De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Japan - 5 September 1984
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 5 Overwinningen / 13 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 8 Overwinningen / 21 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 6 Overwinningen / 9 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 1 (Jinan)
Samenvatting : 45 Overwinningen / 27 Nederlagen
Playford van 31 December 2018 tot 6 Januari 2019 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslaat | Federico Gaio | 6-3 3-6 6-3 | |
1/16de finales | verslagen door | Dominik Koepfer | 6-4 7-5 | |
Australian Open Heren van 8 Januari tot 27 Januari 2019 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Sebastian Korda | 6-1 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Stefano Travaglia | 3-6 6-3 7-5 | |
Burnie van 21 Januari tot 27 Januari 2019 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Christopher O'Connell | 6-4 6-2 | |
Achtste finales | verslagen door | Kamil Majchrzak | 7-5 6-2 | |
Launceston van 28 Januari tot 3 Februari 2019 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | David Perez Sanz | 6-0 3-6 6-2 | |
Achtste finales | verslagen door | Luke Saville | 6-4 6-2 | |
Bangkok van 11 Februari tot 17 Februari 2019 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Pol Wattanakul | 6-3 6-3 | |
Achtste finales | verslaat | Viktor Troicki | 6-0 6-4 | |
Kwartfinales | verslagen door | Henri Laaksonen | 7-6 4-6 6-3 | |
Bangkok II van 18 Februari tot 24 Februari 2019 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Oriol Roca Batalla | 6-4 6-1 | |
Achtste finales | verslaat | Thiemo De Bakker | 6-7 6-2 6-2 | |
Kwartfinales | verslagen door | Prajnesh Gunneswaran | 6-3 6-3 | |
Yokohama van 25 Februari tot 3 Maart 2019 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Cheong-eui Kim | 6-1 6-4 | |
Achtste finales | verslagen door | Gianluca Mager | 3-6 7-5 7-5 | |
Shenzhen van 11 Maart tot 17 Maart 2019 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Raul Brancaccio | 7-6 6-3 | |
1/16de finales | verslagen door | Blaz Rola | 6-4 6-3 | |
ZhangJiaGang van 18 Maart tot 24 Maart 2019 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Max Purcell | 4-6 7-6 6-1 | |
Taipei , 8 April 2019 (Indoor) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Yasutaka Uchiyama | 6-7 6-4 6-2 | |
1/16de finales | verslaat | Evgeny Donskoy | 4-6 6-4 7-6 | |
Achtste finales | verslaat | Andrew Harris | 6-2 6-3 | |
Kwartfinales | verslaat | Jason Jung | 7-6 6-1 | |
Halve Finale | verslagen door | Sergiy Stakhovsky | 7-6 7-6 | |
Nanchang van 22 April tot 28 April 2019 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslaat | N. Sriram Balaji | 6-4 6-4 | |
Achtste finales | verslaat | James Duckworth | 7-5 6-1 | |
Kwartfinales | verslagen door | Jordan Thompson | 6-7 6-4 6-3 | |
Seoul van 29 April tot 4 Mei 2019 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Tsung-Hua Yang | 2-6 6-4 6-4 | |
Busan van 6 Mei tot 12 Mei 2019 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Di Wu | 6-1 6-1 | |
Achtste finales | verslaat | Kaichi Uchida | 6-4 6-3 | |
Kwartfinales | verslagen door | Akira Santillan | 6-3 6-3 | |
Roland Garros Heren van 20 Mei tot 9 Juni 2019 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Facundo Bagnis | 6-1 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Thiemo De Bakker | 6-1 3-6 6-3 | |
Kwalificaties - Derde ronde | verslagen door | Simone Bolelli | 6-1 7-6 | |
Nottingham van 10 Juni tot 16 Juni 2019 (Gras) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Cem Ilkel | 6-2 6-0 | |
1/16de finales | verslaat | Oscar Otte | 6-2 6-3 | |
Achtste finales | verslaat | James Duckworth | 7-6 6-2 | |
Kwartfinales | verslaat | Lukas Rosol | 6-4 6-4 | |
Halve Finale | verslagen door | Daniel Evans | 6-4 6-2 | |
Ikley van 17 Juni tot 23 Juni 2019 (Gras) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Viktor Galovic | 7-6 7-6 | |
1/16de finales | verslaat | Salvatore Caruso | 0-6 6-1 6-4 | |
Achtste finales | verslaat | Marius Copil | 7-6 6-3 | |
Kwartfinales | verslaat | Marcel Granollers-Pujol | 7-5 6-4 | |
Halve Finale | verslagen door | Dominik Koepfer | 6-4 6-1 | |
Wimbledon Heren van 24 Juni tot 14 Juli 2019 (Gras) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Filippo Baldi | 6-4 3-6 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Yosuke Watanuki | 7-5 6-4 | |
Winnipeg van 8 Juli tot 14 Juli 2019 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Daniel Nguyen | 6-3 ab. | |
Aptos van 5 Augustus tot 11 Augustus 2019 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Evan Hoyt | 7-6 7-5 | |
Achtste finales | verslaat | Max Purcell | 7-6 6-3 | |
Kwartfinales | verslagen door | Steve Johnson | 6-3 7-6 | |
Vancouver van 12 Augustus tot 18 Augustus 2019 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Yosuke Watanuki | 7-6 6-2 | |
1/16de finales | verslaat | Ernests Gulbis | 6-3 6-2 | |
Achtste finales | verslaat | Thiago Monteiro | 7-6 4-6 2-1 ab. | |
Kwartfinales | verslaat | Enzo Couacaud | 7-6 3-6 6-4 | |
Halve Finale | verslagen door | Ricardas Berankis | 6-1 6-1 | |
US Open Heren van 19 Augustus tot 9 September 2019 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Tommy Robredo | 6-4 6-4 | |
Jinan van 2 September tot 8 September 2019 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Goncalo Oliveira | 6-3 1-0 ab. | |
Achtste finales | verslaat | Di Wu | 6-2 6-1 | |
Kwartfinales | verslaat | Prajnesh Gunneswaran | 7-6 3-6 6-3 | |
Halve Finale | verslaat | Enrique Lopez Perez | 4-6 7-6 6-2 | |
Finale | verslagen door | Ze Zhang | 7-5 2-6 6-4 | |
Kaohsiung van 16 September tot 22 September 2019 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Chun-hsin Tseng | 6-2 6-3 | |
Achtste finales | verslagen door | Marc Polmans | 1-6 7-6 5-3 | |
Tokio van 28 September tot 6 Oktober 2019 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Jan-Lennard Struff | 4-6 7-6 6-3 | |
Achtste finales | verslagen door | Novak Djokovic | 6-3 7-5 | |
Ningbo van 14 Oktober tot 20 Oktober 2019 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Christopher Eubanks | 7-5 7-6 | |
Shenzhen 2 van 28 Oktober tot 3 November 2019 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Konstantin Kravchuk | 6-7 6-4 7-5 | |
Achtste finales | verslaat | Yan Bai | 4-6 6-3 6-3 | |
Kwartfinales | verslagen door | Zhizhen Zhang | 7-6 6-4 | |
Kobe van 4 November tot 10 November 2019 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslaat | Patrik Niklas-Salminen | 7-6 6-2 | |
Achtste finales | verslaat | Sho Shimabukuro | 0-6 6-3 7-5 | |
Kwartfinales | verslagen door | Tim Van Rijthoven | 6-3 3-6 7-6 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 12 Overwinningen / 12 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 11 Overwinningen / 12 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 1 (Bangkok)
Samenvatting : 13 Overwinningen / 12 Nederlagen
Bangkok van 4 Januari tot 10 Januari 2016 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | David Guez | 2-6 6-4 6-1 | |
Achtste finales | verslaat | Franko Skugor | 6-2 6-4 | |
Kwartfinales | verslaat | Kimmer Coppejans | 6-3 2-6 6-1 | |
Halve Finale | verslaat | Konstantin Kravchuk | 7-6 6-1 | |
Finale | verslagen door | Mikhail Youzhny | 6-3 6-4 | |
Australian Open Heren van 13 Januari tot 31 Januari 2016 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Maximilian Marterer | 6-2 2-6 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Alexander Kudryavtsev | 3-6 6-3 6-2 | |
Bergamo van 8 Februari tot 14 Februari 2016 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslaat | Andreas Beck | 6-4 3-6 6-4 | |
Achtste finales | verslagen door | Pierre-Hugues Herbert | 6-4 6-3 | |
Kyoto van 22 Februari tot 28 Februari 2016 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Finn Tearney | 6-2 6-2 | |
Achtste finales | verslaat | Alessandro Bega | 6-3 6-2 | |
Kwartfinales | verslagen door | Matthew Barton | 4-6 7-5 6-3 | |
Indian Wells - BNP Paribas Open van 7 Maart tot 20 Maart 2016 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Marcelo Arévalo | 2-6 6-2 6-3 | |
Taipei van 25 April tot 1 Mei 2016 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Amir Weintraub | 7-6 7-5 | |
Heilbronn van 9 Mei 2016 tot 15 Mei 2015 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Yannick Maden | 6-4 7-5 | |
Roland Garros Heren van 17 Mei tot 5 Juni 2016 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Marius Copil | 6-4 2-6 6-3 | |
Wimbledon Heren van 20 Juni tot 10 Juli 2016 (Gras) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Andrea Arnaboldi | 6-4 6-7 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Gerald Melzer | 2-6 6-2 6-3 | |
US Open Heren van 23 Augustus tot 12 September 2016 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Marius Copil | 7-6 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Axel Michon | 6-2 6-7 6-4 | |
Chengdu van 26 September tot 2 Oktober 2016 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Chuhan Wang | 6-4 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Radek Stepánek | 6-3 7-5 | |
Tokio van 3 Oktober tot 9 Oktober 2016 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Gastão Elias | 6-2 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Vasek Pospisil | 6-0 1-1 ab. | |
1/16de finales | verslagen door | Fernando Verdasco | 6-7 6-3 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 1 (Yokohama)
Samenvatting : 15 Overwinningen / 17 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 15 Overwinningen / 10 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 1 (Yokohama)
Samenvatting : 11 Overwinningen / 17 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 15 Overwinningen / 22 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 9 Overwinningen / 11 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 10 Overwinningen / 9 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 6 Overwinningen / 7 Nederlagen
Chennai van 5 Januari tot 11 Januari 2009 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Lukas Dlouhy | 3-6 6-2 6-4 | |
Kyoto van 9 Maart tot 22 Maart 2009 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Baptiste Dupuy | 1-6 7-6 6-3 | |
Bangkok van 16 Maart tot 22 Maart 2009 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Sergei Bubka | 6-1 5-7 6-2 | |
Achtste finales | verslaat | Harel Levy | 6-1 4-1 ab. | |
Kwartfinales | verslagen door | Kyu-Tae Im | 6-4 6-4 | |
Tallahassee van 20 April tot 26 April 2009 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Colin Fleming | 6-3 2-6 7-6 | |
Achtste finales | verslagen door | Donald Young | 6-2 6-3 | |
Indianapolis van 20 Juli tot 26 Juli 2009 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Benjamin Becker | 6-2 6-3 | |
Tokio van 5 Oktober tot 11 Oktober 2009 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Tomás Berdych | 6-2 6-4 | |
Yokohama van 16 November tot 22 November 2009 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Alexey Kedryuk | 7-6 6-2 | |
Achtste finales | verslaat | Junn Mitsuhashi | 6-2 6-1 | |
Kwartfinales | verslaat | Tsung-Hua Yang | 6-4 6-2 | |
Halve Finale | verslagen door | Martin Fischer | 6-3 6-4 |
Overwinning : 1 (Kyoto)
Finale : 1 (Yokohama)
Samenvatting : 12 Overwinningen / 7 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 6 Nederlagen
Adelaide van 1 Januari tot 7 Januari 2007 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Main Draw Elimination Round | verslagen door | Juan Martin Del Potro | 6-3 6-2 | |
Australian Open Heren van 15 Januari tot 28 Januari 2007 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Mario Ancic | 6-4 6-3 6-2 | |
Cherbourg van 26 Februari tot 4 Maart 2007 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslagen door | David Guez | 4-6 6-3 6-2 | |
Kyoto van 5 Maart tot 18 Maart 2007 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Takao Suzuki | 7-6 ab. | |
Tokio van 1 Oktober tot 7 Oktober 2007 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Rainer Schüttler | 6-3 1-6 6-2 | |
Yokohama van 19 November tot 25 November 2007 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Masato Hatanaka | 6-2 6-4 | |
Achtste finales | verslagen door | Franko Skugor | 6-4 7-5 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 3 Nederlagen
Kyoto van 6 Maart tot 19 Maart 2006 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Lesley Joseph | 6-3 6-4 | |
Achtste finales | verslagen door | Dudi Sela | 3-6 7-6 6-2 | |
Peking van 11 September tot 17 September 2006 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Ivan Ljubicic | 6-4 6-2 | |
Tokio van 2 Oktober tot 8 Oktober 2006 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Juan Martin Del Potro | 6-3 6-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 3 Nederlagen
Burnie van 7 Februari tot 13 Februari 2005 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Sadik Kadir | 7-5 6-1 | |
Achtste finales | verslagen door | Todd Reid | 5-7 6-2 7-6 | |
Kyoto van 7 Maart tot 20 Maart 2005 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Yen-Hsun Lu | 7-6 6-3 | |
Achtste finales | verslagen door | Travis Rettenmaier | 6-3 6-2 | |
Ho Chi Minh van 26 September tot 2 Oktober 2005 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Mariano Puerta | 6-4 6-7(5) 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
Kyoto van 1 Maart tot 7 Maart 2004 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Marcello Craca | 3-2 ab. | |
Achtste finales | verslagen door | Lovro Zovko | 6-4 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Kyoto van 3 Maart tot 9 Maart 2003 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Jan Hajek | 6-4 6-3 |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
ATP Cup - Groep B van 3 Januari tot 8 Januari 2020 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Groep B | B. McLachlan - G. Soeda | verslagen door | P. Carreño Busta - R. Nadal | 7-6 4-6 10-6 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
Davis Cup - Eerste Ronde van 2 Maart tot 8 Maart 2015 (Keuzevakken) | ||||
---|---|---|---|---|
Davis Cup - Eerste Ronde | G. Soeda - Y. Uchiyama | verslagen door | D. Nestor - V. Pospisil | 7-5 2-6 6-3 3-6 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlagen
Australian Open Dubbel Heren van 14 Januari tot 27 Januari 2013 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | Y. Lu - G. Soeda | verslaat | J. Knowle - F. Polásek | 4-6 7-6 6-3 |
1/16de finales | Y. Lu - G. Soeda | verslagen door | J. Cabal - R. Farah Maksoud | 6-4 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
Olympische Spelen Dubbel Heren van 27 Juli tot 5 Augustus 2012 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | K. Nishikori - G. Soeda | verslagen door | R. Federer - S. Wawrinka | 6-7 6-4 6-4 |