De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Roemenië - 18 Maart 1995
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 4 Nederlagen
Australian Open Dames van 8 Januari tot 28 Januari 2024 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Yuliya Hatouka | 6-2 5-7 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Eva Lys | 6-1 6-2 | |
Hua Hin van 27 Januari tot 4 Februari 2024 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Chloé Paquet | 6-1 6-0 | |
Mumbai - 250 van 3 Februari tot 11 Februari 2024 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Arianne Hartono | 6-4 6-4 | |
San Luis Potosi van 25 Maart tot 31 Maart 2024 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Elisabetta Cocciaretto | 6-1 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 8 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 16 Overwinningen / 23 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 16 Overwinningen / 20 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
World Group I - Play-Offs I van 16 April tot 17 April 2021 (Keuzevakken) | ||||
---|---|---|---|---|
World Group I - Play-Offs I | verslagen door | Elisabetta Cocciaretto | 6-1 6-4 | |
Auckland van 3 Januari tot 12 Januari 2020 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Ysaline Bonaventure | 6-3 6-1 | |
Australian Open Dames van 14 Januari tot 2 Februari 2020 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Laura Ioana Paar Andrei | 7-6 6-2 | |
Lyon van 2 Maart tot 8 Maart 2020 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Audrey Albie | 7-5 6-0 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Isabella Shinikova | 7-6 6-3 | |
1/16de finales | verslaat | Timea Babos | 6-3 6-7 6-4 | |
Achtste finales | verslagen door | Darya Kasatkina | 6-3 6-2 | |
Praag van 8 Augustus tot 16 Augustus 2020 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Magdalena Frech | 2-6 6-3 6-1 | |
Sparta Prague Open van 29 Augustus tot 5 September 2020 (Gravel) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Zuzana Zlochova | 6-2 6-2 | |
Tweede ronde | verslaat | Seone Mendez | 6-3 6-0 | |
1/16de finales | verslagen door | Marie Benoit | 6-3 6-2 | |
Roland Garros Dames van 21 September tot 11 Oktober 2020 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Tereza Mrdeza | 6-2 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Harriet Dart | 7-5 6-2 | |
Kwalificaties - Derde ronde | verslaat | Richel Hogenkamp | 6-2 7-6 | |
Eerste ronde | verslaat | Donna Vekic | 6-3 6-4 | |
Tweede ronde | verslaat | Alison Van Uytvanck | 6-1 4-0 ab. | |
1/16de finales | verslagen door | Sofia Kenin | 6-2 6-0 | |
Linz van 7 November tot 15 November 2020 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Katharina Gerlach | 2-6 6-3 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Jana Fett | 6-1 4-6 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 12 Overwinningen / 15 Nederlagen
Shenzhen van 28 December 2018 tot 5 Januari 2019 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Ivana Jorovic | 7-5 6-4 | |
Australian Open Dames van 8 Januari tot 27 Januari 2019 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Valentini Grammatikopoulou | 6-3 6-2 | |
Dubai van 15 Februari tot 23 Februari 2019 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Lin Zhu | 5-7 6-0 7-5 | |
Acapulco van 23 Februari tot 3 Maart 2019 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Veronica Cepede Royg | 7-6 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Tereza Martincova | 3-6 6-2 7-6 | |
1/16de finales | verslagen door | Beatriz Haddad Maia | 6-0 6-2 | |
Bogotá van 6 April tot 14 April 2019 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Jessica Plazas | 6-2 6-0 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Elitsa Kostova | 3-6 6-2 6-3 | |
1/16de finales | verslagen door | Sara Errani | 4-6 6-2 6-3 | |
