De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Italië - 4 Januari 1996
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 1 (Dubaï - 1000)
Finale : 0
Samenvatting : 13 Overwinningen / 6 Nederlagen
Overwinning : 1 (Florence)
Finales : 3 (Makarska, Palermo, Monastir)
Samenvatting : 41 Overwinningen / 27 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 1 (Cluj-Napoca 2)
Samenvatting : 26 Overwinningen / 25 Nederlagen
Overwinningen : 2 (Bol, Portoroz)
Finale : 1 (Saint-Malo)
Samenvatting : 34 Overwinningen / 23 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 23 Overwinningen / 19 Nederlagen
Australian Open Dames van 8 Januari tot 27 Januari 2019 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Veronika Kudermetova | 4-6 6-1 6-3 0-0 | |
St. Petersburg van 25 Januari tot 3 Februari 2019 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Ludmilla Samsonova | 6-7 6-0 6-1 | |
Boedapest van 17 Februari tot 24 Februari 2019 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Conny Perrin | 1-6 6-0 7-5 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Georgina Garcia Perez | 6-3 3-6 6-3 | |
Bogotá van 6 April tot 14 April 2019 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Jane Wasserson | 6-0 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Sara Errani | 6-2 3-6 6-3 | |
1/16de finales | verslaat | Francesca Di Lorenzo | 6-2 3-6 6-4 | |
Achtste finales | verslagen door | Lara Arruabarrena-Vecino | 7-6 6-1 | |
World Group II - Play-Offs II van 20 April tot 21 April 2019 (Keuzevakken) | ||||
World Group II - Play-Offs II | verslagen door | Anastasia Pavlyuchenkova | 7-6 7-6 | |
Praag van 27 April tot 5 Mei 2019 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Johana Markova | 6-3 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Tereza Smitkova | 6-1 6-7 6-3 | |
Kwalificaties - Derde ronde | verslagen door | Antonia Lottner | 6-4 6-4 | |
1/16de finales | verslagen door | Mandy Minella | 6-3 6-1 | |
Rome van 11 Mei tot 19 Mei 2019 (Gravel) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Sofia Kenin | 6-1 6-2 | |
Roland Garros Dames van 21 Mei tot 9 Juni 2019 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Anna Zaja | 6-2 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Rebecca Sramkova | 7-5 6-0 | |
Kwalificaties - Derde ronde | verslaat | Alexandra 'Allie' Kiick | 6-1 6-4 | |
Eerste ronde | verslagen door | Darya Kasatkina | 6-2 6-3 | |
Wimbledon Dames van 25 Juni tot 14 Juli 2019 (Gras) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Varvara Flink | 7-6 6-3 | |
Lausanne van 15 Juli tot 21 Juli 2019 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Joanne Zuger | 7-6 7-6 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Xinyun Han | 7-6 6-1 | |
1/16de finales | verslaat | Tess Sugnaux | 6-3 6-3 | |
Achtste finales | verslagen door | Alizé Cornet | 6-1 6-1 | |
Palermo van 20 Juli tot 28 Juli 2019 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Laura Siegemund | 6-1 6-4 | |
Achtste finales | verslaat | Irina-Camelia Begu | 6-4 5-7 7-6 | |
Kwartfinales | verslagen door | Kiki Bertens | 6-4 1-6 6-1 | |
Karlsruhe van 29 Juli tot 4 Augustus 2019 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Sabine Lisicki | 3-6 6-4 6-1 | |
Achtste finales | verslaat | Tereza Martincova | 4-6 7-6 3-0 ab. | |
Kwartfinales | verslaat | Stephanie Wagner | 7-5 6-4 | |
Halve Finale | verslagen door | Patricia Maria Tig | 6-2 6-0 | |
US Open Dames van 20 Augustus tot 8 September 2019 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Usue Maitane Arconada | 6-1 3-6 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Elena Gabriela Ruse | 6-3 6-1 | |
Zhengzhou van 7 September tot 15 September 2019 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Petra Martic | 7-5 6-1 | |
Guangzhou van 14 September tot 22 September 2019 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | En Shuo Liang | 6-4 5-7 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Dalila Jakupovic | 4-6 6-1 6-4 | |
1/16de finales | verslaat | Tamara Zidansek | 3-6 6-3 6-3 | |
Achtste finales | verslaat | Saisai Zheng | 7-5 3-6 7-5 | |
Kwartfinales | verslagen door | Sofia Kenin | 7-5 6-1 | |
Tashkent van 21 September tot 29 September 2019 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Kristyna Pliskova | 6-4 6-4 | |
Linz van 6 Oktober tot 13 Oktober 2019 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Mira Antonitsch | 6-1 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Misaki Doi | 4-6 6-2 6-3 | |
Moskou van 12 Oktober tot 20 Oktober 2019 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Giulia Gatto-Monticone | 6-2 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 13 Overwinningen / 17 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 7 Overwinningen / 13 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Taipei van 14 November tot 20 November 2016 (Indoor) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Pei-Chi Lee | 7-6 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 1 Nederlaag
