy | 6-4 6-4 | |
Australian Open Heren van 10 Januari tot 28 Januari 2018 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Alexey Vatutin | 6-1 5-7 6-2 | |
Dallas van 29 Januari tot 4 Februari 2018 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslaat | Alexander Bublik | 6-4 6-4 | |
Achtste finales | verslaat | Jared Hiltzik | 4-6 6-1 6-4 | |
Kwartfinales | verslaat | Miomir Kecmanovic | 6-1 6-1 | |
Halve Finale | verslagen door | Kei Nishikori | 6-4 6-4 | |
San Francisco van 5 Februari tot 11 Februari 2018 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Iñigo Cervantes Huegun | 6-2 6-0 | |
Achtste finales | verslaat | Mackenzie McDonald | 1-6 7-6 6-2 | |
Kwartfinales | verslaat | Noah Rubin | 6-3 6-1 | |
Halve Finale | verslaat | Miomir Kecmanovic | 7-6 4-6 6-2 | |
Finale | verslaat | Dominik Koepfer | 6-4 2-6 7-6 | |
Yokohama van 26 Februari tot 4 Maart 2018 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Yunseong Chung | 6-2 6-7 6-4 | |
Achtste finales | verslagen door | Tobias Kamke | 6-4 6-2 | |
Zhuhai van 5 Maart tot 11 Maart 2018 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Ze Zhang | 6-0 6-3 | |
Achtste finales | verslaat | Miomir Kecmanovic | 3-6 7-6 6-4 | |
Kwartfinales | verslaat | Mats Moraing | 6-2 3-6 6-3 | |
Halve Finale | verslagen door | Hubert Hurkacz | 6-1 6-7 6-4 | |
Shenzhen van 13 Maart tot 18 Maart 2018 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Duck Hee Lee | 4-6 7-5 6-4 | |
Taipei van 9 April tot 15 April 2018 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslaat | Jacob Grills | 6-0 6-3 | |
Achtste finales | verslaat | Matthew Ebden | 6-2 7-6 | |
Kwartfinales | verslagen door | Tatsuma Ito | 3-6 7-6 7-6 | |
Gimcheon van 7 Mei tot 13 Mei 2018 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Tatsuma Ito | 6-3 5-7 7-6 | |
Achtste finales | verslagen door | Renta Tokuda | 7-6 6-0 | |
Roland Garros Heren van 21 Mei tot 10 Juni 2018 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Lorenzo Sonego | 6-2 6-4 | |
Wimbledon Heren van 25 Juni tot 15 Juli 2018 (Gras) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Nikola Milojevic | 6-4 6-0 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Henri Laaksonen | 7-6 6-4 | |
Kwalificaties - Derde ronde | verslagen door | Thomas Fabbiano | 6-4 6-2 3-6 5-3 | |
Eerste ronde | verslagen door | Benoît Paire | 7-5 7-6 6-4 | |
Newport van 16 Juli tot 22 Juli 2018 (Gras) | ||||
1/16de finales | verslaat | Sergiy Stakhovsky | 6-4 3-6 6-3 | |
Achtste finales | verslaat | Nicolas Mahut | 6-4 6-4 | |
Kwartfinales | verslagen door | Tim Smyczek | 6-1 5-7 6-4 | |
Washington - Washington van 30 Juli tot 5 Augustus 2018 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Donald Young | 5-7 7-5 1-0 ab. | |
Shenzhen van 24 September tot 30 September 2018 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | James Ward | 6-4 7-6 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Brayden Schnur | 7-6 6-2 | |
1/16de finales | verslagen door | Fernando Verdasco | 6-3 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 9 Overwinningen / 16 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 9 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 1 (Guadalajara)
Samenvatting : 8 Overwinningen / 7 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 6 Overwinningen / 7 Nederlagen
Dallas van 3 Februari tot 9 Februari 2014 (Indoor) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Justin S. Shane | 6-3 6-2 | |
Achtste finales | verslagen door | Evan King | 6-2 7-6 | |
Morelos van 17 Februari tot 23 Februari 2014 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Fernando Romboli | 6-2 6-0 | |
Achtste finales | verslagen door | Rajeev Ram | 6-4 6-4 | |
Kyoto van 3 Maart tot 9 Maart 2014 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Hiroyasu Ehara | 6-4 6-4 | |
Achtste finales | verslagen door | Ricardas Berankis | 7-5 2-6 6-1 | |
Taipei van 28 April tot 4 Mei 2014 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslaat | Shao-Chi Yang | 6-1 6-1 | |
Achtste finales | verslagen door | Go Soeda | 7-6 6-2 | |
Gimcheon van 5 Mei tot 11 Mei 2014 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Maximilian Neuchrist | 6-4 7-6 | |
Achtste finales | verslagen door | Samuel Groth | 5-7 7-6 6-4 | |
Bangkok van 25 Augustus tot 31 Augustus 2014 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Jacob Grills | 4-6 6-2 6-2 | |
Achtste finales | verslagen door | Go Soeda | 6-3 7-6 | |
Yokohama van 10 November tot 16 November 2014 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Yuki Bhambri | 6-3 6-2 |