De site voor alle sporten

Menu
RK Eurofarm Rabotnik

Handbal - RK Eurofarm Rabotnik

Noord-MacedoniëNoord-Macedonië - Bitola- Opgericht 2011

  • Uitslagen
  • Identiteit
  • Erelijst

Uitslagen

RK Eurofarm Rabotnik - Uitslagen

Noord-Macedonië Division 1 Heren - Super League - Championship Ronde - 2018/2019

Algemeen klassementPunGWWGVDVDTDS
2de2410802327259+68
Klassement thuisPunGWWGVDVDTDS
1ste125401175132+43
Klassement uitPunGWWGVDVDTDS
1ste125401152127+25
4 April 2019 - 18h00
Championship Ronde
Metalurg Skopje (3)Metalurg Skopje25 - 32RK Eurofarm RabotnikRK Eurofarm Rabotnik (2)
7 April 2019 - 17h00
Championship Ronde
RK Eurofarm Rabotnik (2)RK Eurofarm Rabotnik32 - 25Pelister BitolaPelister Bitola (5)
16 April 2019 - 18h30
Championship Ronde
RK Eurofarm Rabotnik (2)RK Eurofarm Rabotnik28 - 30Vardar PRO SkopjeVardar PRO Skopje (1)
23 April 2019 - 16h30
Championship Ronde
RK Eurofarm Rabotnik (2)RK Eurofarm Rabotnik31 - 19Tinex Prolet SkopjeTinex Prolet Skopje (6)
27 April 2019 - 12h00
Championship Ronde
RK Butel Skopje (4)RK Butel Skopje25 - 30RK Eurofarm RabotnikRK Eurofarm Rabotnik (2)
8 Mei 2019 - 18h30
Championship Ronde
RK Eurofarm Rabotnik (2)RK Eurofarm Rabotnik41 - 28Metalurg SkopjeMetalurg Skopje (3)
18 Mei 2019 - 18h30
Championship Ronde
Pelister Bitola (5)Pelister Bitola25 - 31RK Eurofarm RabotnikRK Eurofarm Rabotnik (2)
21 Mei 2019 - 18h00
Championship Ronde
Vardar PRO Skopje (1)Vardar PRO Skopje36 - 29RK Eurofarm RabotnikRK Eurofarm Rabotnik (2)
24 Mei 2019 - 19h30
Championship Ronde
Tinex Prolet Skopje (6)Tinex Prolet Skopje16 - 30RK Eurofarm RabotnikRK Eurofarm Rabotnik (2)
29 Mei 2019 - 16h30
Championship Ronde
RK Eurofarm Rabotnik (2)RK Eurofarm Rabotnik43 - 30RK Butel SkopjeRK Butel Skopje (4)