Australian Open Junior Dames van 13 Januari tot 26 Januari 2014 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslaat | Michaela Gordon | 6-2 1-6 6-4 | |
1/16de finales | verslaat | Kamonwan Buayam | 6-0 4-6 6-3 | |
Achtste finales | verslagen door | Ivana Jorovic | 6-2 6-2 |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 1 Nederlagen
Australian Open Dubbel Dames van 17 Januari tot 28 Januari 2024 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | S. Errani - J. Paolini | verslaat | I. Martins - M. Niculescu | 6-3 6-1 |
1/16de finales | S. Errani - J. Paolini | verslaat | S. Aoyama - A. Krunic | 6-1 7-5 |
Achtste finales | S. Errani - J. Paolini | verslagen door | S. Hsieh - E. Mertens | 3-6 6-3 7-5 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 4 Nederlagen
Australian Open Dubbel Dames van 18 Januari tot 30 Januari 2023 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | J. Paolini - M. Trevisan | verslagen door | O. Kalashnikova - A. Parks | 6-3 5-7 6-2 |
Roland Garros Dubbel Dames van 2 Juni tot 11 Juni 2023 (Gravel) | ||||
Eerste ronde | J. Paolini - M. Trevisan | verslaat | A. Barnett - O. Nicholls | 7-6 1-6 6-4 |
1/16de finales | J. Paolini - M. Trevisan | verslagen door | D. Krawczyk - D. Schuurs | 6-2 6-2 |
Wimbledon Dubbel Dames van 5 Juli tot 16 Juli 2023 (Gras) | ||||
Eerste ronde | J. Paolini - M. Trevisan | verslagen door | E. Hozumi - R. Masarova | 6-4 6-4 |
US Open Dubbel Dames van 30 Augustus tot 10 September 2023 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | J. Paolini - X. Wang | verslagen door | V. Kudermetova - L. Samsonova | 7-6 6-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 5 Nederlagen
Australian Open Dubbel Dames van 19 Januari tot 30 Januari 2022 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | J. Paolini - H. Watson | verslaat | A. Bozovic - O. Tjandramulia | 7-6 4-6 6-2 |
1/16de finales | J. Paolini - H. Watson | verslagen door | M. Kostyuk - D. Yastremska | 6-4 6-3 |
Roland Garros Dubbel Dames van 25 Mei tot 4 Juni 2022 (Gravel) | ||||
Eerste ronde | J. Paolini - M. Trevisan | verslagen door | L. Hradecka - S. Mirza | 4-6 6-2 6-1 |
Wimbledon Dubbel Dames van 29 Juni tot 10 Juli 2022 (Gras) | ||||
Eerste ronde | J. Paolini - M. Trevisan | verslagen door | N. Bains - M. Lumsden | 6-1 7-5 |
Fed Cup - Groep A van 8 November tot 10 November 2022 (Hardcourt) | ||||
Fed Cup - Groep A | L. Bronzetti - J. Paolini | verslagen door | G. Dabrowski - L. Fernandez | 6-1 6-1 |
Fed Cup - Groep A | J. Paolini - M. Trevisan | verslagen door | B. Bencic - J. Teichmann | 7-6 6-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 4 Nederlagen
Australian Open Dubbel Dames van 10 Februari tot 21 Februari 2021 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | A. Bolsova Zadoinov - J. Paolini | verslaat | D. Kasatkina - A. Kontaveit | 7-6 6-2 |
1/16de finales | A. Bolsova Zadoinov - J. Paolini | verslaat | K. Flipkens - A. Klepac | 7-6 3-6 7-5 |
Achtste finales | A. Bolsova Zadoinov - J. Paolini | verslagen door | D. Jurak - N. Stojanovic | 1-6 7-5 6-3 |
Roland Garros Dubbel Dames van 2 Juni tot 13 Juni 2021 (Gravel) | ||||
Eerste ronde | J. Paolini - N. Stojanovic | verslagen door | A. Muhammad - J. Pegula | 6-2 2-6 6-3 |
Olympische Spelen Dames Dubbel van 24 Juli tot 1 Augustus 2021 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | S. Errani - J. Paolini | verslaat | N. Melichar-Martinez - A. Riske-Amritraj | 6-3 5-7 10-2 |
Achtste finales | S. Errani - J. Paolini | verslagen door | L. Kichenok - N. Kichenok | 7-6 6-2 |
US Open Dubbel Dames van 1 September tot 12 September 2021 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | J. Paolini - J. Teichmann | verslagen door | S. Stosur - S. Zhang | 6-4 6-0 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlagen
Roland Garros Dubbel Dames van 30 September tot 11 Oktober 2020 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | V. Gracheva - J. Paolini | verslaat | L. Kichenok - N. Kichenok | 6-3 4-6 6-4 |
1/16de finales | V. Gracheva - J. Paolini | verslagen door | A. Mitu - P. Tig | 6-1 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
World Group II - Play-Offs II van 20 April tot 21 April 2019 (Keuzevakken) | ||||
---|---|---|---|---|
World Group II - Play-Offs II | S. Errani - J. Paolini | verslagen door | V. Koval - A. Potapova | 4-6 6-3 10-7 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
World Group I - Play-Offs I van 22 April tot 23 April 2018 (Keuzevakken) | ||||
---|---|---|---|---|
World Group I - Play-Offs I | D. Chiesa - J. Paolini | verslagen door | K. Flipkens - E. Mertens | 6-1 6-4 |