Istanboel van 20 April tot 28 April 2019 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Arina Rodionova | 6-1 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Julia Glushko | 2-6 6-4 6-2 | |
1/16de finales | verslagen door | Sorana Cirstea | 2-6 6-0 6-0 | |
Rabat van 27 April tot 5 Mei 2019 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Tereza Mrdeza | 4-6 6-4 5-5 ab. | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Martina Trevisan | 3-6 6-4 6-3 | |
Kwalificaties - Derde ronde | verslagen door | Ysaline Bonaventure | 6-1 6-2 | |
1/16de finales | verslagen door | Polona Hercog | 7-6 6-4 | |
Madrid van 2 Mei tot 11 Mei 2019 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Magdalena Rybarikova | 7-5 0-0 ab. | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Marta Kostyuk | 7-5 3-6 6-2 | |
Roland Garros Dames van 21 Mei tot 9 Juni 2019 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Anhelina Kalinina | 2-6 7-6 6-2 | |
Majorca Open van 16 Juni tot 23 Juni 2019 (Gras) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Varvara Lepchenko | 2-6 6-1 6-2 | |
Wimbledon Dames van 25 Juni tot 14 Juli 2019 (Gras) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Alexandra 'Allie' Kiick | 6-7 6-1 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Elena Gabriela Ruse | 6-2 5-7 6-4 | |
Boekarest van 13 Juli tot 21 Juli 2019 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Jaimee Fourlis | 6-3 7-6 | |
Jurmala van 22 Juli tot 28 Juli 2019 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Margarita Betova-Gasparyan | 6-4 4-6 4-0 ab. | |
Achtste finales | verslaat | Valentyna Ivakhnenko | 7-6 3-6 6-1 | |
Kwartfinales | verslagen door | Anastasija Sevastova | 7-6 6-2 | |
US Open Dames van 20 Augustus tot 8 September 2019 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Kirsten Flipkens | 6-3 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 10 Overwinningen / 10 Nederlagen
Shenzhen van 1 Januari tot 7 Januari 2018 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Stefanie Vögele | 6-4 6-3 | |
Australian Open Dames van 11 Januari tot 28 Januari 2018 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Sesil Karatantcheva | 7-5 3-6 7-5 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Bernarda Pera | 4-6 6-2 6-3 | |
Charleston van 31 Maart tot 8 April 2018 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Ellie Halbauer | 6-2 7-5 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Claire Liu | 7-6 3-6 6-2 | |
Madrid van 4 Mei tot 13 Mei 2018 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Kristyna Pliskova | 6-1 6-2 | |
Roland Garros Dames van 22 Mei tot 10 Juni 2018 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Audrey Albie | 6-7 6-1 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Anna Blinkova | 4-6 6-4 6-1 | |
Kwalificaties - Derde ronde | verslagen door | Caroline Dolehide | 6-4 6-3 | |
Wimbledon Dames van 26 Juni tot 15 Juli 2018 (Gras) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Tara Moore | 6-4 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Conny Perrin | 6-3 6-4 | |
Bucarest van 16 Juli tot 22 Juli 2018 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Anastassia Grymalska | 6-1 4-6 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Katarina Zavatska | 6-2 6-2 | |
Kwalificaties - Derde ronde | verslaat | Alexandra Ignatik-Cadantu | 5-7 6-2 6-2 | |
1/16de finales | verslaat | Viktoriya Tomova | 6-4 7-5 | |
Achtste finales | verslagen door | Polona Hercog | 7-5 6-2 | |
Moskou van 23 Juli tot 29 Juli 2018 (Gravel) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Ekaterina Alexandrova | 6-0 6-3 | |
Achtste finales | verslagen door | Anastasija Sevastova | 6-2 6-7 6-4 | |
US Open Dames van 21 Augustus tot 9 September 2018 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Gail Brodsky | 7-5 6-4 | |