Noord-Macedonië Division 1 Heren - Super League - Regulier Seizoen - 2018/2019

Algemeen klassementPunGWWGVDVDTDS
1ste52181710622392+230
Klassement thuisPunGWWGVDVDTDS
1ste2810910351226+125
Klassement uitPunGWWGVDVDTDS
1ste248800271166+105
18 September 2018 - 18h30
Speeldag 1
Pelister Bitola (9)Pelister Bitola22 - 33RK Eurofarm RabotnikRK Eurofarm Rabotnik (2)
23 September 2018 - 18h00
Speeldag 2
RK Eurofarm Rabotnik (1)RK Eurofarm Rabotnik35 - 27RK RadovisRK Radovis (9)
29 September 2018 - 18h30
Speeldag 3
Tinex Prolet Skopje (6)Tinex Prolet Skopje22 - 26RK Eurofarm RabotnikRK Eurofarm Rabotnik (1)
6 Oktober 2018 - 16h30
Speeldag 4
RK Eurofarm Rabotnik (1)RK Eurofarm Rabotnik34 - 16RK StrugaRK Struga (4)
14 Oktober 2018 - 19h30
Speeldag 5
RK Butel Skopje (4)RK Butel Skopje18 - 23RK Eurofarm RabotnikRK Eurofarm Rabotnik (1)
18 Oktober 2018 - 17h00
Speeldag 6
RK Eurofarm Rabotnik (1)RK Eurofarm Rabotnik38 - 24Tutunski Kombinat PrilepTutunski Kombinat Prilep (8)
3 November 2018 - 19h00
Speeldag 7
GRK Borec (10)GRK Borec18 - 41RK Eurofarm RabotnikRK Eurofarm Rabotnik (1)
10 November 2018 - 17h00
Speeldag 8
RK Eurofarm Rabotnik (1)RK Eurofarm Rabotnik31 - 21RK Ohrid 2013RK Ohrid 2013 (3)
14 November 2018 - 17h00
Speeldag 9
RK Eurofarm Rabotnik (1)RK Eurofarm Rabotnik40 - 23Vardar Skopje JuniorVardar Skopje Junior (7)
21 November 2018 - 17h00
Speeldag 10
RK Eurofarm Rabotnik (1)RK Eurofarm Rabotnik24 - 24Pelister BitolaPelister Bitola (5)
1 December 2018 - 16h30
Speeldag 12
RK Eurofarm Rabotnik (1)RK Eurofarm Rabotnik35 - 26Tinex Prolet SkopjeTinex Prolet Skopje (5)
6 December 2018 - 18h00
Speeldag 11
RK Radovis (7)RK Radovis25 - 43RK Eurofarm RabotnikRK Eurofarm Rabotnik (1)
8 December 2018 - 17h00
Speeldag 13
RK Struga (6)RK Struga19 - 29RK Eurofarm RabotnikRK Eurofarm Rabotnik (1)
15 December 2018 - 17h00
Speeldag 14
RK Eurofarm Rabotnik (1)RK Eurofarm Rabotnik28 - 22RK Butel SkopjeRK Butel Skopje (5)
6 Maart 2019 - 17h00
Speeldag 16
RK Eurofarm Rabotnik (1)RK Eurofarm Rabotnik47 - 13GRK BorecGRK Borec (10)
7 Maart 2019 - 17h00
Speeldag 15
Tutunski Kombinat Prilep (8)Tutunski Kombinat Prilep18 - 41RK Eurofarm RabotnikRK Eurofarm Rabotnik (1)
13 Maart 2019 - 19h00
Speeldag 17
RK Ohrid 2013 (5)RK Ohrid 201324 - 35RK Eurofarm RabotnikRK Eurofarm Rabotnik (1)
16 Maart 2019 - 17h00
Speeldag 18
RK Eurofarm Rabotnik (1)RK Eurofarm Rabotnik39 - 30Vardar Skopje JuniorVardar Skopje Junior (8)

EHF Cup Heren - Groep B - 2018/2019

Algemeen klassementPunGWWGVDVDTDS
4de26105133165-32
9 Februari 2019 - 19h30
Groep B
TSV Hannover-Burgdorf (GER) (2)TSV Hannover-Burgdorf24 - 21RK Eurofarm RabotnikRK Eurofarm Rabotnik (4)
17 Februari 2019 - 19h00
Groep B
RK Eurofarm Rabotnik (4)RK Eurofarm Rabotnik21 - 31Tatabanya KCTatabanya KC (HUN) (1)
23 Februari 2019 - 19h30
Groep B
Nexe Nasice (CRO) (3)Nexe Nasice23 - 18RK Eurofarm RabotnikRK Eurofarm Rabotnik (4)
3 Maart 2019 - 19h00
Groep B
RK Eurofarm Rabotnik (4)RK Eurofarm Rabotnik29 - 28Nexe NasiceNexe Nasice (CRO) (3)
24 Maart 2019 - 19h00
Groep B
RK Eurofarm Rabotnik (4)RK Eurofarm Rabotnik17 - 29TSV Hannover-BurgdorfTSV Hannover-Burgdorf (GER) (2)
31 Maart 2019 - 15h00
Groep B
Tatabanya KC (HUN) (1)Tatabanya KC30 - 27RK Eurofarm RabotnikRK Eurofarm Rabotnik (4)

EHF Cup Heren - Derde Kwalificatieronde - 2018/2019

17 November 2018 - 17h30
Derde Kwalificatieronde
RK Eurofarm RabotnikRK Eurofarm Rabotnik29 - 19BSV Bern MuriBSV Bern Muri (SUI)
25 November 2018 - 13h00
Derde Kwalificatieronde
BSV Bern Muri (SUI)BSV Bern Muri28 - 30RK Eurofarm RabotnikRK Eurofarm Rabotnik

Identiteit

Erelijst

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden