Handbal - Noord-Macedonië Division 1 Heren - Super League - 2016/2017 - Home
Keuze van een seizoen :
Noord-Macedonië
Regulier Seizoen (Noord-Macedonië - 16/09/2016 - 25/03/2017)
Klassering
Laatste wedstrijden
Detail van de uitslagen
Degradatie Ronde (Noord-Macedonië - 31/03/2017 - 01/06/2017)
Stand
Laatste wedstrijden
Detail van de uitslagen
Championship Ronde (Noord-Macedonië - 02/04/2017 - 07/06/2017)
Stand
Laatste wedstrijden
Detail van de uitslagen
Statistieken
- Algemene statistieken
- Meerdere statistieken
Zeges
1 | RK Eurofarm Pelister II | 18 |
2 | RK Ohrid 2013 | 18 |
3 | RK Eurofarm Pelister | 17 |
4 | Tinex Prolet Skopje | 16 |
5 | Tutunski Kombinat Prilep | 15 |
6 | RK Radovis | 12 |
Gelijke spelen
1 | Metalurg Skopje II | 4 |
2 | Tutunski Kombinat Prilep | 4 |
3 | GRK Borec | 2 |
4 | Tinex Prolet Skopje | 2 |
5 | Vardar Skopje Junior | 2 |
6 | RK Eurofarm Pelister | 1 |
Nederlagen
1 | RK Rabotnicki Skopje | 27 |
2 | GRK Borec | 17 |
3 | Vardar Skopje Junior | 17 |
4 | Metalurg Skopje II | 16 |
5 | RK Radovis | 15 |
6 | RK Eurofarm Pelister | 10 |
Thuiszeges
1 | RK Eurofarm Pelister | 11 |
2 | RK Ohrid 2013 | 10 |
3 | RK Radovis | 10 |
4 | Tinex Prolet Skopje | 9 |
5 | RK Eurofarm Pelister II | 8 |
6 | Tutunski Kombinat Prilep | 8 |
Gelijke spelen thuis
1 | Tutunski Kombinat Prilep | 2 |
2 | Vardar Skopje Junior | 2 |
3 | GRK Borec | 1 |
4 | Metalurg Skopje II | 1 |
5 | RK Eurofarm Pelister II | 1 |
6 | RK Radovis | 1 |
Thuisnederlagen
1 | RK Rabotnicki Skopje | 13 |
2 | Metalurg Skopje II | 8 |
3 | GRK Borec | 6 |
4 | Vardar Skopje Junior | 6 |
5 | RK Eurofarm Pelister II | 5 |
6 | RK Ohrid 2013 | 4 |
Overwinningen uit
1 | RK Eurofarm Pelister II | 10 |
2 | RK Ohrid 2013 | 8 |
3 | Tinex Prolet Skopje | 7 |
4 | Tutunski Kombinat Prilep | 7 |
5 | RK Eurofarm Pelister | 6 |
6 | Metalurg Skopje | 4 |
Gelijke spelen buitenshuis
1 | Metalurg Skopje II | 3 |
2 | Tutunski Kombinat Prilep | 2 |
3 | GRK Borec | 1 |
4 | RK Eurofarm Pelister | 1 |
5 | RK Ohrid 2013 | 1 |
6 | Tinex Prolet Skopje | 1 |
Uitnederlagen
1 | RK Rabotnicki Skopje | 14 |
2 | RK Radovis | 12 |
3 | GRK Borec | 11 |
4 | Vardar Skopje Junior | 11 |
5 | Metalurg Skopje II | 8 |
6 | RK Eurofarm Pelister | 7 |
Wacht ...
Wacht ...
Wacht ...