Linz van 7 Oktober tot 14 Oktober 2018 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Kristyna Pliskova | 6-4 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 5 Nederlagen
Wimbledon Dames van 27 Juni tot 16 Juli 2017 (Gras) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Barbara Haas | 6-4 6-4 | |
Boekarest van 17 Juli tot 23 Juli 2017 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Aliaksandra Sasnovich | 6-4 6-4 | |
Båstad van 24 Juli tot 30 Juli 2017 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Alexandra Ignatik-Cadantu | 6-2 3-0 ab. | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Quirine Lemoine | 6-4 7-6 | |
1/16de finales | verslagen door | Elise Mertens | 6-2 4-6 6-2 | |
US Open Dames van 22 Augustus tot 10 September 2017 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Myrtille Georges | 7-5 2-6 3-0 ab. | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Bernarda Pera | 6-3 6-4 | |
Moskou van 14 Oktober tot 22 Oktober 2017 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Anna Blinkova | 6-3 6-2 |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 4 Nederlagen
Australian Open Dubbel Dames van 19 Januari tot 30 Januari 2022 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | I. Bara - E. Gorgodze | verslagen door | M. Bouzkova - L. Hradecka | 6-3 6-4 |
Roland Garros Dubbel Dames van 25 Mei tot 4 Juni 2022 (Gravel) | ||||
Eerste ronde | I. Bara - E. Gorgodze | verslagen door | M. Keys - T. Townsend | 6-2 7-6 |
Wimbledon Dubbel Dames van 29 Juni tot 10 Juli 2022 (Gras) | ||||
Eerste ronde | I. Bara - E. Gorgodze | verslagen door | D. Collins - D. Krawczyk | 6-3 6-2 |
US Open Dubbel Dames van 31 Augustus tot 11 September 2022 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | I. Bara - E. Gorgodze | verslagen door | T. Mihalikova - A. Sasnovich | 6-4 6-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 2 Nederlagen
Australian Open Dubbel Dames van 20 Januari tot 2 Februari 2020 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | E. Alexandrova - I. Bara | verslagen door | K. Christian - A. Guarachi | 6-1 6-2 |
Roland Garros Dubbel Dames van 30 September tot 11 Oktober 2020 (Gravel) | ||||
Eerste ronde | I. Bara - F. Stollar | verslagen door | M. Doi - M. Niculescu | 6-4 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 3 Nederlagen
Australian Open Dubbel Dames van 14 Januari tot 27 Januari 2019 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | I. Bara - M. Niculescu | verslaat | L. Arruabarrena-Vecino - A. Parra Santonja | 6-1 6-1 |
1/16de finales | I. Bara - M. Niculescu | verslaat | L. Hradecka - E. Makarova | 6-4 7-6 |
Achtste finales | I. Bara - M. Niculescu | verslagen door | R. Atawo - K. Srebotnik | 6-20 3-6 6-3 |
Roland Garros Dubbel Dames van 26 Mei tot 9 Juni 2019 (Gravel) | ||||
Eerste ronde | I. Bara - D. Jakupovic | verslagen door | G. Dabrowski - Y. Xu | 6-1 1-6 6-2 |
Wimbledon Dubbel Dames van 1 Juli tot 14 Juli 2019 (Gras) | ||||
Eerste ronde | I. Bara - M. Linette | verslagen door | N. Melichar-Martinez - K. Peschke-Peschkeová | 7-5 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 3 Nederlagen
Roland Garros Dubbel Dames van 31 Mei tot 10 Juni 2018 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | I. Bara - M. Buzarnescu | verslaat | X. Knoll - A. Smith | 6-7 6-3 6-4 |
1/16de finales | I. Bara - M. Buzarnescu | verslaat | L. Chan - B. Mattek-Sands | 2-6 6-3 6-3 |
Achtste finales | I. Bara - M. Buzarnescu | verslaat | J. Brady - V. King | 6-4 6-3 |
Kwartfinales | I. Bara - M. Buzarnescu | verslagen door | H. Chan - Z. Yang | 6-3 1-6 6-4 |
Wimbledon Dubbel Dames van 6 Juli tot 15 Juli 2018 (Gras) | ||||
Eerste ronde | I. Bara - A. Cornet | verslagen door | A. Klepac - M. Martínez Sánchez | 7-5 6-7 6-3 |
US Open Dubbel Dames van 31 Augustus tot 9 September 2018 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | I. Bara - A. Cornet | verslagen door | T. Bacsinszky - V. Zvonareva | 1-6 6-4 6-4 |