De site voor alle sporten

Menu
SPR Wisla Plock

Handbal - SPR Wisla Plock

PolenPolen - Plock- Opgericht 1964

  • Uitslagen
  • Identiteit
  • Erelijst

Uitslagen

SPR Wisla Plock - Uitslagen

Polen Division 1 Heren - Ekstraklasa - Regulier Seizoen - 2019/2020

30 Augustus 2019 - 18h00
Speeldag 1
SPR Wisla Plock (3)SPR Wisla Plock25 - 17KS Azoty-PulawyKS Azoty-Pulawy (12)
7 September 2019 - 18h00
Speeldag 2
Piotrkowianin Piotrków Trybunalski (11)Piotrkowianin Piotrków Trybunalski24 - 33SPR Wisla PlockSPR Wisla Plock (2)
10 September 2019 - 18h00
Speeldag 3
SPR Wisla Plock (1)SPR Wisla Plock38 - 22SPR Stal MielecSPR Stal Mielec (14)
17 September 2019 - 18h30
Speeldag 4
Pogón Szczecin (12)Pogón Szczecin23 - 28SPR Wisla PlockSPR Wisla Plock (2)
24 September 2019 - 18h15
Speeldag 5
SPR Wisla Plock (2)SPR Wisla Plock25 - 20Górnik ZabrzeGórnik Zabrze (7)
5 Oktober 2019 - 13h00
Speeldag 6
Gwardia Opole (6)Gwardia Opole23 - 28SPR Wisla PlockSPR Wisla Plock (2)
9 Oktober 2019 - 18h00
Speeldag 7
SPR Wisla Plock (1)SPR Wisla Plock27 - 26Vive Targi KielceVive Targi Kielce (2)
16 Oktober 2019 - 18h30
Speeldag 8
MKS Kalisz (10)MKS Kalisz23 - 26SPR Wisla PlockSPR Wisla Plock (1)
2 November 2019 - 18h00
Speeldag 9
SPR Wisla Plock (1)SPR Wisla Plock33 - 14SPR TarnówSPR Tarnów (13)
5 November 2019 - 18h00
Speeldag 10
SPR Wisla Plock (1)SPR Wisla Plock34 - 20Wybrzeze GdanskWybrzeze Gdansk (12)
13 November 2019 - 18h00
Speeldag 11
MMTS Kwidzyn (12)MMTS Kwidzyn19 - 25SPR Wisla PlockSPR Wisla Plock (1)
19 November 2019 - 18h00
Speeldag 12
SPR Wisla Plock (1)SPR Wisla Plock28 - 22MKS Zaglebie LubinMKS Zaglebie Lubin (9)
30 November 2019 - 20h00
Speeldag 13
SPR Wisla Plock (1)SPR Wisla Plock42 - 23SPR Chrobry GlogówSPR Chrobry Glogów (11)
3 December 2019 - 18h15
Speeldag 14
KS Azoty-Pulawy (5)KS Azoty-Pulawy20 - 24SPR Wisla PlockSPR Wisla Plock (1)
8 December 2019 - 18h30
Speeldag 15
SPR Wisla Plock (1)SPR Wisla Plock35 - 22Piotrkowianin Piotrków TrybunalskiPiotrkowianin Piotrków Trybunalski (12)
11 December 2019 - 18h30
Speeldag 16
SPR Stal Mielec (14)SPR Stal Mielec22 - 36SPR Wisla PlockSPR Wisla Plock (1)
13 December 2019 - 18h00
Speeldag 17
SPR Wisla Plock (1)SPR Wisla Plock26 - 25Pogón SzczecinPogón Szczecin (8)
29 Januari 2020 - 17h00
Speeldag 18
Górnik Zabrze (3)Górnik Zabrze23 - 24SPR Wisla PlockSPR Wisla Plock (1)
1 Februari 2020 - 13h00
Speeldag 19
SPR Wisla Plock (1)SPR Wisla Plock26 - 20Gwardia OpoleGwardia Opole (6)
4 Februari 2020 - 18h30
Speeldag 20
Vive Targi Kielce (1)Vive Targi Kielce29 - 20SPR Wisla PlockSPR Wisla Plock (2)
14 Februari 2020 - 18h00
Speeldag 21
SPR Wisla Plock (2)SPR Wisla Plock30 - 23MKS KaliszMKS Kalisz (7)
17 Februari 2020 - 18h30
Speeldag 22
SPR Tarnów (14)SPR Tarnów16 - 33SPR Wisla PlockSPR Wisla Plock (2)
3 Maart 2020 - 18h00
Speeldag 23
Wybrzeze GdanskWybrzeze Gdansk - SPR Wisla PlockSPR Wisla Plock
7 Maart 2020 - 18h00
Speeldag 24
SPR Wisla PlockSPR Wisla Plock - MMTS KwidzynMMTS Kwidzyn
14 Maart 2020 - 19h00
Speeldag 25
MKS Zaglebie LubinMKS Zaglebie Lubin - SPR Wisla PlockSPR Wisla Plock
21 Maart 2020 - 19h00
Speeldag 26
SPR Wisla PlockSPR Wisla Plock - SPR Chrobry GlogówSPR Chrobry Glogów

Champions League Heren - Finaleronde - 2019/2020

22 Februari 2020 - 15h00
Eliminatieronde C+D
SPR Wisla PlockSPR Wisla Plock32 - 25Bidasoa IrúnBidasoa Irún (ESP)
29 Februari 2020 - 16h00
Eliminatieronde C+D
Bidasoa Irún (ESP)Bidasoa Irún - SPR Wisla PlockSPR Wisla Plock

Champions League Heren - Groep D - 2019/2020

Algemeen klassementPunGWWGVDVDTDS
2de1110514267260+7
14 September 2019 - 15h00
Groep D
Chehovskie Medvedi, Chekhov (RUS) (5)Chehovskie Medvedi, Chekhov25 - 23SPR Wisla PlockSPR Wisla Plock (2)
21 September 2019 - 15h00
Groep D
SPR Wisla Plock (2)SPR Wisla Plock27 - 23Kadetten SchaffhausenKadetten Schaffhausen (SUI) (6)
29 September 2019 - 17h30
Groep D
SPR Wisla Plock (2)SPR Wisla Plock36 - 29Kristianstad IFKKristianstad IFK (SWE) (4)
13 Oktober 2019 - 15h10
Groep D
GOG Svendborg TGI (DEN) (3)GOG Svendborg TGI28 - 27SPR Wisla PlockSPR Wisla Plock (2)
20 Oktober 2019 - 16h00
Groep D
SPR Wisla Plock (2)SPR Wisla Plock26 - 26Dinamo BucurestiDinamo Bucuresti (ROU) (1)
30 Oktober 2019 - 18h00
Groep D
Dinamo Bucuresti (ROU) (1)Dinamo Bucuresti29 - 20SPR Wisla PlockSPR Wisla Plock (2)
10 November 2019 - 18h00
Groep D
SPR Wisla Plock (2)SPR Wisla Plock34 - 28Chehovskie Medvedi, ChekhovChehovskie Medvedi, Chekhov (RUS) (5)
17 November 2019 - 19h00
Groep D
Kadetten Schaffhausen (SUI) (6)Kadetten Schaffhausen24 - 27SPR Wisla PlockSPR Wisla Plock (2)
23 November 2019 - 15h00
Groep D
SPR Wisla Plock (2)SPR Wisla Plock27 - 24GOG Svendborg TGIGOG Svendborg TGI (DEN) (3)
27 November 2019 - 19h00
Groep D
Kristianstad IFK (SWE) (4)Kristianstad IFK24 - 20SPR Wisla PlockSPR Wisla Plock (2)

Identiteit

Erelijst

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden