De site voor alle sporten

Menu
SPR Wisla Plock

Handbal - SPR Wisla Plock

PolenPolen - Plock- Opgericht 1964

  • Uitslagen
  • Identiteit
  • Erelijst

Uitslagen

SPR Wisla Plock - Uitslagen

Polen Division 1 Heren - Ekstraklasa - Regulier Seizoen - 2019/2020

Algemeen klassementPunGWWGVDVDTDS
1ste217700204155+49
Klassement thuisPunGWWGVDVDTDS
2de12440011585+30
Klassement uitPunGWWGVDVDTDS
1ste933008970+19
30 Augustus 2019 - 18h00
Speeldag 1
SPR Wisla Plock (3)SPR Wisla Plock25 - 17KS Azoty-PulawyKS Azoty-Pulawy (12)
7 September 2019 - 18h00
Speeldag 2
Piotrkowianin Piotrków Trybunalski (11)Piotrkowianin Piotrków Trybunalski24 - 33SPR Wisla PlockSPR Wisla Plock (2)
10 September 2019 - 18h00
Speeldag 3
SPR Wisla Plock (1)SPR Wisla Plock38 - 22SPR Stal MielecSPR Stal Mielec (14)
17 September 2019 - 18h30
Speeldag 4
Pogón Szczecin (12)Pogón Szczecin23 - 28SPR Wisla PlockSPR Wisla Plock (2)
24 September 2019 - 18h15
Speeldag 5
SPR Wisla Plock (2)SPR Wisla Plock25 - 20Górnik ZabrzeGórnik Zabrze (7)
5 Oktober 2019 - 13h00
Speeldag 6
Gwardia Opole (6)Gwardia Opole23 - 28SPR Wisla PlockSPR Wisla Plock (2)
9 Oktober 2019 - 18h00
Speeldag 7
SPR Wisla Plock (1)SPR Wisla Plock27 - 26Vive Targi KielceVive Targi Kielce (2)
16 Oktober 2019 - 18h00
Speeldag 8
MKS KaliszMKS Kalisz - SPR Wisla PlockSPR Wisla Plock
2 November 2019 - 19h00
Speeldag 9
SPR Wisla PlockSPR Wisla Plock - SPR TarnówSPR Tarnów
9 November 2019 - 18h00
Speeldag 10
SPR Wisla PlockSPR Wisla Plock - Wybrzeze GdanskWybrzeze Gdansk
16 November 2019 - 18h00
Speeldag 11
MMTS KwidzynMMTS Kwidzyn - SPR Wisla PlockSPR Wisla Plock
23 November 2019 - 18h00
Speeldag 12
SPR Wisla PlockSPR Wisla Plock - MKS Zaglebie LubinMKS Zaglebie Lubin
30 November 2019 - 18h00
Speeldag 13
SPR Chrobry GlogówSPR Chrobry Glogów - SPR Wisla PlockSPR Wisla Plock
4 December 2019 - 18h00
Speeldag 14
KS Azoty-PulawyKS Azoty-Pulawy - SPR Wisla PlockSPR Wisla Plock
7 December 2019 - 18h00
Speeldag 15
SPR Wisla PlockSPR Wisla Plock - Piotrkowianin Piotrków TrybunalskiPiotrkowianin Piotrków Trybunalski
11 December 2019 - 18h00
Speeldag 16
SPR Stal MielecSPR Stal Mielec - SPR Wisla PlockSPR Wisla Plock
14 December 2019 - 18h00
Speeldag 17
SPR Wisla PlockSPR Wisla Plock - Pogón SzczecinPogón Szczecin
29 Januari 2020 - 18h00
Speeldag 18
Górnik ZabrzeGórnik Zabrze - SPR Wisla PlockSPR Wisla Plock
1 Februari 2020 - 18h00
Speeldag 19
SPR Wisla PlockSPR Wisla Plock - Gwardia OpoleGwardia Opole
8 Februari 2020 - 18h00
Speeldag 20
Vive Targi KielceVive Targi Kielce - SPR Wisla PlockSPR Wisla Plock
15 Februari 2020 - 18h00
Speeldag 21
SPR Wisla PlockSPR Wisla Plock - MKS KaliszMKS Kalisz
22 Februari 2020 - 18h00
Speeldag 22
SPR TarnówSPR Tarnów - SPR Wisla PlockSPR Wisla Plock
29 Februari 2020 - 18h00
Speeldag 23
Wybrzeze GdanskWybrzeze Gdansk - SPR Wisla PlockSPR Wisla Plock
7 Maart 2020 - 18h00
Speeldag 24
SPR Wisla PlockSPR Wisla Plock - MMTS KwidzynMMTS Kwidzyn
14 Maart 2020 - 19h00
Speeldag 25
MKS Zaglebie LubinMKS Zaglebie Lubin - SPR Wisla PlockSPR Wisla Plock
21 Maart 2020 - 19h00
Speeldag 26
SPR Wisla PlockSPR Wisla Plock - SPR Chrobry GlogówSPR Chrobry Glogów

Champions League Heren - Groep D - 2019/2020

Algemeen klassementPunGWWGVDVDTDS
3de44202113105+8
14 September 2019 - 15h00
Groep D
Chehovskie Medvedi, Chekhov (RUS) (5)Chehovskie Medvedi, Chekhov25 - 23SPR Wisla PlockSPR Wisla Plock (3)
21 September 2019 - 15h00
Groep D
SPR Wisla Plock (3)SPR Wisla Plock27 - 23Kadetten SchaffhausenKadetten Schaffhausen (SUI) (4)
29 September 2019 - 17h30
Groep D
SPR Wisla Plock (3)SPR Wisla Plock36 - 29Kristianstad IFKKristianstad IFK (SWE) (6)
13 Oktober 2019 - 15h10
Groep D
GOG Svendborg TGI (DEN) (2)GOG Svendborg TGI28 - 27SPR Wisla PlockSPR Wisla Plock (3)
20 Oktober 2019 - 17h00
Groep D
SPR Wisla Plock (3)SPR Wisla Plock - Dinamo BucurestiDinamo Bucuresti (ROU) (1)
30 Oktober 2019 - 18h00
Groep D
Dinamo Bucuresti (ROU) (1)Dinamo Bucuresti - SPR Wisla PlockSPR Wisla Plock (3)
6 November 2019 - 17h00
Groep D
SPR Wisla Plock (3)SPR Wisla Plock - Chehovskie Medvedi, ChekhovChehovskie Medvedi, Chekhov (RUS) (5)
13 November 2019 - 17h00
Groep D
Kadetten Schaffhausen (SUI) (4)Kadetten Schaffhausen - SPR Wisla PlockSPR Wisla Plock (3)
20 November 2019 - 17h00
Groep D
SPR Wisla Plock (3)SPR Wisla Plock - GOG Svendborg TGIGOG Svendborg TGI (DEN) (2)
27 November 2019 - 17h00
Groep D
Kristianstad IFK (SWE) (6)Kristianstad IFK - SPR Wisla PlockSPR Wisla Plock (3)

Identiteit

Erelijst

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden